Szerző Téma: JU-KO Kft. Nyírpazony-Nyíregyháza  (Megtekintve 20945 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

FLInt

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 527
  • Carina E 1.6 XLi '95 4A-FE Lean Burn
JU-KO Kft. Nyírpazony-Nyíregyháza
« Dátum: 2004.05.07 10:14:26 »
Még senki nem írt a JU-KO Kft.-ről, bár kevesen vagyunk a fórumon Szabolcsból. Szóval... több ismerősöm is megerősítette, hogy a nyíregyházi szalonjuban elég hűvös udvariassággal fogadják a leendő vásárlókat, kissé lenézik, betolakodónak tartják az érdeklődőket. Lehet hogy ez az alkalmazottak számlájára írható. A próbaúthoz előre aláíratnak veled egy esetleges kárért mindenféle felelősséget rád hárító nyilatkozatot, + a személyidet és a jogsidat is lefénymásolják. A listaárból egy fillért sem engednek, kedvezmény vagy ajándék nincs. Ezért vett két ismerősöm is inkább Karcagon kocsit, mert ott nagyon kedvesen bántak velük, ráadásul még engedményt is kaptak.
A szervizük Nyírpazonyban jól felszerelt, de a szerelők lelkesedése és probléma megoldó készsége sok kívánni valót hagy maga után. Nekem több mint 5 éve nem tudják megállapítani, hogy miért magas és ingadozó a Carinám hideg alapjárata. Igaz más szervizben még nem próbálkoztam, de a tudásszintnek elvileg azonosnak kell lennie minden Toyota szervizben, mert ugyanolyan kiképzésre jártak mindnyájan.[/b]
Toyotáról csak jót vagy semmit...

Robetta

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
JU-KO Kft. Nyírpazony-Nyíregyháza
« Válasz #1 Dátum: 2004.05.07 12:58:48 »
Én itt vettem az autót. Tavaly egy forró, nyári, szombati napon tértem be nézelődni, mikor is az értékesítő egy pohár hűs üdítővel és hellyel kínált. Elbeszélgettünk vagy 1,5 órát és emellett hagyta, hogy minden autót megvizsgáljak kívül-belül, hagyott üldögélni egy Yarisban vagy 20 percet. Végül megvettem ezt a Yarist. Mindez úgy, hogy nem autót venni mentem be. Azóta voltunk Pazonyban a szervízben is. Nekem megfelelt a kiszolgálás, tájékoztatás, igaz ez egy rutin, 15.000 Km-es szerviz volt. Jól vizsgázott az Nussbaum emelő és más ENERGOTEST által forgalmazott termék is. A kartámasz szereléséért nem számítottak fel rezsi óradíjat!!!!
A nyár végén majd 30.000 Km-nél újra oda fogom vinni.

FLInt

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 527
  • Carina E 1.6 XLi '95 4A-FE Lean Burn
JU-KO Kft. Nyírpazony-Nyíregyháza
« Válasz #2 Dátum: 2004.05.25 14:13:02 »
Kedves Toyotársak! Szomorúan jelentem, hogy a JU-KO Kft. május 1-től már nem márkakereskedése a Toyotának,  :(  de a márkaszervizt Nyírpazonyban továbbra is ők üzemeltetik.   :? Jelenleg a megyében nincs Toyota márkakereskedő, bár azt hallottam, talán a Buzuki-Carmo veszi át a jogot.  :shock:
Toyotáról csak jót vagy semmit...

Robetta

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
JU-KO Kft. Nyírpazony-Nyíregyháza
« Válasz #3 Dátum: 2004.05.25 14:48:23 »
Hi!

A hír igaz!
Bár némi vigasz a nagy szomorúságba, hogy az érdi szervíz ugyanígy járt! De szerintem nem csak ők!

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
JU-KO Kft. Nyírpazony-Nyíregyháza
« Válasz #4 Dátum: 2004.05.25 15:45:07 »
mi tortenik a kereskedesekkel?

