Szerző Téma: e-Bay  (Megtekintve 208998 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Re: e-Bay
« Válasz #375 Dátum: 2009.06.27 22:40:56 »

OFF az avatar kepeden a Te geped van? ON

Köszönöm a gyors korrekt választ.  :clap:

Nem, sajna nem az enyém van a képen.

deccc

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
Re: e-Bay
« Válasz #376 Dátum: 2009.07.01 09:04:08 »
Most egy ilyet várok. A napi árfolyamon, PayPallal fizetve 3400 Ft volt. Mo.-n 9-10000-nél kezdődik az ára.

KI lehet húzni jobban azt a kis antennát ???

Sokat számítana, mert hallomásból, tudom hogy a fővárosban sincs mindenütt elég lefedettség, bizonyos házakban nem működnek az USB-s tunerek.

Jó lenne egy ilyen otthonra is meg munkahelyre is .

Itt leírtam a tapasztalataimat.
A MIDIgTv szerint mpeg4 dekóder kell az adás vételéhez, ez pedig mpeg2-tud. Jelent ez valamit tv nézés közben, nem gond ez? Lehet hogy hülye a kérdés, de nem igazán értek hozz, csak tetszik ez a megoldás, és gondolkodom, hogy veszek egyet.
RAV4 HYBRID 2020

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9522
Re: e-Bay
« Válasz #377 Dátum: 2009.07.01 10:08:09 »
Itt leírtam a tapasztalataimat.
A MIDIgTv szerint mpeg4 dekóder kell az adás vételéhez, ez pedig mpeg2-tud. Jelent ez valamit tv nézés közben, nem gond ez? Lehet hogy hülye a kérdés, de nem igazán értek hozz, csak tetszik ez a megoldás, és gondolkodom, hogy veszek egyet.
Az MPEG dekódolást a PC-n futó szoftver végzi. Az eredeti szoftver nem tetszik, én a DVBVIEWER-t használom, mert azzal sokkal kényelmesebb kezelni a csatikat, és viszi a DVB-S kártyámat is. Igaz, a DVB-T távirányítójával nem megy, de az nem tragédia, mert a DVB-S távjához jó. Megy szépen az MPEG 4 is, az összes ingyenes MinDigTV csatit látom vele.

Egyébként többet nem ér mint amennyibe kerül, az olcsóság árad belőle...

Satriani

  • Vendég
Re: e-Bay
« Válasz #378 Dátum: 2009.07.26 18:06:22 »
Van itt valaki, aki tud amerikai címre szállíttatni, majd onnan a cuccot hazahozatni? Egy DVD lejátszó kellene, hogy a méretet nagyságrendileg belőjük, szóval nem autóról, nem matchboxról van szó.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: e-Bay
« Válasz #379 Dátum: 2009.07.26 20:48:04 »
Az eladó nem hajlandó közvetlenül ide küldeni? (Sokszor van, hogy azt írja az eladó, csak ide vagy oda szállít, de ha írsz neki, akkor belemegy az egyéb célországba is.)

Satriani

  • Vendég
Re: e-Bay
« Válasz #380 Dátum: 2009.07.26 22:28:39 »
Sajnos nem küld ide.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: e-Bay
« Válasz #381 Dátum: 2009.08.26 11:08:55 »
music     

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: e-Bay
« Válasz #382 Dátum: 2009.08.31 10:54:48 »
Azt nem tudja valaki, hogy ha külföldre szeretnék mondjuk 80Eur-t küldeni (nyaralási előleg), akkor hogyan úszhatnám meg a legolcsóbban? A saját bankomban ez 3500 Ft lenne, amit irreálisan magasnak tartok.

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: e-Bay
« Válasz #383 Dátum: 2009.08.31 10:58:37 »
Azt nem tudja valaki, hogy ha külföldre szeretnék mondjuk 80Eur-t küldeni (nyaralási előleg), akkor hogyan úszhatnám meg a legolcsóbban? A saját bankomban ez 3500 Ft lenne, amit irreálisan magasnak tartok.
Bankkártya! Sajnos általában a 3.500 Ft a minimumösszeg, ennél csak több lehet. Nálunk is ennyi. :wacko:

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: e-Bay
« Válasz #384 Dátum: 2009.08.31 11:02:37 »
Azt nem tudja valaki, hogy ha külföldre szeretnék mondjuk 80Eur-t küldeni (nyaralási előleg), akkor hogyan úszhatnám meg a legolcsóbban? A saját bankomban ez 3500 Ft lenne, amit irreálisan magasnak tartok.
Bankkártya! Sajnos általában a 3.500 Ft a minimumösszeg, ennél csak több lehet. Nálunk is ennyi. :wacko:
A közelmúltban utaltam 92 eur-t németországba, az unicredittől forintszámlámról minden költséget átvállalva +10 eur volt az utalási költség.

Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Re: e-Bay
« Válasz #385 Dátum: 2009.08.31 16:48:16 »
Azt nem tudja valaki, hogy ha külföldre szeretnék mondjuk 80Eur-t küldeni (nyaralási előleg), akkor hogyan úszhatnám meg a legolcsóbban? A saját bankomban ez 3500 Ft lenne, amit irreálisan magasnak tartok.

Mennyire sürgős? A Paypay.com-on kb. 200Ft egy utalás (0.7 EUR) bárhová EU-n belül. Egyetlen hátránya, hogy kicsit lassú.
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: e-Bay
« Válasz #386 Dátum: 2009.09.02 07:17:16 »
Viszonylag sürgősebb -volt- a dolog, mert 12-én mennénk nyaralni Olaszországba és az előleget el kellett küldenem, meg a kapott bizonylatot emailben csatolnom. Köszönöm a segítségeteket, a postán találtam meg a legkevésbé drága megoldást: 1850Ft-ért tudtam utalni tegnap délután. Már csak arra leszek kíváncsi mire kapják meg.

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: e-Bay
« Válasz #387 Dátum: 2009.10.01 08:49:33 »
Csináltattam VISA-s bankkrátyát, hogy tudjak ebayezni. Most regisztrálom magam a Paypalon, túl vagyok a securitys kérdéseken, most jön a "Top-up yourPayPal account". Ha jól tudom akkor itt kell pénzt küldeni a   "BofA re: PAYPAL PTE LTD" névre az Unicredit Bank-hoz a megadott bankszámlaszámra. Viszont nem írják, hogy mennyit.
A másik gondom, hogy a rendszer még nem kérte a 3 vagy 4 jegyű kódot, ami a bankkártya hátulján van.
Ahogy látom kissé megváltozott az account létrehozása, ahhoz képest, amit annak idején a http://logout.hu/cikk/paypal_regisztracio/teljes.html oldalon lehetett olvasni.
Help pls!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: e-Bay
« Válasz #388 Dátum: 2009.10.01 08:56:03 »
Az unicredites verzió szerintem csak egy alternatíva. Direktben is lehet terheltetni a bankkártyádat (400HUF ha jól emlékszem). A terhelés közleményében (ha online hozzáférsz a számládhoz, akkor 2-3 nap múlva, ha nem, akkor a bank által küldött havi elszámoláskor látod majd) kapsz majd egy kódot, amivel visszamész az oldalra és érvényesíted a kártyádat.
Nekem így működött az összes kártyámnál.

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: e-Bay
« Válasz #389 Dátum: 2009.10.01 09:07:24 »
Köszi, sikerült rátalálnom a menüpontra és írja hogy lekapott 400Ft-ot a kártyáról. Remélem összejött a művelet, mert a kártyám mától él, azonban még nem használtam egyszer sem.