Szerző Téma: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!  (Megtekintve 79326 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #15 Dátum: 2009.01.19 22:56:11 »
Most veszem észre ezt a topikot. Látom Szuti megunta a sok telefonhívást , talán Ricsi is......

Rendesek vagytok.  :sorcerer: :flowers:

Ez nemmegunás hanem olyan dolgokat szeretnél amiket csakis a legnehezebb módon lehet jól és használhatóan kivitelezni.Ha Olyat akarsz olyat vegyél,ne ezt nyüstöld és ebből akarj kihozni annyit amivel nem lesz tartós a géped.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #16 Dátum: 2009.01.19 22:56:56 »
Holnap megyek Ricsihez, majd megkérem nézzem be és dobjon Ő is egy szavazatot!  [rohog]

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #17 Dátum: 2009.01.19 23:07:22 »
Ebben az esetben egyértelmű: TS. Nem tudtam, hogy ilyen mélységekben akar tuningolni...de azért japánul még nem akar megtanulni, ugye? ;)

Hát majdnem. Pl. vabaki = benti cipő iskolában. :)))
oda vissza már sokadszor nézem a Fast and furious mindhárom részét a 2. megvan eredetiben dvd-n a másik 2-t meg HDDVD-ről szedték át PC-re gyönyörű 1080-as sorfelbontásban.

Mióta ez van , nem tudok aludni. Még jó, hogy heti 5x dolgozok bent addig is elvonják a figyelmemet erről.
Más is volt így ezzel  ?????


Nálam többet sztem senki sem gondol a dologra.A haverom most vette meg a ts-ét ma szóval elhívom a pénteki talira ha addig lesz téligumija és akkor meg tudod nézni milyen is egy 2002-es ts.Én mentem vele és jól megy,a futómű puha ugyan az enyémhez képest,de legalább komfortos:-))Szóval ha találsz egy ilyet és még akarod is akkor ne tétovázz,ebben boldog lehet a tököd:-))

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12150
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #18 Dátum: 2009.01.19 23:17:53 »
egyetértek. TS
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #19 Dátum: 2009.01.19 23:23:38 »
Tenyleg penteken ki jon a talira? Ha esetleg tudna jonni es benzines 1.4 vagy 1.6 2002 utani Corollas, akkor lehet beugranek meghallgatni a motorjat. :-)
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #20 Dátum: 2009.01.19 23:34:05 »
1.4 Corolla szerintem lesz, talán töb is, ha Kacsabi is letéved, akkor 1.6-os is.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #21 Dátum: 2009.01.19 23:36:17 »
Tenyleg penteken ki jon a talira? Ha esetleg tudna jonni es benzines 1.4 vagy 1.6 2002 utani Corollas, akkor lehet beugranek meghallgatni a motorjat. :-)

Jobban belegondolva a pár éve E12 Corollával közlekedő csapat gépkocsiparkja a nagyobb gépek felé mozdult el. Ha jól számolom 2000cm^3 a minimum :D

- De  majd jön Tutinet a tuning 1,4-el :D

Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #22 Dátum: 2009.01.19 23:47:21 »
Én is a TS-re szavaznék....  :yes:

Azt a pénzt amit a mostanira ráköltene... legyen az bármi... lehet, hogy már alapból megkapja a TS-sel (ülés, kis szárny, nagyobb kerék, több paci)

