Szerző Téma: Avensis, mi más?:)  (Megtekintve 4290927 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10680
Avensis, mi más?:)
« Válasz #17790 Dátum: 2013.11.23 00:44:39 »
Persze más egy kombi és egy kvázi kisbusz, és mégiscsak Toyota  ;) . Azt hittem meg vagy elégedve az 5-össel, és gondolom már költöttél is rá valamennyit azóta. De persze ha sikerül jó áron vevőt találni, akkor hajrá!  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10680
Avensis, mi más?:)
« Válasz #17791 Dátum: 2013.11.23 00:56:24 »
Sose értettem ezt, hogy "nincs szívem az utcán tartani".. Mert eladni egy vadidegennek aki ki tudja hogy bánik vele ?  ::) Az jobb ? :)

Azért eladni, és pénzhez jutni belőle nem ugyanaz, mint az utcán tartani egy 2.-ik autót, ami nem a vidéki nagymama nevém van, és miután feleslegessé válik, fájó szívvel de megválik tőle az ember.  :szemez:
Sajnos nem kerestem úgy, hogy megtartsam hobbiautónak, de egy 9 éves 1.6-os Avensis meg amúgy sem éppen az a kategória.  ;)

Ha magánszemélynek adod el az autót, és ő nem akarja tartani a kapcsolatot Veled, akkor ugyanúgy nem fogsz tudni semmit az ex autódról, mintha nepperen keresztül kerül eladásra. Volt ilyen autóm is, illetve a családban is, és szintén nem tudunk róla semmit, hogy egyáltalán mozog-e még szerencsétlen vagy már a roncstelepen van.  :innocent:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Re: Avensis, mi más?:)
« Válasz #17792 Dátum: 2013.11.23 04:53:38 »
Hát ha bízol benne, h el tudod adni majd, és van zséd, akkor lehet megérné lefoglalózni  :hmmmm: Vagy beszélni velük, hogy tartsák neked tovább max rádobsz kicsit az árra  :hmmmm:
áh,nem foglalózok.
amig a mazda megvan.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Re: Avensis, mi más?:)
« Válasz #17793 Dátum: 2013.11.23 04:57:11 »
Robi!

Dízel és 37ekm! Ne hagyd ki! Ráadásul kombi, amilyet szerettél volna.
Milyen motor van benne, felszereltség?
2.0 d4d 126le moci. felszereltséget nem vágom.
xenon nincs,tempomat van,légzsák böven,talán 9.
vonóhorog,tolatóradar-ezek utólagosak.
a segge jobb lökös szélén mégis megvan húzva egy kicsit.;(
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #17794 Dátum: 2013.11.23 04:59:44 »
Persze más egy kombi és egy kvázi kisbusz, és mégiscsak Toyota  ;) . Azt hittem meg vagy elégedve az 5-össel, és gondolom már költöttél is rá valamennyit azóta. De persze ha sikerül jó áron vevőt találni, akkor hajrá!  ;)
maximálisan megvok elégedve a mazdával.
kiváló,ideális a sokat és nagy pakkal utazó gyerekes családoknak.
1 a baja,h nem ave kombi;)
túl sokat még nem költöttem rá,az nem érdekelne.
majd meglátjuk mit hoz a jövő.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10322
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #17795 Dátum: 2013.11.23 08:43:44 »
Na gyerekek, itt egy szitu, amikor érthetetlenül olcsón fog felkerülni a hahu-ra egy eladó autó  :devil:

Robi, azt gondold végig, megéri-e neked, hogy 2-300ezerrel olcsóbban a legolcsóbb hirdetett mazda5-nél kiszálljál ebből, hogy átülhess az avéba. Ha nincs szükséged a hét ülésre, akkor szerintem csináld meg! az avensis egy kategóriával nagyobb autó, igényesebb a belseje, jobb a motorja, nagyobb a csomagtartója. de csak ötüléses. ha ez nem fáj, akkor mehetsz a nepperhez. egyébként mennyiért hirdeted meg?

