Szerző Téma: Avensis, mi más?:)  (Megtekintve 4395770 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Re: Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #14355 Dátum: 2013.07.18 08:41:38 »
Első ránézésre tetszett a fekete/bézs bőr belső. Szép. DE. Nálam a fekete autó lenne az utolsó, amit vennék. Koszolódik, minden porszem, kis karc meg látszik rajta és nyáron felforr benne a tea. :)
Második ránézésre kicsit szivárványos a belseje. Érdekes összeállítás. Az utastérben ha jól számolom 4 szín van. Fekete műanyag borítás, szürke klíma és média, barna fa betét, és a bézs belső...Minek ez az össze visszaság? Engem zavarna.

Szerk.:
Törve volt a segge? Szeretnék Én egy ilyen állapotú, ilyen valós km-el, de pár évvel fiatalabb autót, aminek törve volt a segge.
Ha szépen ki lett javítva, számomra ez nem lenne kizáró ok.  ::)
Nekem is fekete  autóm van, amit írsz igaz, de még mindig szebb mint egy szamárszürke :D Ha le van mosva akkor a legszebb, a port meg úgy is leviszi a szél.
Volt fehér autóm , az se jobb, nagyon le kell mosni, hogy ne látszódjon a pesti korom.
Egyébként én is úgy tartom praktikusnak, ha egy autó belül sötét, kivül világos (csak kék ne legyen belül :D)
Elvileg  pár év nem számít, sőt  a 2l-es mocit jobban dicsérik mint a 2.2-eset.

Matthew90

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2743
  • Nem elfogult, de TOYOTA-Fan :)
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #14356 Dátum: 2013.07.18 08:43:02 »
Kétséges, persze, de nekem a képek alapján akár még hihető is a km állás. Korrekt a belseje, a vezető ülésen is alig látszik használati nyom (bőr kinyúlás). Ha más nem is, a sok ülés (ha ennél jelentősen több km lenne benne) látszana a bőrkárpiton, szerintem.
Szépnek tűnik az autó és szinte fullos.

Pomk, a fekete szín (és az összes, ami sötét árnyalatú) valóban kényes, minden porszem meglátszik rajta, de ennyi a hibája. Egy ilyen dízelben folyamatosan menne nálam a klíma, úgyhogy az utastér felmelegedése nem volna számomra mérvadó.

Viszont a képek alapján az feltűnt, hogy csak a jobb oldali hátsó-oldal ablak van fóliázva. Ez hogyan?  :hmmmm: Legalább a két hátsó ajtóban lévőnek és a másik oldali hátsó ablaknak ilyennek kellene legyen...


Nekem pont ez a fekete, kombi Avensis tetszik nagyon.  :clap:
Ez amúgy szerintem a legszebb hahun:



Az egyedüli gondom, hogy van benne 330 ezer km.  :whistling:
Valamint, hogy a f.szikám kicsit el van tévedve az árazással.  :D

De ettöl függetlenül, fekete Ave kombi, lesötétített ablakok, nagy felni, 2.0 VVT-i motor, ez az  én álmom!  :yes:  :innocent:



Toyota Corolla E12 Sedan 1.4 Linea Terra (2011.09.-2013.10.)
Toyota Avensis T25 Sedan 1.8 Sol Technic (2013.10.-2017.01.)
Toyota Prius III Premium + Solar roof + Navi + Leather (2017.01.- )

362.

Gorzas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 150
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #14357 Dátum: 2013.07.18 08:48:29 »
Hamár színekről beszélünk, nekem meg az alábbi jön be de nagyon.


bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #14358 Dátum: 2013.07.18 08:49:53 »
Jaja, ez is nagyon szép.  :yes:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

András1980

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2274
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #14359 Dátum: 2013.07.18 09:01:33 »

Nekem pont ez a fekete, kombi Avensis tetszik nagyon.  :clap:
Ez amúgy szerintem a legszebb hahun:
Valamint, hogy a f.szikám kicsit el van tévedve az árazással.  :D

De ettöl függetlenül, fekete Ave kombi, lesötétített ablakok, nagy felni, 2.0 VVT-i motor, ez az  én álmom!  :yes:  :innocent:

Már ezer éve hirdeti a hahu-n. Ha tetszik, lehet érdemes bemondani vmi neked szimpi árat. Ha el is akarja adni - nemcsak hirdetni - akkor lehet tudtok beszélni.

Matthew90

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2743
  • Nem elfogult, de TOYOTA-Fan :)
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #14360 Dátum: 2013.07.18 09:19:14 »
Már ezer éve hirdeti a hahu-n. Ha tetszik, lehet érdemes bemondani vmi neked szimpi árat. Ha el is akarja adni - nemcsak hirdetni - akkor lehet tudtok beszélni.

Megmondom öszintén, jelenleg nem tervezek autóvásárlást.  :)
Mivel a Corolla maradni fog, és úgymond elsö autónak fog majd kelleni egy erösebb/nagyobb kocsi.  :yes:
Az, hogy majd Ave lesz, szinte tuti, talán még az Accord jöhetne szóba, de abból a kombi szerintem eléggé csúnyácska.

Amúgy szerintem a 330 ezer km és a szervízkönyv hiánya miatt, körülbelül 1.6-1.8 millió lenne érte reális, de kétlem, hogy egyböl engedne egy milliót az árból.  :innocent:



Toyota Corolla E12 Sedan 1.4 Linea Terra (2011.09.-2013.10.)
Toyota Avensis T25 Sedan 1.8 Sol Technic (2013.10.-2017.01.)
Toyota Prius III Premium + Solar roof + Navi + Leather (2017.01.- )

362.

András1980

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2274
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #14361 Dátum: 2013.07.18 09:23:16 »
Megmondom öszintén, jelenleg nem tervezek autóvásárlást.  :)
Mivel a Corolla maradni fog, és úgymond elsö autónak fog majd kelleni egy erösebb/nagyobb kocsi.  :yes:
Az, hogy majd Ave lesz, szinte tuti, talán még az Accord jöhetne szóba, de abból a kombi szerintem eléggé csúnyácska.

Amúgy szerintem a 330 ezer km és a szervízkönyv hiánya miatt, körülbelül 1.6-1.8 millió lenne érte reális, de kétlem, hogy egyböl engedne egy milliót az árból.  :innocent:

Én az előző hozzászólásodat nézve, úgy gondoltam, hogy tervezel autót venni.

Az ára szvsz is elég magas, annyit semmiképpen sem ér meg. Biztos vagyok benne, hogy nem is keresik sokan. Lehet arra vár, hogy majd vmi madár elviszi annyiért, de valóban irreálisan magasan árulja.
Az a 330 ekm használatot azért én megnézném az utastérban. A képek szépenek mutatják, így messziről. Kíváncsi lennék a vezetőülés állapotára, a bal combtámaszra és a bal oldaltámaszra is.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10722
Avensis, mi más?:)
« Válasz #14362 Dátum: 2013.07.18 09:25:53 »
Miért mi van +-ban a Solban? Nem mintha az döntene egy vásárlás esetén.
Mondjuk az enyémben se lesz 9 évesen  több km.Igaz nem kombi :D

Ezt már sokszor leírtam itt ;) , a Sol volt a középső felszereltségi szint és a Comfort-hoz képest nincsen benne elektromosan állítható és fűthető bőrülés, tempomat, fűthető első szélvédő-szál, hátsó napfényvédő roló, 16-os alufelnik (pótkerék is), full bőrrel bevont első kartámasz.
A későbbi dízel motorok már megkapták a csúcs Executive szintet, ami a Comforton felül Xenon lámpákat fényszóró-mosóval és Aut magasságállítású (terhelésérzékelős) lámpákat kapott és 17-es alufelniket ad.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10722
Avensis, mi más?:)
« Válasz #14363 Dátum: 2013.07.18 09:29:48 »
Nekem is fekete  autóm van, amit írsz igaz, de még mindig szebb mint egy szamárszürke :D