Szerintem lehet kifogni jó állapotú TS-t is és nem hiszem, hogy annyival többet kellene költeni a TS szervízelésére (lsd Szuti, pedig Ő küldi neki rendesen) mint a sima 1.4-re :cool2:

www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #23 Dátum: 2009.01.20 07:09:13 »
Okés,mondjuk egy hátsó szárny onnan ahol én vettem olyan 50körül van lefújva.Legyen a dob is 50 ha jót veszel csináltatással.16-os felni-nek ha már szépet veszel akkor olyan minimum 30 darabja gumi 25 darabja ha 17-esek akkor mondjuk 5-tel több minden.Ha pályázni akarsz akkor én a helyedben új gumival nem mennék hanem vennék pár játszósat vagy új semi slicket aminek olyan 35 darabja és akkor az autód még mindig nem megy igazán.Tapadni már tapad,de puhák a gátlók,nincsenek rendes fékek.Most kb már olyan 320-450-nél tartunk ha semi slickeket is veszel.Na most a haverom 2.350 körül vette a ts-t.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #24 Dátum: 2009.01.20 10:33:06 »
Vegyél ts-t, biztosan nem bánod meg! Én is a ts mellett döntöttem, csak egy kategóriával lejjebb, mármint Yaris. Néztem én is a Corollákat, de az már nekem nagyon drága volt és mindenféleképpen újat akartam, szóval maradt a Yaris, de így is elég kedvező áron jutottam hozzá mivel kifutó modell volt és már csak pár darab volt az országban, a TMH minél hamarabb ki akarta szórni őket! Én nem bántam meg a döntésemet, láttad te is meg Szuti is az autómat, tudjátok mi van benne a gyárihoz képest, nem tagadom én is sokat költöttem rá. Viszont olyan jó érzés vezetni és érezni a különbséget a gyári állapotához képest, hogy azt el sem tudom mondani. A gyári 105 helyett most 123 pacival mozog az autó, nem is beszélve a futómű meg fékek fejlesztéséről, megerősítéséről. Én már szinte mindent rádobtam amit lehet, már csak a kompresszor maradt, azon is gondolkoztam, de az már nagyon sokba lenne nekem, akkor inkább tényleg veszek egy erősebb vagy gyorsabb autót. A kompi még dobna rajta kb. 30-35 pacit, az a 150-155 környékére vinné az autót, még a moci is elbírná, de tényleg sokba kerül. Akkor viszont tudnám nagyjából tartani az iramot a gyári vti gépekkel ami azért tényleg nem lenne semmi. Most per pillanat az autóm teljes mértékben megfelel és nyújtja azt ami nekem megfelel, főleg hogy sokszor jó pár embert meglepek a kis Yarissal, meglepődnek amikor tartom a kvázi "erősebbekkel" a tempót vagy esetleg elhúzok mellettük!

Mindenesetre, én is támogatom azt a döntésedet, hogy inkább vegyél egy erősebb gépet és a ts erre igen is megfelelő ha a Toyota márkánál akarsz maradni. Biztosan jobban jársz, minthogy a jelenlegi autódat fejleszted és beletömsz egy csomó pénzt, viszont soha sem fogja elérni a ts-nek az alapszintjét. Inkább vegyél ts-t és azt fejleszd szép lassan, ráadásul ott van Szuti is aki szerintem simán tudna neked segíteni és tanácsokat adni, ő már szinte mindent tud és átélt az autóban.  :sorcerer:
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.20 10:40:22 írta ToTo »
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #25 Dátum: 2009.01.20 11:08:43 »
Szerintem Ha Tutinet venne egy ts-t akkor arra venne pár játszósgumit és egy ültetőrugót és elégedetten körözgetne évi 3-4 alkalommal bármelyik pályán.Akkor ki is élné magát,de nem szállna el a tuningtól sem.Az egy olyan mértékletes autózás lenne.

diduka

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 130
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #26 Dátum: 2009.01.20 12:18:00 »
Csak hogy ne fuss bele abba hogy ráköltesz egy vagon pénzt a kocsidra és nem leszel megelégedve az eredménnyel.Elvileg a tiédet olyan 2.2Mftért el lehetne adni mivel szép állapotban van és mondjuk pont most vett ma egy haverom egy 2002-es ts-t ami rendben volt igaz 101ekm-vel,de szép állapotban átnézetve 2.3mft-ért.Annak ha elviszi Ricsihez és ugye el fogja akkor rendbeteszi amit kell bár esztétikailag és motorikusan is rendben volt nagyon az autó,mentem vele vagy negyedórát és próbálgattam is.Na szóval a lényeg.Ne a tuningoldalakat bújd és kergesd az őrületbe az embereket a kérdésekkel  hogy miképpen lehet 30 lóerőt vagy 50-et rátenni a kocsidra hanem vegyél egy TSt!!!:-)))

Kérek mindenkit aki ezt hasonlóan gondolja támogassa a topicot hozzászólásokkal:-)

Köszi.


