Szerző Téma: Probléma a Yarisommal  (Megtekintve 1803546 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Ethan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2505 Dátum: 2007.08.30 20:31:26 »
Idézetet írta: "ratman"
Srácok, tényleg él még ember az országban, aki elhiszi, amit a kmóra mutat?
Ja, és szervízkönyvet is hamisítanak már iparilag.


nahát igazán boldog vagyok hogy új témát dobtam fel de nem gondoltam hogy csak az írásom elsõ sora lesz érdekes:)
Szóval valaki lenne kedves a köritéses, haverkodós rész nélküli verziót is elolvasni és a problémámra villanyozódni, akkor tényleg hálás lennék bármilyen segítségért. Elõre is köszi és akkor itt a vágott : Szóval egy 99 es alapverziós yarisból nagyon hiányzik az ablakemelõ. Sok ajánlatot kaptam de mind felakarta rombolni a kézifék alatt burkolatot a kapcsoló miatt. Szeretném ha eredeti helyén lenne a kapcsoló. Vagyis elsõ ajtókhoz kellene belsõ kárpit ablakemelõ elõkészítéssel. Tudtok ajánlani valami helyet ahol érdemes érdeklõdni, illet még az érdekelne hogy a kárpit alsú mûanyag része leválasztható e a felsõ részrõl, Mert akkor talán nem kellene nagyon szöszölni a színkód miatt.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2506 Dátum: 2007.08.30 20:51:04 »
Idézetet írta: "rsp"
Idézetet írta: "Misi"
Ugye nem kell majd szétcsapnom?


Miért, történt valami?  :hmm:
Óvóbácsi eléggé túlbuzgó és kissé alacsony az ingerküszöb nála...


Kedves Kiscsoportos!
(Mert ha én óvóbácsi vagyok, akkor itt nyilván ovisok vannak.)

Az ingerküszöböm sokkal magasabban van, mintsem gondolnád.
Ugyanakkor elég régóta (az elsõ perctõl fogva) részese vagyok a fórumnak, így azt hiszem elég pontos képem alakult ki
az itt folyó beszélgetések stílusáról. Ez alkalommal úgy vettem észre, hogy az ominózus diskurzus nem pontosan illik az eddigiekbe.
A másik meghazudtolása eddig ugyanis nem volt megszokott. És a jövõben sem látnánk ezt szívesen.
Ezért bátorkodtam felhívni erre a figyelmet.
Lehet vitázni, lehet rácsodálkozni dolgokra, de ismeretlenül nem kéne kétségbe vonni a másik állítását.
Ez egy baráti társaság, amihez bárki csatlakozhat, aki elfogadja a társaság szokásait.
Tiszteljük egymást!

További kellemes homokozást az ovi udvarán!

rsp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 56
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2507 Dátum: 2007.08.30 21:43:49 »
"Az ingerküszöböm sokkal magasabban van, mintsem gondolnád."
Nem ez jön le...

"Ugyanakkor elég régóta (az elsõ perctõl fogva) részese vagyok a fórumnak"
Már kezdetek óta itt árulod az autóidat? Ehhe! Már meg is hunyászkodtam! :)

"A másik meghazudtolása eddig ugyanis nem volt megszokott."
Szó nem volt ilyesmirõl!

"Lehet vitázni, lehet rácsodálkozni dolgokra"
Pont ez történt és nem hagytad...

"További kellemes homokozást az ovi udvarán"
Óvóbácsi! Pízni kell, bemehetek?  :rohog:

További jó olvasgatást az óvoda homokozójának szélén!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2508 Dátum: 2007.08.31 08:13:54 »
Idézetet írta: "rsp"
"Az ingerküszöböm sokkal magasabban van, mintsem gondolnád."
Nem ez jön le...

"Ugyanakkor elég régóta (az elsõ perctõl fogva) részese vagyok a fórumnak"
Már kezdetek óta itt árulod az autóidat? Ehhe! Már meg is hunyászkodtam! :)

"A másik meghazudtolása eddig ugyanis nem volt megszokott."
Szó nem volt ilyesmirõl!

"Lehet vitázni, lehet rácsodálkozni dolgokra"
Pont ez történt és nem hagytad...

"További kellemes homokozást az ovi udvarán"
Óvóbácsi! Pízni kell, bemehetek?  :rohog:

További jó olvasgatást az óvoda homokozójának szélén!


