Szerző Téma: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!  (Megtekintve 81817 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #120 Dátum: 2009.01.26 19:45:06 »
Valszeg megint Peti egere szórakozott. Én még láttam jó helyen a hsz-ét.

De tényleg. :surrender: Össze-vissza ugrál állandóan, meg kimegy a jobb felső sarokba és bezárja az ablakot :saddam:

Cserérlj egeret! - vagy vírusod van :D
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #121 Dátum: 2009.01.26 19:57:22 »
A fecelift előttieket szerintem hanyagolhatjuk. Tutinet írta, neki mindenképpen a faceliftes jön be.
Tegnap már belinkelt egy facelift elötti autót, mint lehetséges választást. Amennyiben ragaszkodik az 5ajtóhoz, és a faceliftes verzióhoz, akkor úgy 3,5M-4M körül jár.

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #122 Dátum: 2009.01.26 20:43:00 »
Még egy van ami szintén régóta van fent a használtautón,azt én nem láttam még,de talán Peti mondta hogy az is törött lehetett.Ez az:

http://www.hasznaltauto.hu/2155114_toyota_corolla_2002

Ez valóban régóta fent van, azóta csak az ára megy egyre lejjebb s lejjebb...

Azt viszont nem tudom hogy ugyanaz e :hmmmm: : mert volt egy ilyen túljátszott lökhárítós amit ismerős nézett meg nekem, nem pesten volt az autó és azon (akkor még?) tuti nem volt ilyen matrica förtelem, csak annyit mondott hogy felejtsem el..... :whistling:
Szerintem ez az az auto amire te is gondolsz... Szolnokon lattam en is osszetorve.

TSityu

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #123 Dátum: 2009.01.26 21:41:09 »
Szia Tutinet,

Amikor én ezt megvettem nem zavart, hogy ráncfelvarrás előtti, inkább az érdekelt, hogy esztétikus legyen, ne legyen lelakva.
Az meg, hogy műszakilag rendben van-e nemsoká kiderül. A törött autó nagy lutri, nekem már volt 2 is. Az egyikből kiesett a féltengely, úgy el volt menve a futómű, a másik meg rozsdált, pedig mindkettőt nemdohányzó, hölgy tulajdonostól vettem. Szóval szerintem ne légy türelmetlen, mert a rossz autó nagyon el tudja venni az ember életkedvét. Ha érdekel szívesen megmutatom mit lehet venni 2.3-ért.

Szia Szuti,

Tudok a 1/2 év szavatosságról, az előző autónál alkalmaztuk is.

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #124 Dátum: 2009.01.26 22:55:06 »
Még egy van ami szintén régóta van fent a használtautón,azt én nem láttam még,de talán Peti mondta hogy az is törött lehetett.Ez az:

http://www.hasznaltauto.hu/2155114_toyota_corolla_2002

Ez valóban régóta fent van, azóta csak az ára megy egyre lejjebb s lejjebb...

Azt viszont nem tudom hogy ugyanaz e :hmmmm: : mert volt egy ilyen túljátszott lökhárítós amit ismerős nézett meg nekem, nem pesten volt az autó és azon (akkor még?) tuti nem volt ilyen matrica förtelem, csak annyit mondott hogy felejtsem el..... :whistling:


Szerintem ez az az auto amire te is gondolsz... Szolnokon lattam en is osszetorve.

Nem értem az embereket.... Miért jó ez a hókotró elöl??  :hmmmm:

Pláne úgy, hogy hátul gyári...  :nonono:

Idézet helyretéve.
Misi
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.26 23:07:50 írta Misi »
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #125 Dátum: 2009.01.26 22:57:44 »
Sikerült megint valamit elszúrni a hozzászólással...   :D


Szóval nem értem az embereket, hogy honnan veszik, hogy ezek a felemás lökhárítók jól néznek ki...  :lol:
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #126 Dátum: 2009.01.26 23:09:04 »
Idézet helyretéve.

Mindig az utolsó [ /quote] rész után írj.
Javaslom először az előnézet gombra kattints, akkor látod, hogy hogy fog kinézni a hozzászólás, és még tudsz rajta változtatni.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #127 Dátum: 2009.01.26 23:15:20 »
Sikerült megint valamit elszúrni a hozzászólással...   :D


Szóval nem értem az embereket, hogy honnan veszik, hogy ezek a felemás lökhárítók jól néznek ki...  :lol:

Tudod hányszor tették helyre az enyémet is az elején:-)))

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #128 Dátum: 2009.01.26 23:19:07 »
Szóval még mindig a téma.Nekem Tutinet azt mondta hogy jó lenne a ráncfelvarrás előtti modell anyagi megfontolás miatt.Én egyetértek vele.Ha belegondolok én az 1.6-os sol felszereltségű csodaszép corimra 40ezerért vettem oldalsó szoknyákat hátsó toldattal együtt még egy szárny és kész a ts ami úgy néz ki mint az újabb.Még ha az újnak a rugóit aláteszed ami ugye nekem is van és árulom is akár Sityunak is akkor annyival lejjebb lesz és nem is lesz keményebb tőle az autó.Szóval ha lenne olyan régebbi ami jó állapotban van és nincs hókotró az elején akkor azt sztem érdemes lenne megvenni és kis ráfordítással nagyon szép lehetne.

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #129 Dátum: 2009.01.26 23:31:11 »
Szóval még mindig a téma.Nekem Tutinet azt mondta hogy jó lenne a ráncfelvarrás előtti modell anyagi megfontolás miatt.Én egyetértek vele.Ha belegondolok én az 1.6-os sol felszereltségű csodaszép corimra 40ezerért vettem oldalsó szoknyákat hátsó toldattal együtt még egy szárny és kész a ts ami úgy néz ki mint az újabb.Még ha az újnak a rugóit aláteszed ami ugye nekem is van és árulom is akár Sityunak is akkor annyival lejjebb lesz és nem is lesz keményebb tőle az autó.Szóval ha lenne olyan régebbi ami jó állapotban van és nincs hókotró az elején akkor azt sztem érdemes lenne megvenni és kis ráfordítással nagyon szép lehetne.
tesztvezetésre már benevezett nálam, már csak hívnia kéne :tt2: nekem is 1,4 volt anno és ég és föld a kettő. Ezért akarom, hogy kipróbálja
TS forever:)

Satriani

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #130 Dátum: 2009.01.27 11:08:31 »
Kompresszor...
Vagy IS300.

Mivel IS300 nincs kéziváltóval, marad(na) a kompresszor. Vagy a megbékélés a szerényebb, de még így is kielégítő ménessel. Vagy egy 325i.

...vagy némi spórolás után egy IS250. Kár, hogy annak a kéziváltója nem olyan pöpec, mint a tiédben lévő.

TSityu

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #131 Dátum: 2009.01.27 14:56:24 »
Szia Szuti,

Kösz a felajánlást, de én szeretném teljesen gyári állapotban megtartani, se futómű, se sportlégszűrő, se másik felni, spolierből is elég ami rajta van, végre van egy kocsim amivel el tudok menni horgászni is. :lol: A régivel minden vackon felakadtam. Ja, és imádok vele lassan menni, gurulunk, gurulunk, aztán egy kigyorsítás, majd gurulunk, gurulunk.

Peti

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #132 Dátum: 2009.01.27 19:23:13 »
Szóval nem értem az embereket, hogy honnan veszik, hogy ezek a felemás lökhárítók jól néznek ki...  :lol:

Pláne hogy szimplán az első is rémes azon a szerencsétlen e12-őn. :wacko:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #133 Dátum: 2009.01.27 19:42:50 »
Szia Szuti,

Kösz a felajánlást, de én szeretném teljesen gyári állapotban megtartani, se futómű, se sportlégszűrő, se másik felni, spolierből is elég ami rajta van, végre van egy kocsim amivel el tudok menni horgászni is. :lol: A régivel minden vackon felakadtam. Ja, és imádok vele lassan menni, gurulunk, gurulunk, aztán egy kigyorsítás, majd gurulunk, gurulunk.

Hát igen sok olyat lehet vele csinálni amire nem is gondol az ember amíg nem ül bele egy ilyenbe:-)))

leszilaci

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #134 Dátum: 2009.01.28 15:13:19 »
... az IS-ből még 50 lóerőt hiányolnék.
Kompresszor...
Vagy IS300.
az is200-ból egy dolog hiányzik...én :wub: ;)

...vagy némi spórolás után egy IS250. Kár, hogy annak a kéziváltója nem olyan pöpec, mint a tiédben lévő.
is250 és az is200 között ég és föld  :)
inkább az is200
az is250 olyan, mintha focimeccsen pisztáciát ennél szotyi helyett...finom, sőt nagyon finom, de nem az igazi.