Nekem az ex Avensisem volt fekete, tisztán valóban szép volt az összkép.  :yes:
Viszont itt a fővárosban azonnal rászállt a por, és azt bizony a szél nem fújta le. 2 esőcsepptől már koszos volt az autó, hiszen az eső is ezzel a kellemes porral keveredett. És még tisztán is át kellett törölni, mert autómosás után a rászáradt szürkés vízcsepekkel is úgy mutatott, mintha koszos lett volna.  :hmmmm:

A mostani egyen-ezüstön ezek nem nagyon látszanak meg, cserébe nem is bámulja meg senki az autót.  :D
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10722
Avensis, mi más?:)
« Válasz #14364 Dátum: 2013.07.18 09:33:16 »
Második ránézésre kicsit szivárványos a belseje. Érdekes összeállítás. Az utastérben ha jól számolom 4 szín van. Fekete műanyag borítás, szürke klíma és média, barna fa betét, és a bézs belső...Minek ez az össze visszaság? Engem zavarna.

Az enyém full fekete bőr, fekete alsó/felső műszerfal, és némi sötétebb színű fabetét. Nem éppen egy vidám kombináció.  :hmmmm: Sokkal jobban mutat a belseje a világos belsővel (viszont világos autóból sikítva dobnám ki a világos belsőt, mert a kettő együtt nem passzol  :no: ).
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #14365 Dátum: 2013.07.18 10:21:31 »
Hamár színekről beszélünk, nekem meg az alábbi jön be de nagyon.
Ja szép!, nem is tudom miért nevezik rózsaszínnek [rohog] :hmmmm:

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #14366 Dátum: 2013.07.18 10:49:43 »
Ja szép!, nem is tudom miért nevezik rózsaszínnek [rohog] :hmmmm:
Te milyen monitoron látod ezt rózsaszínnek?  :szemez:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #14367 Dátum: 2013.07.18 11:08:45 »
Te milyen monitoron látod ezt rózsaszínnek?  :szemez:
Ez olyan mint a Yaris, meg a Jazz rózsasznűnek nevezettek :hug:
Na jó szerintem barna ;)
Én a moitoron mindent nagyon szépnek látok :tt2:
« Utoljára szerkesztve: 2013.07.18 11:11:12 írta OldPiet »

Matthew90

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2743
  • Nem elfogult, de TOYOTA-Fan :)
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #14368 Dátum: 2013.07.18 11:22:02 »
Ez olyan mint a Yaris, meg a Jazz rózsasznűnek nevezettek :hug:
Na jó szerintem barna ;)
Én a moitoron mindent nagyon szépnek látok :tt2:

Ez kb. sötétarany.  :yes:
Keresztanyámnak volt majdnem ugyanilyen színü Opel Corsája, szerintem az szép volt úgy.



De egy ekkora kocsin, nekem fekete, ezüst vagy fehér jön be.  :cool2:



Toyota Corolla E12 Sedan 1.4 Linea Terra (2011.09.-2013.10.)
Toyota Avensis T25 Sedan 1.8 Sol Technic (2013.10.-2017.01.)
Toyota Prius III Premium + Solar roof + Navi + Leather (2017.01.- )

362.

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #14369 Dátum: 2013.07.18 11:44:13 »
nekem a legtöbb új autón a fehér tetszik a legjobban...a fekete számomra kicsit snassz - csomó barátom van, akik el sem tudják képzelni, hogy egy autó ne fekete legyen, a hivatali autók is mindig feketék stb-stb - bár azt el kell ismerni, hogy feketében majdnem minden jól mutat. kivéve a kisautókat, amik nevetségesek feketében :) még az enyém is is elég gázul néz ki, pedig az már nem is annyira kicsi. de egy fekete mercit azért elhajtanék. de még inkább egy fehéret  :D