Szerző Téma: Probléma a Yarisommal  (Megtekintve 1803517 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2520 Dátum: 2007.09.01 12:11:30 »
ha nem bír magával le kell tiltani a pics@ba és kész! mit tököltök?
biztos kicsit sokat flashelt a héten aztán maradt benne egy kis cucc... :shock:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2521 Dátum: 2007.09.01 22:55:43 »
rsp miatt lassan leszokom a Yaris részleg olvasgatásáról. Mégis mi a célja itt ennek a .....?!
Gabe 254.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2522 Dátum: 2007.09.03 10:00:47 »
Idézetet írta: "Kgabe"
rsp miatt lassan leszokom a Yaris részleg olvasgatásáról. Mégis mi a célja itt ennek a .....?!

Hát igen, ez itt eddig valóban nem volt szokás... De Ignore ON - és kész, ez szinte mindig beválik!

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2523 Dátum: 2007.09.03 10:26:31 »
sokan mondtátok hogy akad a váltó! Nekem szerencsém van, semmi bajom, imádom a váltóját ennek a kis dögnek! A yaris tényleg olyan hogy ha te magad nem csinálsz kárt benne akkor nem kell rá költeni,csak a kötelezõ kopócuccokat!
van egy jó benzinadalék,ami tisztítja a szelepeket, jobb égés, meg mivel oktánszámnövelõ ezért a motor karakterisztikája is megváltozik kicsit ... SPURI-nak hívják, csak ajánlani tudom!

rsp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 56
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2524 Dátum: 2007.09.06 15:17:15 »
Építõ jellegû mondanivaló híján a hozzászólás tartalma törölve.
Moderátor

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2525 Dátum: 2007.09.07 07:41:16 »
rsp komolyan mondom a *** ki van veled,nem bírnád már abbahagyni? Irritáló vagy!
Na én innentõl kezdve magasról lesz@rom a yaris topicot, ha valakinek kell valami akkor a számom, mailcímet stb tudja!  :torsziv:
Legyetek jók!!! :robbanfej:  :banging:  :banging:  :banging:  :banging:  :banging:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2526 Dátum: 2007.09.07 08:36:48 »
Szerintem ez nem jó döntés.
Nem neked kéne elhagyni a fórumot...

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
"rsp"
« Válasz #2527 Dátum: 2007.09.07 19:51:56 »
Tisztelt fórumozó-társak!
Ha valaki nem tud viselkedni akkor azt nem szokták a többiek többet megszólítani egy "jobb" társaságban.
Aztán az illetõ magára marad és elgondolkodhat azon, hogy ki hibázott és miért nem állnak szóba pont õvele?! :banging:

Na errõl ennyit.A :toy: legyen veletek!
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

kammler

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2528 Dátum: 2007.09.30 14:59:30 »
helo, ma eljutottam a hõtöfolyadék cseréig....hát alul tök könnyû volt a hûtön kitekerni azt a mûanyag leeresztõcsavart. Namost azt írja a könyv higy fûtöradiátorral együtt 4.7 lier meg bele, anélkül 4.5. Hát hogy annyi ki se folyt az iz biztos, meg hogy két ! liternél többet nem vett be az is... Akko most miven? Lassan töltöttem bele volt ideje légtelenítõdni. Beindítva se köpködött levegõt, sõt, felmelegszik, venti rendesen kapcsol.... Namost ötlet???
1000-es yaris 2001-es

kammler

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2529 Dátum: 2007.09.30 15:03:32 »
Idézetet írta: "kammler"
helo, ma eljutottam a hõtöfolyadék cseréig....hát alul tök könnyû volt a hûtön kitekerni azt a mûanyag leeresztõcsavart. Namost azt írja a könyv higy fûtöradiátorral együtt 4.7 lier meg bele, anélkül 4.5. Hát hogy annyi ki se folyt az iz biztos, meg hogy két ! liternél többet nem vett be az is... Akko most miven? Lassan töltöttem bele volt ideje légtelenítõdni. Beindítva se köpködött levegõt, sõt, felmelegszik, venti rendesen kapcsol.... Namost ötlet???
1000-es yaris 2001-es


mármint hogy ami kifolyt azt nem tudtam megmérni, de rendesen kibugyborékolt sapka hûtõsapka le volt véve, kicsit hagytam állni megnyomkodtam a gumicsövet köpködött jött ki rendesen. Azt írták a blokkon lévõ csavart nem piszkáljam mert nagyon bele van tapadva. Meg azt nem is találom mondjuk hol van, csak a hûtõ alján találtam meg. Hát mondjuk nem tudom hova fér ebbe 4.5 liter, de ha azt írja a könyv akkor most hogyan. Egy hûtõvizet már csak nem pilótavizsga kicserélni.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2530 Dátum: 2007.09.30 15:42:09 »
Gondolom nem folyt ki az egész rendszerbõl a víz pl.: blokkból).
Azt már meg sem merem kérdezni, hogy hova folyt ki a víz? Mert nem valami környezetbarát...

kammler

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2531 Dátum: 2007.09.30 17:47:24 »
hûtõvíz probléma megoldva, blokkon lévõ csavar könnyen kitekertem utána ok a 4 liter

kammler

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2532 Dátum: 2007.09.30 17:52:12 »
Idézetet írta: "Misi"
Gondolom nem folyt ki az egész rendszerbõl a víz pl.: blokkból).
Azt már meg sem merem kérdezni, hogy hova folyt ki a víz? Mert nem valami környezetbarát...


hát véletlenül egy része a lábamra......


valóban, nem környezetbarát. Etilén-glikol alap, nem szabad meginni, mert kikristályosodik a vesédben és leáll a vese...

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2533 Dátum: 2007.09.30 17:55:09 »
Ez így teljesen normális. Ha csak a hûtõböl engeded le, akkor kb. 2-2,5 liternek kell lejönnie. Ez bõven elég arra, hogy felfrissítsd a folyadékot...
Nem érdemes a blokkon lévõ csavart bántani, mert max tovább 1 litert nyersz vele.
Amúgy hidd el belefér abba 4,7 liter. Vízpumpa cserénél ki is folyik majdnem az összes.

Milyen folyadékot használtál?
Xanyi

kammler

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2534 Dátum: 2007.10.10 08:01:35 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Ez így teljesen normális. Ha csak a hûtõböl engeded le, akkor kb. 2-2,5 liternek kell lejönnie. Ez bõven elég arra, hogy felfrissítsd a folyadékot...
Nem érdemes a blokkon lévõ csavart bántani, mert max tovább 1 litert nyersz vele.
Amúgy hidd el belefér abba 4,7 liter. Vízpumpa cserénél ki is folyik majdnem az összes.

Milyen folyadékot használtál?



hát kicseréltem mind, ha már lúd legyen kövér. Olyan folyadékot amit ír a könyv, nitrát amin meg mindenmentes. Etilénglikol alapú. Mol gyártmány, már nem tudom mi volt a neve.


Hmm, picit így hûvösebb idõkben (+2 fok)  nektek keményebb hangja van indulást követõen, mármint kicst kerregõsebb szelepesebb? Eléggé fölerõsít a belseje minden zajt ennek a yarisnak. Kicsit nekem mintha ilyen 1000-1500-as fordulatnál kerreg hûvösben. Melegen nem hamar elm]lik. Mikor érdemes megnézetni. Mert amúgy 90 ezernél kéne, de én még csak 62 ezernél tartok.  Könyvét néztem, látom ilyen hézagolólapos ez.