Szia!

Bocsi, hogy belekontárkodom, de véletlenül nem az AutoCity-nél vette a haverod a TS-t?????
VIN NUMBER: JT..........................
2007. E 15 1.4 D-4D Luna

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #27 Dátum: 2009.01.20 12:30:43 »
Csak hogy ne fuss bele abba hogy ráköltesz egy vagon pénzt a kocsidra és nem leszel megelégedve az eredménnyel.Elvileg a tiédet olyan 2.2Mftért el lehetne adni mivel szép állapotban van és mondjuk pont most vett ma egy haverom egy 2002-es ts-t ami rendben volt igaz 101ekm-vel,de szép állapotban átnézetve 2.3mft-ért.Annak ha elviszi Ricsihez és ugye el fogja akkor rendbeteszi amit kell bár esztétikailag és motorikusan is rendben volt nagyon az autó,mentem vele vagy negyedórát és próbálgattam is.Na szóval a lényeg.Ne a tuningoldalakat bújd és kergesd az őrületbe az embereket a kérdésekkel  hogy miképpen lehet 30 lóerőt vagy 50-et rátenni a kocsidra hanem vegyél egy TSt!!!:-)))

Kérek mindenkit aki ezt hasonlóan gondolja támogassa a topicot hozzászólásokkal:-)

Köszi.


Szia!

Bocsi, hogy belekontárkodom, de véletlenül nem az AutoCity-nél vette a haverod a TS-t?????

De.Budaörsön,miért???

diduka

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 130
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #28 Dátum: 2009.01.20 14:22:04 »
Csak hogy ne fuss bele abba hogy ráköltesz egy vagon pénzt a kocsidra és nem leszel megelégedve az eredménnyel.Elvileg a tiédet olyan 2.2Mftért el lehetne adni mivel szép állapotban van és mondjuk pont most vett ma egy haverom egy 2002-es ts-t ami rendben volt igaz 101ekm-vel,de szép állapotban átnézetve 2.3mft-ért.Annak ha elviszi Ricsihez és ugye el fogja akkor rendbeteszi amit kell bár esztétikailag és motorikusan is rendben volt nagyon az autó,mentem vele vagy negyedórát és próbálgattam is.Na szóval a lényeg.Ne a tuningoldalakat bújd és kergesd az őrületbe az embereket a kérdésekkel  hogy miképpen lehet 30 lóerőt vagy 50-et rátenni a kocsidra hanem vegyél egy TSt!!!:-)))

Kérek mindenkit aki ezt hasonlóan gondolja támogassa a topicot hozzászólásokkal:-)

Köszi.


Szia!

Bocsi, hogy belekontárkodom, de véletlenül nem az AutoCity-nél vette a haverod a TS-t?????

De.Budaörsön,miért???


Ott dolgozom a felvásárláson és ismerem az autót,,,
Makulátlan, sérülés mentes az első lökhárító volt fényezve, mert kavicsos volt a rendszám mellett és felette.
102.919 kilóméterrel vettük meg. A TS tényleg hibátlan egy tulaja volt egy soproni fickóé volt.
VIN NUMBER: JT..........................
2007. E 15 1.4 D-4D Luna

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #29 Dátum: 2009.01.20 14:34:17 »
Igen,nekem is úgy tűnt hogy rendben van az autó...Így most megnyugtatom a haveromat...Köszi.