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
JU-KO Kft. Nyírpazony-Nyíregyháza
« Válasz #5 Dátum: 2004.05.25 16:00:53 »
M3 is gáz.

Szerintem ez a piac, illetve a hanyag kezelés is lehet.
(Ahol voltunk Siófok mellett a talikor az sem volt bizalomgerjesztő.)

FLInt

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 527
  • Carina E 1.6 XLi '95 4A-FE Lean Burn
JU-KO Kft. Nyírpazony-Nyíregyháza
« Válasz #6 Dátum: 2004.05.25 16:24:51 »
Idézetet írta: "Peter"
mi tortenik a kereskedesekkel?

Itt Nyíregyházán a Honda átvette a kereskedést, a múlt pénteken cserélték ki a feliratot és a logót az épületen.  :(
Toyotáról csak jót vagy semmit...

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
JU-KO Kft. Nyírpazony-Nyíregyháza
« Válasz #7 Dátum: 2004.05.25 18:24:59 »
Pár éve a szentendrei is így járt - meg is érdemelte.
music     

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
JU-KO Kft. Nyírpazony-Nyíregyháza
« Válasz #8 Dátum: 2004.05.26 07:41:17 »
Én kétszer jártam náluk szervizen, először rendesek voltak, igaz egy egész délelőtt ráment egy olajcserére.  Plusz csináltak egy fékhatásmérést, csak úgy, jó sok pénzért. :?
Másodszor hajnali időpontra mentem, de fél 11 után úgy vitték be a kocsit, hogy már vertem az asztalt, hogy miért veszik előre azokat, akik később jöttek; közben teljesen úgy tettek, mint akinek fogalma sincs arról, hogy miért is ücsörgünk ott a szalonban. Ez lett volna a kétéves szerviz, ezt megcsinálták kb 10-15 perc alatt, miután felemeltem a hangom. Mondjuk nem tudom, hogy mit néztek meg a kocsin ennyi idő alatt, de mindegy (ja, volt benne egy próbakör is). Na ekkor nagyon pipa lettem és írtam a TMH-nak. Ha volt még pár ilyen ügyfél, akkor szerintem jogos a bezárás. Csak mondjuk kérdés, hogy a keleti részen ki árul Toyotát?  :shock:  Mert szeintem nemcsak Pesten és környékén vesznek az emberek Toyotát!  :roll:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

FLInt

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 527
  • Carina E 1.6 XLi '95 4A-FE Lean Burn
JU-KO Kft. Nyírpazony-Nyíregyháza
« Válasz #9 Dátum: 2004.05.27 14:21:41 »
Idézetet írta: "FLInt"
Idézetet írta: "Peter"
mi tortenik a kereskedesekkel?

Itt Nyíregyházán a Honda átvette a kereskedést, a múlt pénteken cserélték ki a feliratot és a logót az épületen.  :(

De a mai helyi lapban meg az olvasható, hogy a JU-KO Kft. átnyergelt a Hondára, ugyanott árulják majd, ahol előtte a Toyotákat.
Megcsalták a Toyotát!  :gunfirej:
Toyotáról csak jót vagy semmit...

Robetta

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
JU-KO Kft. Nyírpazony-Nyíregyháza
« Válasz #10 Dátum: 2004.06.09 17:05:26 »
A történet úgy kezdődik, hogy a TMH elvette a kizárólagosságot a YU-KO-tól, mert nem sikerült teljesíteni a kitűzött célt. Ezután a Honda megkereste őket és jónak találta a szervíz felszereltségét és a szakértelmet magának. Így a körúton Hondát fognak értékesíteni, Pazonyban pedig a Toyotát, de már nem ugyanolyan intenzitással. A szervízjogok megmaradtak!!!
Nagyjából ennyit tudok most.

Imy

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
JU-KO Kft. Nyírpazony-Nyíregyháza
« Válasz #11 Dátum: 2004.08.14 21:41:29 »
Keleten tudok még közel hozzám a debreceni Újhelyi Autó Kft-ről. Onnan van a mi Hiace-unk is. Mi meg vagyunk elégedve velük, kedvesek is.