Szerző Téma: Probléma a Yarisommal  (Megtekintve 1757832 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Probléma a Yarisommal
« Válasz #195 Dátum: 2005.01.09 19:19:12 »
Milyen játék ez?
Egy kicsit bővebben ha lehet :)

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Probléma a Yarisommal
« Válasz #196 Dátum: 2005.01.09 20:21:38 »
Én kb 70%-nál tartok, már van Nissan Skyline is...  :lol:

Mickey:
Száguldozós, tuningolós, autóépítgetős-szépítgetős, jóóóóóóó...
http://www.pcdome.hu/gallery.php?id=2155
Xanyi

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Probléma a Yarisommal
« Válasz #197 Dátum: 2005.01.10 16:40:10 »
A Skyline a legjobb gép,ahogy én hallottam!Mikor kezdted?Milyen sorrendben vetted az autókat?Mert ugye csak 5 autód lehet max,és azokat sem lehet mindet fullosra megépíteni...
Én annyira élvezem,életem talán legjobb autós játéka,asszem 8)
Ez a játék szigorúan kötelező mindenkinek!!!Halljátok,srácok? :D
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Probléma a Yarisommal
« Válasz #198 Dátum: 2005.01.10 16:57:17 »
Idézet
A Skyline a legjobb gép,ahogy én hallottam!Mikor kezdted?Milyen sorrendben vetted az autókat?Mert ugye csak 5 autód lehet max,és azokat sem lehet mindet fullosra megépíteni...

Nemtom, már régebben elkezdtem, de most már rég nem játszottam... Na majd mindjárt!!!  :lol:
Asszem egy Peugeot 206-al kezdtem, aztán jött egy Honda Civic, utána pedig egy Mazda RX8. Na az RX8 már szarrá van tuningolva, minden rajta van amit csak lehet! Közben vettem mellé egy Mitsubishi 3000-est, de az nagyon szar, úgyhogy inkább el sem kezdtem tuningolni. Aztán megvettem a Skyline-t, de még csak alap!  :lol:
Xanyi

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Probléma a Yarisommal
« Válasz #199 Dátum: 2005.01.14 17:39:57 »
Ahh,befejezetm a vizsgaidőszakom,megvan minden,jeejee 8)  :D
Most aztán nekiülök!33%nál vok,és nem ad újabb versenyeket.Nem találok a City Core-ban egy shopot.Lehet,h ez miatt?Vagy miért?Pedig Carbon cuccokat is megvettem a kocsira...
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Probléma a Yarisommal
« Válasz #200 Dátum: 2005.01.14 18:28:40 »
Outrunozz sokat és beadja a küldetéseket  :lol:
Xanyi

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Probléma a Yarisommal
« Válasz #201 Dátum: 2005.01.17 18:45:07 »
Én már végig értem rajta,nagggyon komoly.
arcipán

03' YARIS SOL  50

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Probléma a Yarisommal
« Válasz #202 Dátum: 2005.01.17 18:51:52 »
Nekem a Nissan jött be legjobban,a többit is próbálgattam de nem az igaziak.A végén meg felpiszkáltam a Hummert de azt már csak brahiból.Az azért jó mert nehezen borul de mindent eldob az útjából,de a gyorsulása egyrakás szar.
arcipán

03' YARIS SOL  50

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Probléma a Yarisommal
« Válasz #203 Dátum: 2005.02.01 18:25:54 »
Na nem játszotta még senki végig :?:
arcipán

03' YARIS SOL  50

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Probléma a Yarisommal
« Válasz #204 Dátum: 2005.02.01 18:36:55 »
Én olyan 70-80 %nál elakadtam... Nem adja be a küldetéseket. Gondolom sokat kéne Outrunoznom, de már unom. Majd valamikor nekiesek! Te végigvitted?
Xanyi

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Probléma a Yarisommal
« Válasz #205 Dátum: 2005.02.01 18:42:54 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Én olyan 70-80 %nál elakadtam... Nem adja be a küldetéseket. Gondolom sokat kéne Outrunoznom, de már unom. Majd valamikor nekiesek! Te végigvitted?


Hy!

Én végignyomtam.Nem nagyon tudom megállni ha van egy új játékom és ne csináljam végig.
Nekem az elözö is bejött,de az összes autós játék közül ez viszi a pálmát.

Az ujságokba is címlapon kell lenni mert akkor se enged tovább.
arcipán

03' YARIS SOL  50

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Probléma a Yarisommal
« Válasz #206 Dátum: 2005.02.01 19:24:06 »
Idézetet írta: "Marcipán"
Na nem játszotta még senki végig :?:


Ó én már régen végig nyomtam, nekem legjobban a Mazda rx8 jött be, nagyon fordulékony autó. Viszont a legjobb hangja a Mustangnak van :twisted:
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Probléma a Yarisommal
« Válasz #207 Dátum: 2005.02.02 17:50:41 »
Én 54%-nál tartok!Egy második szintű Audi A3-mal tolom,de nekem nagyon nem jön be ez a kocsi(a játékban!!!),pedig sokan dícsérik!Már várom a Nissant,megcsinálom fullosra,van 84 ezrem,és végigjátszom!Most már nem költök az Audira!
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Probléma a Yarisommal
« Válasz #208 Dátum: 2005.02.02 17:59:21 »
Idézetet írta: "Csacsa"
Én 54%-nál tartok!Egy második szintű Audi A3-mal tolom,de nekem nagyon nem jön be ez a kocsi(a játékban!!!),pedig sokan dícsérik!Már várom a Nissant,megcsinálom fullosra,van 84 ezrem,és végigjátszom!Most már nem költök az Audira!


A nissan 240 et már az eleéjétöl adja,próbáld meg azzal.Nem valami szép autó de a játékba jó.Könnyü vele driftelni és jól áll az úton ráadásul megy mint az állat.
arcipán

03' YARIS SOL  50

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Probléma a Yarisommal
« Válasz #209 Dátum: 2005.02.03 16:48:26 »
Nissan 240-nel ökörködtem egy kicsit a múltkor,tetszett,ahogy csúszkált a hátulja!
Marcipán,egyszer mi is összehozhatnánk egy mini talit!Látom nem lakunk messze egymástól,és Hering művekről is azonos véleményünk van...
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!