Látom, nem fogunk hamar végezni ezzel a kérdéssel.
Hogy õszinte legyek, nem nagyon tetszik ez a stílus (ilyet se kellett még itt írnom), de ez önmagában nem baj, hisz nem kell minden beszélgetésbõl
világraszóló barátságnak kialakulnia.
Ez a személyeskedõ stílus eddig nem volt jelen a fórumon és ezután sem fogjuk hagyni. (És ha már személyeskedés. Nem, nem árulom kezdetektõl fogva az autóimat /sõt, most sem, max felhívom a figyelmét mindenkinek, hogy milyen aktuális lehetõségek vannak/, tekintettel arra, hogy április óta foglalkozom autókkal. Elötte pedig nem volt mit árulnom a többikenek. De ha az elsõ perctõl fogva mindenkit autókra próbálnék rádumálni, akkor sem értem, hogy 1., Mi közöd van hozzá? 2., Miért zavar?)
Rácsodálkozni pedig hagyunk mindenkit mindenre, megfelelõ stílusban.
Amikor regisztráltál a fórumra, akkor elfogadtad a felhasználás feltételeit. Most is el kéne.
Tovább nem kívánok a kérdéssel foglalkozni.

rsp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 56
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2509 Dátum: 2007.08.31 10:35:52 »
Idézetet írta: "Misi"
Látom, nem fogunk hamar végezni ezzel a kérdéssel.
Hogy õszinte legyek, nem nagyon tetszik ez a stílus (ilyet se kellett még itt írnom), de ez önmagában nem baj, hisz nem kell minden beszélgetésbõl
világraszóló barátságnak kialakulnia.
Ez a személyeskedõ stílus eddig nem volt jelen a fórumon és ezután sem fogjuk hagyni. (És ha már személyeskedés. Nem, nem árulom kezdetektõl fogva az autóimat /sõt, most sem, max felhívom a figyelmét mindenkinek, hogy milyen aktuális lehetõségek vannak/, tekintettel arra, hogy április óta foglalkozom autókkal. Elötte pedig nem volt mit árulnom a többikenek. De ha az elsõ perctõl fogva mindenkit autókra próbálnék rádumálni, akkor sem értem, hogy 1., Mi közöd van hozzá? 2., Miért zavar?)
Rácsodálkozni pedig hagyunk mindenkit mindenre, megfelelõ stílusban.
Amikor regisztráltál a fórumra, akkor elfogadtad a felhasználás feltételeit. Most is el kéne.
Tovább nem kívánok a kérdéssel foglalkozni.


"max felhívom a figyelmét mindenkinek, hogy milyen aktuális lehetõségek vannak"
Ezt hívják reklámnak!  :szemforgat:

"De ha az elsõ perctõl fogva mindenkit autókra próbálnék rádumálni, akkor sem értem, hogy 1., Mi közöd van hozzá? 2., Miért zavar?)"
Ajánlom figyelmedbe a szabályzat 4. pontját!  :hmm:

"Amikor regisztráltál a fórumra, akkor elfogadtad a felhasználás feltételeit. Most is el kéne."
Te is lefogadtad, ha nem tévedek! Tudod 4.pont!  :otlet:
De nyugodtan magyarázkodj csak...

U.i: Nem tudsz véletlenül valami jó kis járgányt? Valami fincsi akciósat?  :rohog:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2510 Dátum: 2007.08.31 11:11:54 »
Szerencsére nem szorulok magyarázkodásra.
 :ordog:
A szabályzat több pontja is érdekes, örülök, hogy olvasgattad.
Az viszont nincs a szabályzatban, hogy kivel milyen megállapodásunk van, így azt sem tudhatod, hogy a Reálszisztélma támogatja az Egyesületet, így reklám is jár cserébe. A támogatás természetsen írásba is van foglalva, mely domumentumot az Egyesület bármely érvényes tagságal rendelkezõ tagja bármikor megtekinthet. A dokumentum neve: Együttmûködési keretmegállapodás.
További pompás napot kíván a:
Toyota Klub Magyarország Egyesület teljes vezetése!
 :kacsint:

Ui.:
Ja, és az együttmûködés évek óta tart, tehát nem azért jött létre, mert ide jöttem dolgozni.
Az állásra pedig a neten megjelent hírdetés útján találtam.
 :szemez:  :szemez:  :szemez:

rsp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 56
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2511 Dátum: 2007.08.31 11:37:03 »
Idézetet írta: "Misi"
Szerencsére nem szorulok magyarázkodásra.
 :ordog:
A szabályzat több pontja is érdekes, örülök, hogy olvasgattad.
Az viszont nincs a szabályzatban, hogy kivel milyen megállapodásunk van, így azt sem tudhatod, hogy a Reálszisztélma támogatja az Egyesületet, így reklám is jár cserébe. A támogatás természetsen írásba is van foglalva, mely domumentumot az Egyesület bármely érvényes tagságal rendelkezõ tagja bármikor megtekinthet. A dokumentum neve: Együttmûködési keretmegállapodás.
További pompás napot kíván a:
Toyota Klub Magyarország Egyesület teljes vezetése!
 :kacsint:

Ui.:
Ja, és az együttmûködés évek óta tart, tehát nem azért jött létre, mert ide jöttem dolgozni.
Az állásra pedig a neten megjelent hírdetés útján találtam.
 :szemez:  :szemez:  :szemez:


"Szerencsére nem szorulok magyarázkodásra."
Mégis ezt teszed jó ideje, ahelyett hogy árulnád a járgányokat. Fõnök tudja hogy a neten lõgsz? Te kis huncut..  :kacag:

"így reklám is jár cserébe"
Aham, banner, link stb, ahogy minden más bratyisnak van!
De nem ilyen - khhhm... - módon ahogy Te csinálod!

Azért remélem jól megbecsülnek ezért a RSZ-nál téged!  :10:

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2512 Dátum: 2007.08.31 12:20:42 »
Nem hiszem el, hogy már megint személyeskedés van. Rsp még te minõsítetted annak idején Danit, erre te mit csinálsz? Egyfolytában kötekedsz, keresed a konfrontálódásra a lehetõséget. Mit képzelsz magadról, hogy idejösz és azt az embert, akinek nagyban köszönhetõ, hogy ez a klub él és mûködik, sértegeted, személyeskedsz vele. Ehhez nincs jogod.
Kérlek ezt most fejezd be, mert ha más nem teszi meg, én fogom a jövõben a nem tetszõ hozzászólásaidat törölni.
Szilvi 62

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2513 Dátum: 2007.08.31 12:41:25 »
Idézetet írta: "rsp"
Idézetet írta: "Misi"
Szerencsére nem szorulok magyarázkodásra.
 :ordog:
A szabályzat több pontja is érdekes, örülök, hogy olvasgattad.
Az viszont nincs a szabályzatban, hogy kivel milyen megállapodásunk van, így azt sem tudhatod, hogy a Reálszisztélma támogatja az Egyesületet, így reklám is jár cserébe. A támogatás természetsen írásba is van foglalva, mely domumentumot az Egyesület bármely érvényes tagságal rendelkezõ tagja bármikor megtekinthet. A dokumentum neve: Együttmûködési keretmegállapodás.
További pompás napot kíván a:
Toyota Klub Magyarország Egyesület teljes vezetése!
 :kacsint:

Ui.:
Ja, és az együttmûködés évek óta tart, tehát nem azért jött létre, mert ide jöttem dolgozni.
Az állásra pedig a neten megjelent hírdetés útján találtam.
 :szemez:  :szemez:  :szemez:


"Szerencsére nem szorulok magyarázkodásra."
Mégis ezt teszed jó ideje, ahelyett hogy árulnád a járgányokat. Fõnök tudja hogy a neten lõgsz? Te kis huncut..  :kacag:

"így reklám is jár cserébe"
Aham, banner, link stb, ahogy minden más bratyisnak van!
De nem ilyen - khhhm... - módon ahogy Te csinálod!

Azért remélem jól megbecsülnek ezért a RSZ-nál téged!  :10:


A fõnök nem csak, hogy tudja, de egyenesen el is várja.
Tudod iszonyatos pénzeket fizetnek ezért, amit tõled és a hozzád hasonló balekoktól szednek be. (Szerencsére az fel sem merül senkiben, hogy szabadnap is jár egy ilyen helyen és otthon vagy egy netkávézóban is lehetnetezni. Csak nehogy ez is kiderüljön...)
Csak sajnos Te sokkal okosabb voltál, mint a többi, így most lebuktunk. Valószínûleg holnap be is fog zárni a bót, az Egyesületet pedig felszámolja az APEH vagy a Vámhivatal, esetleg az ÁNTSZ.
Sajnos miattad most vége a "bratyizásnak", lebuktattál mindenkit. Egyszerûen zseniális vagy. Poirot hozzád képest lelkes amatõr.
Most törhetjük a fejünket az összes "bratyis" támogatóval, hogy mibõl éljünk, de ez Téged ne aggaszon. 20-30 munkanélkülivel több vagy kevesebb már teljesen mindegy.

Szilvi, köszi a "megvédést", de nem kellett volna, mert most meg majd az jön, hogy sírva mentem minden elnökségi taghoz, hogy "Bántottak, védjetek meg.". Hisz nyilván való, hogy én egy tapló vagyok, következésképpen saját magától senki sem fog egyetérteni velem.

rsp.:
Meghajolod nagyságos elõtt és mivel asszem sosem fogok felnõni a tudásodhoz, jóindulatodhoz, asszem abba is hagyom a próbálkozást.
Örülök, hogy megismertelek. Tsákány!

rsp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 56
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2514 Dátum: 2007.08.31 13:13:31 »
A falkának  :10:
 :rohog:

rsp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 56
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2515 Dátum: 2007.08.31 13:26:43 »
A fõnök nem csak, hogy tudja, de egyenesen el is várja.
Tudod iszonyatos pénzeket fizetnek ezért, amit tõled és a hozzád hasonló balekoktól szednek be. (Szerencsére az fel sem merül senkiben, hogy szabadnap is jár egy ilyen helyen és otthon vagy egy netkávézóban is lehetnetezni. Csak nehogy ez is kiderüljön...)
Csak sajnos Te sokkal okosabb voltál, mint a többi, így most lebuktunk. Valószínûleg holnap be is fog zárni a bót, az Egyesületet pedig felszámolja az APEH vagy a Vámhivatal, esetleg az ÁNTSZ.
Sajnos miattad most vége a "bratyizásnak", lebuktattál mindenkit. Egyszerûen zseniális vagy. Poirot hozzád képest lelkes amatõr.
Most törhetjük a fejünket az összes "bratyis" támogatóval, hogy mibõl éljünk, de ez Téged ne aggaszon. 20-30 munkanélkülivel több vagy kevesebb már teljesen mindegy.

Szilvi, köszi a "megvédést", de nem kellett volna, mert most meg majd az jön, hogy sírva mentem minden elnökségi taghoz, hogy "Bántottak, védjetek meg.". Hisz nyilván való, hogy én egy tapló vagyok, következésképpen saját magától senki sem fog egyetérteni velem.

rsp.:
Meghajolod nagyságos elõtt és mivel asszem sosem fogok felnõni a tudásodhoz, jóindulatodhoz, asszem abba is hagyom a próbálkozást.
Örülök, hogy megismertelek. Tsákány!


Mi van????  :mivan:

"amit tõled és a hozzád hasonló balekoktól szednek be"
Csúnya dolog baleknak tartani az ügyfeleket... :nene: Ejnye!  

Amúgy ezért nem volt érdemes ennyit gépelned! :)

rsp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 56
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2516 Dátum: 2007.08.31 13:31:03 »
Idézetet írta: "Szilvi"
Nem hiszem el, hogy már megint személyeskedés van. Rsp még te minõsítetted annak idején Danit, erre te mit csinálsz? Egyfolytában kötekedsz, keresed a konfrontálódásra a lehetõséget. Mit képzelsz magadról, hogy idejösz és azt az embert, akinek nagyban köszönhetõ, hogy ez a klub él és mûködik, sértegeted, személyeskedsz vele. Ehhez nincs jogod.
Kérlek ezt most fejezd be, mert ha más nem teszi meg, én fogom a jövõben a nem tetszõ hozzászólásaidat törölni.


Nincs jogom?  :rohog:  :rohog:

"Egyfolytában kötekedsz, keresed a konfrontálódásra a lehetõséget."
Ezt nagyon rosszul látod! De errõl úgysem tudlak és akarlak meggyõzni.

Ne sértegess! Danihoz hasonlítani?   :nene:  :kacag:

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2517 Dátum: 2007.09.01 00:05:35 »
Tisztelettel jelezném rsp cartárs felé, hogy ezen a fórumon eddig sem volt jellemzõ ez a hangnem és ezután sem lesz megengedve. Szeretném, ha a beszélgetés a továbbiakban visszatérne  normális hangvételûbe és kérem a személyeskedést mellõzni.
Üdv, Admin
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2518 Dátum: 2007.09.01 02:14:25 »
Rsp:  Nem hasonlított senki Danihoz, de ha ez ennyire sért megteszem. :pofa:  Õ értett a szép szóból, neked úgy tûnik ez sem megy. Sok olyan emberke van itt aki nálad sokkal régebben építgeti ezt a fórumot, talán nem túlzás ha azt mondom baráti társaságot. Sokan vannak, csak nem mindenki arra gyúr, hogy minél több értelmetlen hozzászólása legyen naponta. Ráadásul egyikükrõl sem mondható el, hogy olyan hangot engedjen meg magának amilyet Te produkáltál az elmúlt 2 napban. Lehet hogy más fórumokon menõ ez a nagypofájú "ki ha Én nem" stílus, de ez minket nem érdekel és nem is szeretjük. Nagyszerû lenne, ha a gyerekes feleselgetéseid helyett egy kicsit magadba szállnál, esetleg még elnézést is kérhetnél. Ha nem megy a beilleszkedés nem gond. Másik homokozót kell keresni. Olyat ami messze van.


VDaNi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 385
    • http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=1200
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2519 Dátum: 2007.09.01 05:57:58 »
Idézet
Nincs jogom?  :rohog:  :rohog:

"Egyfolytában kötekedsz, keresed a konfrontálódásra a lehetõséget."
Ezt nagyon rosszul látod! De errõl úgysem tudlak és akarlak meggyõzni.

Ne sértegess! Danihoz hasonlítani?   :nene:  :kacag:


Ez nekem lenne égõ, úgyhogy jobb is, ha nem hasonlítganak hozzád. BLÁÁ :DDDD