Szerző Téma: Probléma a Yarisommal  (Megtekintve 1803512 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Ethan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2490 Dátum: 2007.08.29 08:55:27 »
hello! Most szereztem be egy 99 es yaris-t. Elég alap modell de csak 7000!!!! km volt benne, nem lehetett kihagyni. Viszont ami nagyon hiányzik belõle az az az ablakemelõ. Sok ajánlatot kaptam de mind felakarta rombolni a kézifék alatt burkolatot a kapcsoló miatt. Szeretném ha eredeti helyén lenne a kapcsoló. Vagyis elsõ ajtókhoz kellene belsõ kárpit ablakemelõ elõkészítéssel. Tudtok ajánlani valami helyet ahol érdemes érdeklõdni, illet még az érdekelne hogy a kárpit alsú mûanyag része leválasztható e a felsõ részrõl, Mert akkor talán nem kellene nagyon szöszölni a színkód miatt. Minden reakcióért hálás vagyok!

ratman

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2491 Dátum: 2007.08.29 12:41:28 »
Srácok, tényleg él még ember az országban, aki elhiszi, amit a kmóra mutat?
Ja, és szervízkönyvet is hamisítanak már iparilag.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2492 Dátum: 2007.08.29 14:26:48 »
Azért szerencsére akadnak üdítõ kivételek. 2 unakatesóm kifogta a tutit. Egyik vett egy Ford Pumát a kereskedõ vette a feleségének, 18000km volt benne 7 évesen. Ja és olyan, hogy legapróbb karcolás se volt rajta, eredeti gumikkal, napon se állt nagyon, mert nincs megrepedezve. Másik unokatesómék vettek egy Civic sedan-t 7 év körüli 4xezer km volt benne. A hátsó ülésen még nem ült senki, az ajtó még ki se volt nyitva soha. Elsõ küszöb mûanyagokon nem volt 1 karc se. Csomagtartót 10x használták kb.
Szal vannak még csodák.
Nekünk a Yarisban 34ezer van 3,5 évesen.
Laco 73 :D

rsp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 56
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2493 Dátum: 2007.08.29 14:40:03 »
Egy karcolás se? Nem is mosták le soha? 18e-t azt belepötrgették? Esetleg telibe fényezték?  :)
Csak mert 18 e alatt történik ez-az ehy kocsival ...

"az ajtó még ki se volt nyitva soha." "Csomagtartót 10x használták kb."
Ezt mondták, vagy végig követted 7 évig? :)
Ja, és soha nem is takarították? :)


Eszem megáll!  :rohog:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2494 Dátum: 2007.08.29 15:08:45 »
Nem szeretem ha hülyének néznek  :nemnem:
Én is ugyanezt mondtam mind2re. Aztán megnéztem a saját szememmel. Nagyítót nem vittem, de tényleg nem volt rajta semmi.
A mi Yarisunkon se volt semmi  látványos sérülés 18000km ig, csak amit törtem rajta  :oops:
Ja és a mi Yarisunkban rendszeresen van használva a csomagtér, és a hátsó ülés, látványos a különbség, 1szerûen nem lehet a kopást nem észrevenni... Mind2 csomagtartójából enni lehetett volna.
Laco 73 :D

rsp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 56
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2495 Dátum: 2007.08.29 16:04:28 »
Te néztél mindenkit hülyének a hsz-al! :)

Elhiszem hogy semmi nem volt rajta, nade azt kijelenteni "hogy legapróbb karcolás se volt rajta" nonszensz! Még egy új autó sem karcmentes, nemám egy 18 e-t futott.
Volt nagykorú autóm, aminek szintén enni lehetett volna a csom tartójából.
Szóval ez semmit nem jelent!

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2496 Dátum: 2007.08.29 16:43:46 »
Idézetet írta: "rsp"
Te néztél mindenkit hülyének a hsz-al! :)

Elhiszem hogy semmi nem volt rajta, nade azt kijelenteni "hogy legapróbb karcolás se volt rajta" nonszensz!
Persze, már a gyárból is tiszta karcosan jön ki az autó. Sõt, ha mikroszkóppal nézed, akkor is mindig karcos  :banging:  :crazy: Ezennel abbahagyom, mert csak felkapom a vizet, aztán csúnyát írok.
Hogyan árnyalnád akkor azt, hogy 7 évesen 18ezer kilóméterrel úgy néz ki 1 kocsi, mint 1 új, illetve 7 évesen 4xezerrel is úgy néz ki?
Ha olvastál már hasznaltautós hirdetést, ott újszerû állapotot írnak 10 éves autókra, amik tiszta karcosak. Akkor ezekre mit kellene írni, fóliázva voltak  :kacsint:
Laco 73 :D

rsp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 56
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2497 Dátum: 2007.08.29 16:55:57 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "rsp"
Te néztél mindenkit hülyének a hsz-al! :)

Elhiszem hogy semmi nem volt rajta, nade azt kijelenteni "hogy legapróbb karcolás se volt rajta" nonszensz!
Persze, már a gyárból is tiszta karcosan jön ki az autó. Sõt, ha mikroszkóppal nézed, akkor is mindig karcos  :banging:  :crazy: Ezennel abbahagyom, mert csak felkapom a vizet, aztán csúnyát írok.
Hogyan árnyalnád akkor azt, hogy 7 évesen 18ezer kilóméterrel úgy néz ki 1 kocsi, mint 1 új, illetve 7 évesen 4xezerrel is úgy néz ki?
Ha olvastál már hasznaltautós hirdetést, ott újszerû állapotot írnak 10 éves autókra, amik tiszta karcosak. Akkor ezekre mit kellene írni, fóliázva voltak  :kacsint:



Errõl beszélünk: "legapróbb karcolás se volt rajta"
És nem arról hogy tiszta karc...

Használtautós hirdetés? MUHAHA!
Legjobb prasztvakító dumák ott vannak, ez a ki sem volt nyitva a hátsó ajtó is beillik oda...
Amúgy meg bármit írnak, meg kell nézni.

"Akkor ezekre mit kellene írni, fóliázva voltak "
Modjuk : megkímélt gyári állapot! És nem vakítani feleslegesen, majd megnézi akit érdekel, és eldönti hogy milyen.

[/b]

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2498 Dátum: 2007.08.29 20:25:30 »
Ugye nem kell majd szétcsapnom?

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2499 Dátum: 2007.08.29 23:06:25 »
Nem kell szétcsapni, nem anyáztunk, csak próbálom megérteni a kolléga észjárását.
Ezek szerint nagyot csalódott már a használtautó piacon, és senkinek se hisz, talán még a saját szemének se  :?:
Mindenesetre tartom magam ahhoz, hogy mind2 kocsi úgy nézett ki, mint ami most gördült ki a szalonból.
Ja és van 1 olyan szép állapotú Corollám, ami 13 éves, hogy a 3,5 éves Yaris se sokkal szebb  :kacsint: De ezt se kell elhinni, most jöttem a marsról és szeretek jókat hazudni, ettõl érzem jól magam.
Ma is szereztem 1 jó estét magamnak, megint telehazudtam a fórumot
Laco 73 :D

leszilaci

  • Vendég
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2500 Dátum: 2007.08.30 08:03:52 »
:rohog:  :rohog:  :rohog:
hogy nektek milyen sok PROBLÉMÁTOK VAN A YARISOKKAL!!!!! :ordog:

rsp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 56
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2501 Dátum: 2007.08.30 12:40:18 »
KLaco

Te nem érted amit mondok!
A finom kis csúsztatásaid nem tetszenek!
Nem pedig az, hogy egy használt autó nézhet ki jól!

rsp

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 56
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2502 Dátum: 2007.08.30 12:41:53 »
Idézetet írta: "Misi"
Ugye nem kell majd szétcsapnom?


Miért, történt valami?  :hmm:
Óvóbácsi eléggé túlbuzgó és kissé alacsony az ingerküszöb nála...

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2503 Dátum: 2007.08.30 18:18:12 »
Idézetet írta: "leszilaci"
:rohog:  :rohog:  :rohog:
hogy nektek milyen sok PROBLÉMÁTOK VAN A YARISOKKAL!!!!! :ordog:

Nekem kiégett a jobbhátsó féklámpa  :roll:
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

leszilaci

  • Vendég
Probléma a Yarisommal
« Válasz #2504 Dátum: 2007.08.30 18:32:24 »
Idézetet írta: "Deep Rush"

Nekem kiégett a jobbhátsó féklámpa  :roll:

nekem kb 2 hete az   elsõ helyzetjelzõk, amiket nem egész fél éve cseréltem...:robbanfej:
most tuti ledes van benne...remélem ez tovább lesz jó :kormom: bár a kék színe nem tetszik :elkeseredett:

egyébként meg túl sokat fékezel :ordog: nekem hátul még csak a középsõ-pótféklámpa hunyt el egyszer :sunyi:

ja és koszos lett az autó...kint állt az utcán 4napot :turelmetlen: most meg esik :otlet: lemossam a garázsban? :mrgreen: