Szerző Téma: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!  (Megtekintve 81827 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #105 Dátum: 2009.01.25 22:13:43 »
Vennék Celicát is de abból csak T23-ast de inkább nem, mert nem igazán Pestre való , meg azt se szeretem ha mindenki megbámul, hogy ki ez az úrigyerek......
Ültem benne többször utasként és szinte minden megállóba forgolódtak utánunk pedig kívül semmi tuning nem volt rajta csak a fékek voltak tuningolva. :cool2:
A Corolla pont jó , mer belesimul az utcai forgalomba nem feltűnő, kutya nem látja mi van benne belüll :)))) De ha kell akkor oda lehet neki lépni, meggyalázva a sok tarkopasz tulajú golfost, bmw-s diszkós droidot . Nesze nektek unalmas Corolla. :nono:


Más márkák,  tipusok: maradnék a Toyotánál abból is az E12-nél mégha facelift előtti csak 5 ajtós legyen. Ez egy nagyon eltalált és nagyon biztonságos  kasztni , nagyon jó légellenállású tényezővel ha jól tudom  0.28, vagy javítsatok ki ha tévednék....

5ös Bmw-vel nyomtam én is lámpánál, tetszett az arcszerkezete [rohog]senki nem nézi ki ebből az autóból, hogy mit tud :D
TS forever:)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #106 Dátum: 2009.01.25 22:23:04 »
Ezt írta  a srác a 60zresről ami lent van tatán:

Azt a 60 ezrest megnéztem élőben, első ránázésre törött volt a gép, kinti kocsi, nincs a szervízkönyvébe egy pecsét se.
Én azt hanyagolnám.

Amúgy ma én is nyomtam egy durvát a szentendreiről visszafelé egy volvo jeep valami nagydarab motorral tolt le mindenkit én meg nem nyomtam neki már rég gondoltam.Így mentem mögötte kényelmesen aztán vissza 3 és padló kis refi hogy mennék.Persze nem enged el.Balról előzöm már 4es vége előttem autó,de kényelmesen elfértem nem kellett fékeznie még egy 5-ös eleje egy darabig  persze a barom refizett én meg mostam az ablakot közben vészvillogóztam.Kéne csináltatni ilyen ledes táblát hogy miért zavar seggfej ha nem akarsz elengedni és megelőzlek? Na mindegy:-)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #107 Dátum: 2009.01.25 22:24:12 »

5ös Bmw-vel nyomtam én is lámpánál, tetszett az arcszerkezete [rohog]senki nem nézi ki ebből az autóból, hogy mit tud :D

Naja, erről beszélek. Most pont úgy vagyok, hogy a mostani kocsiban  alapban minden újonnan van cserélve, szűrők, gyertyák, égők, olajok, hűtőfolyadék stb.. + téli nyári gumijaim szinte újak alig futottak. Kívül belül patent az autó, egyedül klíma nincs benne , japánban készült.

Most ezt kéne eladni.

Na igen,de ezt bele tudod számítani az árba.Amúgy az enyém nem japppán és mégis rendben van és bírja a strapát ahogy látod.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #108 Dátum: 2009.01.25 22:25:21 »
Sityu ezt most írta egy cimbim.Jól mondtam a vásárlásnál amikor néztük az autódat:

!!!! "....kereskedéből vásárolt használt vagy új autóért az autókereskedés 6 hónap szavatoságot kell vállalnia...." ezt tudtátok??? ez törvény!!
ha kell belinkelem
A kedvesemék használt autóra árulnak garanciát, kereskedéseken keresztül. Innen az infó. Ugye ezt nem sok mindenki tudta eddig?


Új autónál garancia van és az 1 év. Ez a kötelező.
Használtnál pedig 6 hónap szavatosság van. Ez is jogszabályi előírás. Ez nem autókról szól, hanem általában a tartós fogyasztási cikkekről.
Ez autó esetében a fődarabokra vonatkozik. És az alkatrészek árát kell az eladónak, a munkadíjat a vevőnek állnia.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #109 Dátum: 2009.01.25 22:43:29 »
Naja, erről beszélek. Most pont úgy vagyok, hogy a mostani kocsiban  alapban minden újonnan van cserélve, szűrők, gyertyák, égők, olajok, hűtőfolyadék stb.. + téli nyári gumijaim szinte újak alig futottak. Kívül belül patent az autó, egyedül klíma nincs benne , japánban készült.
Most ezt kéne eladni.
Mennyi km van a kocsidban? A yarisTS 5ajtós nem mozgat?

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #110 Dátum: 2009.01.25 22:46:41 »
Naja, erről beszélek. Most pont úgy vagyok, hogy a mostani kocsiban  alapban minden újonnan van cserélve, szűrők, gyertyák, égők, olajok, hűtőfolyadék stb.. + téli nyári gumijaim szinte újak alig futottak. Kívül belül patent az autó, egyedül klíma nincs benne , japánban készült.
Most ezt kéne eladni.
Mennyi km van a kocsidban? A yarisTS 5ajtós nem mozgat?

97 pacit 105-re cserélni úgy hogy nem férsz el benne?Akkor más inkább a celica ha nem akarsz elférni de menni igen még ha a kisebbet is választod ami 143 pacis...

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #111 Dátum: 2009.01.25 23:11:33 »
97 pacit 105-re cserélni úgy hogy nem férsz el benne?Akkor más inkább a celica ha nem akarsz elférni de menni igen még ha a kisebbet is választod ami 143 pacis...
Igaz...Viszont akkor várnia kell, mert ebben a 2,4-2,9M körüli árban nem nagyon van vonzó TS Corolla. Ha már más autókkal OFF-olunk, akkor meglehetne említeni egy IS200-ast is akár. :wacko:

Satriani

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #112 Dátum: 2009.01.26 13:59:23 »
A Corolla TS és az IS200 egészen más világ. Papíron bő 40 lóerő és pár kiló, érzetre egy világ választja el őket egymástól, egyedül a belméretek hasonlóak. Az IS egy számmal gyengébbnek érződik a TS-nél, még akkor is, ha a TS-t nem forgatod bele a vezérlésváltásba. A TS 6000 alatt is húz rendesen, míg az IS alul kifejezetten harmatosnak érződik. Igaz, az IS-nek sokkal jobb a futóműve (a ráncfelvarrás előtti Corollánál, ahhoz volt szerencsém), sportosabb az üléshelyzete, pontosabb a kormányzása és a világ legjobb kéziváltója van benne. Szóval egészen más a két autó.

Nekem mindkettő kéne, de mindkettő után lenne hiányérzetem: a TS-ból a pontos kormányzást, a semlegesebb kanyarvételt és a sportosabb üléshelyzetet, az IS-ből még 50 lóerőt hiányolnék.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #113 Dátum: 2009.01.26 14:19:43 »
... az IS-ből még 50 lóerőt hiányolnék.

Kompresszor...
Vagy IS300.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #114 Dátum: 2009.01.26 18:40:51 »
Még egy van ami szintén régóta van fent a használtautón,azt én nem láttam még,de talán Peti mondta hogy az is törött lehetett.Ez az:

http://www.hasznaltauto.hu/2155114_toyota_corolla_2002

Ez valóban régóta fent van, azóta csak az ára megy egyre lejjebb s lejjebb...

Azt viszont nem tudom hogy ugyanaz e :hmmmm: : mert volt egy ilyen túljátszott lökhárítós amit ismerős nézett meg nekem, nem pesten volt az autó és azon (akkor még?) tuti nem volt ilyen matrica förtelem, csak annyit mondott hogy felejtsem el..... :whistling:

Igen,pont ezt mondtam hogy Te sztem már írtál itt róla...

Peti

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #115 Dátum: 2009.01.26 18:40:57 »
Még egy van ami szintén régóta van fent a használtautón,azt én nem láttam még,de talán Peti mondta hogy az is törött lehetett.Ez az:

http://www.hasznaltauto.hu/2155114_toyota_corolla_2002

Ez valóban régóta fent van, azóta csak az ára megy egyre lejjebb s lejjebb...

Azt viszont nem tudom hogy ugyanaz e :hmmmm: : mert volt egy ilyen túljátszott lökhárítós amit ismerős nézett meg nekem, nem pesten volt az autó és azon (akkor még?) tuti nem volt ilyen matrica förtelem, csak annyit mondott hogy felejtsem el..... :whistling:

Peti

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #116 Dátum: 2009.01.26 18:44:10 »
Igen,pont ezt mondtam hogy Te sztem már írtál itt róla...

Elképzelhető hogy ugyanaz az autó, mert aszem azon is -nem gyári- felni volt, de ha az/ha nem, azért az mindenféleképpen árulkodó hogy nem nagyon viszik el.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #117 Dátum: 2009.01.26 18:54:17 »
A fecelift előttieket szerintem hanyagolhatjuk. Tutinet írta, neki mindenképpen a faceliftes jön be.

A kettővel és a hárommal ezelőtti hozzászólásnál a korábbi idéz a későbbi hozzászólásból.  :hmmmm: Ez hogyan sikerült??

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #118 Dátum: 2009.01.26 18:56:38 »
Valszeg megint Peti egere szórakozott. Én még láttam jó helyen a hsz-ét.
         

Peti

  • Vendég
Re: Beszéljük rá Tutinetet egy TS vásárlására!!!
« Válasz #119 Dátum: 2009.01.26 19:00:11 »
Valszeg megint Peti egere szórakozott. Én még láttam jó helyen a hsz-ét.

De tényleg. :surrender: Össze-vissza ugrál állandóan, meg kimegy a jobb felső sarokba és bezárja az ablakot :saddam: