Szerző Téma: Probléma a Yarisommal  (Megtekintve 1758017 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Probléma a Yarisommal
« Válasz #210 Dátum: 2005.02.03 17:40:13 »
Idézetet írta: "Csacsa"
Nissan 240-nel ökörködtem egy kicsit a múltkor,tetszett,ahogy csúszkált a hátulja!
Marcipán,egyszer mi is összehozhatnánk egy mini talit!Látom nem lakunk messze egymástól,és Hering művekről is azonos véleményünk van...


Voltam is ma Berénybe.Én ha tehetem köpök is eggyet ha elmegyek elöttük.Persze ha van idöm lehúzni az ablakot :)
arcipán

03' YARIS SOL  50

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Probléma a Yarisommal
« Válasz #211 Dátum: 2005.02.03 20:26:33 »
Mi jót csináltál Berényben?Ma én is itthon voltam.Én nem köpök,túl sokszor megyek el előttük,mert a Hűtő laktelepen lakom!!
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Probléma a Yarisommal
« Válasz #212 Dátum: 2005.02.04 06:54:21 »
Idézetet írta: "Csacsa"
Mi jót csináltál Berényben?Ma én is itthon voltam.Én nem köpök,túl sokszor megyek el előttük,mert a Hűtő laktelepen lakom!!


Csak egyik haveromért szaladtam át.

Te csacsa kié az a kaktuszzöld yaris Jászberénybe,amelyik teli van ezüst lángnyelvekkel meg mittudoménmivel :?:
arcipán

03' YARIS SOL  50

kisEmber

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 120
Probléma a Yarisommal
« Válasz #213 Dátum: 2005.02.04 14:32:09 »
Sziasztok!

Kb. 2 hete vettem egy Yaris Verso 1.3 és kicsit elkalkuláltam magam a benzinmennyiség kijelzővel kapcsolatban. A Használati utasításból úgy emlékeztem, hogy a legutolsó vonal villogása után még el is fog aludni és akkor kell sürgősen benzinkutat keresni. Persze nem és el is fogyott a benzin a kocsiból, de nem leállt, hanem elment az ereje, üresben felpörgött, de sebességben már nem tudott haladni az autó. Telefon, kanna, tankonlás után úgy tünt hogy kb 1 liter még volt a kocsiban. Ezután másnap reggel nagyon hidegben haladáskor (alapjáraton nem)halk hangot lehet hallani a motortérből, mintha valaki morze-jeleket küldene (megnéztem, de nem :-).
Mi lehet ez?
Úgy tudom, hogyha kifogy a nafta a kocsiból, akkor a sárga, motort jelző kis lámpának kellene világítani, de nem világított, így lehet, hogy a teljesítménycsökkenést a benzinen lebegő szennyeződés beszippantása okozott.
Laikusként a szelepek elállítódására gyanakszom.
Szerintetek?

kisEmber

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Probléma a Yarisommal
« Válasz #214 Dátum: 2005.02.04 15:30:35 »
Idézetet írta: "kisEmber"
Ezután másnap reggel nagyon hidegben haladáskor (alapjáraton nem)halk hangot lehet hallani a motortérből, mintha valaki morze-jeleket küldene (megnéztem, de nem :-).
Mi lehet ez?

Ezt nem tudom, de ahelyedben megkérdeznék egy márkakereskedést. Mondjuk a Supert.  :wink: Vagy legalább megkérdezném hillar-t a Márkakereskedők -> Toyota Super forumon.

Idézetet írta: "kisEmber"
Úgy tudom, hogyha kifogy a nafta a kocsiból, akkor a sárga, motort jelző kis lámpának kellene világítani, de nem világított, így lehet, hogy a teljesítménycsökkenést a benzinen lebegő szennyeződés beszippantása okozott.
Laikusként a szelepek elállítódására gyanakszom.
Szerintetek?

Én úgy tudom a nafta kiürüléséről a legalsó csík lassú, majd sűrübb villogásából lehet következtetni. Meg a Range 0-t mutát. (Nekem ekkor az 1.3-as Yarisban kb 100 km, 5 liter volt.) A sárga lámpa műszaki hiba, szervíz igényt jelöl. Szerintem.
Tudtom szerint van a Yarisban benzin szűrő, ezért elég kicsi a szennyeződés besszippantásának.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Probléma a Yarisommal
« Válasz #215 Dátum: 2005.02.04 18:15:30 »
Heelo!
Erdész Imié az említett Yaris!Ő egy 19 éves srác,ismerem!Nekem nem tetszik összességében az a kocsi,túl matricás...de mindenképpen mutatós!A 18-as kerekek alatta nagyon odavágnak!Télre se vette le,csak jó időben veszi elő a gépet,pl ma pont láttam.
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Probléma a Yarisommal
« Válasz #216 Dátum: 2005.02.04 23:21:11 »
Benzinkifogyás:
A sárga lámpa nem világít utána. Tapasztalatból mondom :oops:  :oops:
Az csak akkor világítana (benzinszivattyúhiba) ha közvetlenül egymás után többször fogyna ki a benzin.
A szelep attól nem állítódhat el az biztos. Nekem, mondjuk nyáron fogyot ki, és utána 5-10 km-en kicsit fura volt az alapjárat azóta oké. Azóta kb 180 ezret mentem vele, ha a kifogyó benzin valami galibát okozott volna az már csak elöjött volna :D


kisEmber

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 120
Probléma a Yarisommal
« Válasz #217 Dátum: 2005.02.05 14:11:20 »
Köszi a segítséget, tehát akkor a benzinkifogyás, mint hibaokozó kilőhető és lehet, hogy már elötte is csinálta csak nem figyeltem fel rá (az autó 2 hete van tulajdonomban).
köszi mégegyszer.

kisEmber

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Probléma a Yarisommal
« Válasz #218 Dátum: 2005.02.08 16:23:29 »
Idézetet írta: "Marcipán"
Idézetet írta: "Csacsa"
Én 54%-nál tartok!Egy második szintű Audi A3-mal tolom,de nekem nagyon nem jön be ez a kocsi(a játékban!!!),pedig sokan dícsérik!Már várom a Nissant,megcsinálom fullosra,van 84 ezrem,és végigjátszom!Most már nem költök az Audira!


A nissan 240 et már az eleéjétöl adja,próbáld meg azzal.Nem valami szép autó de a játékba jó.Könnyü vele driftelni és jól áll az úton ráadásul megy mint az állat.
Nekem már meg van hetek óta a játék, de egy bizonyos szinten mindig kidob, lefagy, meghal. Van valakinek jó Cd-je (gondolom igen....) :lol:
Üdv: Kishaver 74

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Probléma a Yarisommal
« Válasz #219 Dátum: 2005.02.08 18:20:29 »
Idézet
Nekem már meg van hetek óta a játék, de egy bizonyos szinten mindig kidob, lefagy, meghal. Van valakinek jó Cd-je (gondolom igen....)

Nekem is ugyanez volt a problémám. Már nem tudom hogy oldottam meg, de talán valami javítást kell letölteni...
Xanyi

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Probléma a Yarisommal
« Válasz #220 Dátum: 2005.02.09 08:23:43 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Idézet
Nekem már meg van hetek óta a játék, de egy bizonyos szinten mindig kidob, lefagy, meghal. Van valakinek jó Cd-je (gondolom igen....)

Nekem is ugyanez volt a problémám. Már nem tudom hogy oldottam meg, de talán valami javítást kell letölteni...
Ha Szombathely felé járok (mondjuk most hétvégén) akkor elképzelhető, hogy kereslek a CD miatt. Meg jó lenne egyszer talizni is. Itt vagyunk egy parasztköpésre. Lehet, hogy Zénókához is megyek, mert kölcsönadja a papucsokat egy hétvégére, hogy próbáljam ki milyen. Ha lejössz a csárdájához, akkor egy minitalit kűűűdhetünk, mint a nagyok Pesten. Todod pénteki mikrotali. :lol:

Na ezt jól megszerveztem neked :lol:
Üdv: Kishaver 74

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Probléma a Yarisommal
« Válasz #221 Dátum: 2005.02.09 13:51:40 »
Idézet
Ha Szombathely felé járok (mondjuk most hétvégén) akkor elképzelhető, hogy kereslek a CD miatt. Meg jó lenne egyszer talizni is. Itt vagyunk egy parasztköpésre. Lehet, hogy Zénókához is megyek, mert kölcsönadja a papucsokat egy hétvégére, hogy próbáljam ki milyen. Ha lejössz a csárdájához, akkor egy minitalit kűűűdhetünk, mint a nagyok Pesten. Todod pénteki mikrotali.

Keress nyugodtan, de sajna CD ügyben nem tudok segíteni, mert egy bátor ember nem akarja visszaadni már vagy egy hónapja! Még szerencse, hogy van NoCD Crack!  :wink: Amúgy oda tudom adni ha végre visszakapom!
Csárdás tali jól hangzik!  :lol:
Xanyi

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Probléma a Yarisommal
« Válasz #222 Dátum: 2005.02.09 14:34:00 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Csárdás tali jól hangzik!  :lol:
Akkor péntek?? Bár Zénóka nagyon dolgozik mostanában, de tegnap már beszéltünk erről a kerékcseréről. biztosan csak örülne, ha te is ott lennél.

Összecsörögjük egymást akkor pénteken?

Én kb 2-3 magasságában szabadulok el a gályáról és 5-6 magasságában már akár ott is tudok lenni, egészen este 8-9-ig. Eszünk iszunk dínom dánom kereket cserélünk autót próbálunk. :lol:  :lol:
Üdv: Kishaver 74

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Probléma a Yarisommal
« Válasz #223 Dátum: 2005.02.09 15:47:53 »
Idézet
Összecsörögjük egymást akkor pénteken?

Légyszi jelezd majd itt a fórumon pénteken ha már biztos, aztán amint szabad leszek hívlak, hogy mi az ábra.
Péntek és az időpont is valszeg jó...  :wink:
Xanyi

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Probléma a Yarisommal
« Válasz #224 Dátum: 2005.02.09 21:28:09 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Xanyi"
Csárdás tali jól hangzik!  :lol:
Akkor péntek?? Bár Zénóka nagyon dolgozik mostanában, de tegnap már beszéltünk erről a kerékcseréről. biztosan csak örülne, ha te is ott lennél.

Összecsörögjük egymást akkor pénteken?

Én kb 2-3 magasságában szabadulok el a gályáról és 5-6 magasságában már akár ott is tudok lenni, egészen este 8-9-ig. Eszünk iszunk dínom dánom kereket cserélünk autót próbálunk. :lol:  :lol:


HÉHÉHÉ!

5-6 magasságban? Akkor necsak YARIS legyen, legyen egy COROLLA is. 4-ig melózok Sopronban, utána még nem tudom a programom, de lehet hogy én is megnézem azt a híres csárdát! Csináljunk nagyobb talit mint a pestiek!  :wink: Szombathelyiek hajrá!!!
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4