Szerző Téma: Hányan gurulnánk el Monzába, egy pályázással egybekötött nyaralásra?  (Megtekintve 14642 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hát 2500km biztosan lenne sztem szal így lehet tervezni a fogyasztást plusz a matricák,autópályadíjak.A szállás nekünk asszem 35eft körül volt 5 nap a garda tónál egy iszonyat jó apartmanban,de nem kell feltétlenül odamenni,de az akár egy jó támpont lehet annak aki onnan el akar menni mindenfelé mondjuk pár egésznapos kirándulásra,de nekem ez a része mindegy.Pályázás,pihi én így tervezem szóval rugalmas vagyok.Ha jó a program úgyis megyek ha nem akkor maradok strandolni,sörözni.
Én tervezek egy egy Gardalandot egybe kötve a vizividámparkkal. Voltam már ott, kb.  30 m magas a csúszda es az első 5-6 méter majd szabad eséssel jössz lefelé..............ott senki nem csúszott le azonnal elsőre min. 10 perc vacila. :hmmmm:

Gáz voltunk ott is és semmi vacila nem volt:-))

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
tudom..mindenki töri a fejét, hogyan lehetne megszervezni :D jelenkezőket várunk :)
TS forever:)

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Engem érdekel a dolog  , ott kezd érdekes lenni hogy mikor ?
Nem tudok bármikor eljönni a cégtől egy hétre.
Jelentkezem : tehát +1 autó és 2fő

tudom..mindenki töri a fejét, hogyan lehetne megszervezni :D jelenkezőket várunk :)
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Akkor Kiscoro,Bartender,MrIP,talán Kmr és én eddig akit eddig érdekel a dolog...
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.30 19:15:07 írta MrIP »

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Dátum függvényében talán engem is érdekelne a dolog...

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Dátum függvényében talán engem is érdekelne a dolog...

:-))
Sztem nyár vége felé lenne érdemes menni aug környékén,de fontos hogy legyen nyílt nap is monzában.Legalábbis sztem ha már ott vagyunk akkor menjünk is:-)

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Sztem nyár vége felé lenne érdemes menni aug környékén,de fontos hogy legyen nyílt nap is monzában.Legalábbis sztem ha már ott vagyunk akkor menjünk is:-)

Úgy lenne a legjobb...  :whistling:

Idézetet szerkesztettem. Szilvi
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.30 19:33:28 írta Szilvi »
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
OFF.: Szerdán azaz 1-én a Hungaroringen nyílt nap ide is lehet jönni kérem......

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
OFF.: Szerdán azaz 1-én a Hungaroringen nyílt nap ide is lehet jönni kérem......

Jövünk lesz kint celica gt4,celica 2.0,Mr-s-ből 2 db meg egy kompis ts is:-))

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
www.monzanet.it/eng/default.aspx

Május 23-24 Toyota driving days  :D

De meg lehet nézni azt is, hogy nyár vége felé mikor lesznek nyílt napok  ;)
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
www.monzanet.it/eng/default.aspx

Május 23-24 Toyota driving days  :D

De meg lehet nézni azt is, hogy nyár vége felé mikor lesznek nyílt napok  ;)

Ez maga lenne a tökély ha nem lennék épp házikóújításban meg kertgyomlálásban még vagy másfél hónapig....,ja meg ha lenne fékem.

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
írtam már mailt az olaszoknak, hogy árakat meg időpontokat küldjenek, hogy tudjunk számolni valamivel.

Azt már tudom, hogy júniusban 2 alkalom lesz, de bekértem júliust és augusztust is.
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Na mint ahogy Bartender megkérdezte júni 2.-án lenne az uccsó nyílt nap mert júli és aug-ban nincsen gondolom az F1 miatt mint tavaly is.Szóval mi eddig elvileg megyünk 2 autóval.Sztem a gardánál lenne a szállás.Vasárnap lenne az indulás és mi kedden visszajönnénk mert nekem szerdán meló van,de ha bárki akar maradni az megteheti csak akkor a szállást úgy kellene intézni.50euró 30perc a pályán és olyan 2200km lenne oda vissza ha még autózunk a tónál is valamit.

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Na mint ahogy Bartender megkérdezte júni 2.-án lenne az uccsó nyílt nap mert júli és aug-ban nincsen gondolom az F1 miatt mint tavaly is.Szóval mi eddig elvileg megyünk 2 autóval.Sztem a gardánál lenne a szállás.Vasárnap lenne az indulás és mi kedden visszajönnénk mert nekem szerdán meló van,de ha bárki akar maradni az megteheti csak akkor a szállást úgy kellene intézni.50euró 30perc a pályán és olyan 2200km lenne oda vissza ha még autózunk a tónál is valamit.

Nekem tutti nem jó ez az időpont :cry:
TS forever:)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
írtam már mailt az olaszoknak, hogy árakat meg időpontokat küldjenek, hogy tudjunk számolni valamivel.

Azt már tudom, hogy júniusban 2 alkalom lesz, de bekértem júliust és augusztust is.

Azt gondolom ilyen pulcsink is lesz nemigaz?Én vállalom a fehéret ha Neked jó a fekete:-)

http://www.monzanet.it/eng/eshop_merchandise_elenco.aspx