András1980

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2274
Re: Re: Avensis, mi más?:)
« Válasz #17796 Dátum: 2013.11.23 09:58:15 »
2.0 d4d 126le moci. felszereltséget nem vágom.
xenon nincs,tempomat van,légzsák böven,talán 9.
vonóhorog,tolatóradar-ezek utólagosak.
a segge jobb lökös szélén mégis megvan húzva egy kicsit.;(

Facliftes, jól felszerelt az. Légzsák 9 stimmel, mindben annyi van, a 9. a térdlégzsák a vezető oldalon.

Én a helyedben nem hagynám ki, alig mentek azzal az autóval, nagyon sokáig szolgálhat még nálad.

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #17797 Dátum: 2013.11.23 10:51:18 »
Na gyerekek, itt egy szitu, amikor érthetetlenül olcsón fog felkerülni a hahu-ra egy eladó autó  :devil:

Robi, azt gondold végig, megéri-e neked, hogy 2-300ezerrel olcsóbban a legolcsóbb hirdetett mazda5-nél kiszálljál ebből, hogy átülhess az avéba. Ha nincs szükséged a hét ülésre, akkor szerintem csináld meg! az avensis egy kategóriával nagyobb autó, igényesebb a belseje, jobb a motorja, nagyobb a csomagtartója. de csak ötüléses. ha ez nem fáj, akkor mehetsz a nepperhez. egyébként mennyiért hirdeted meg?
na hát épp ez az,ujra adjak ki 5-6kilot a kocsicsere miatt?
mondjuk anno te is épp ezt csináltad;)
a mazda árát még nemtudom,majd ha hazaértem,megnézem hahut.
nem szivesen buknék rajta százezreket.
asszony pl.kifejezetten ellenzi a cserét,neki ave nemtetszik,a mazda nagyon tetszik.
nem mellesleg a tolóajtót hiányolnám nagyon.;(
meg azt,h magasan ülök.
a motorja nem gyengébb,mit számít az a 16le,nem mérvadó.
a csomagtartója nemhiszem,h nagyobb.
« Utoljára szerkesztve: 2013.11.23 11:22:14 írta akibor000 (Robi) »
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

András1980

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2274
Re: Re: Avensis, mi más?:)
« Válasz #17798 Dátum: 2013.11.23 11:13:25 »
áh,nem foglalózok.
amig a mazda megvan.

Szerintem előbb azt döntsétekel, hogy kell-e a Toyota. (Bár szerintem ez nem kérdés.)
Ha igen a válaszotok, akkor én a helyedben - ha minden ok a géppel - akkor lefoglalnám és kérnék egy hosszabb fizetési határidőt. Ismerősök lévén szerintem bele is mennek. Addig meg a mazdát el tudod adni. Jó és keresett autó az is, el fogják venni.
Persze ez csak az én véleményem.

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10250
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re: Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #17799 Dátum: 2013.11.23 11:24:34 »
az árát még nemtudom,majd ha hazaértem,megnézem hahut.
nem szivesen buknék rajta százezreket.
asszony pl.kifejezetten ellenzi a cserét,neki ave nemtetszik,a mazda nagyon tetszik.
nem mellesleg a tolóajtót hiányolnám nagyon.;(
Üdv!

Próbálom a helyzetedbe képzelni magam  :hmmmm:
Tudom, hogy nem könnyű reálisan szemlélődni annak, aki éppen benne van.
Ha bevált a Mazda, nem adnám el. Szinte biztos, ahogy írják a többiek is, hogy nem kevés bukta lesz belőle, százezrek.
Másik autó meg zsákbamacska, ha Toyota is, és bocs, hogy ezt mondom, de üzletben nincs barátság. Ha olyan van, nem valószínű, hogy elmondanák. De tévedjek ebben, az volna a jó  :flowers:
A nőknek meg jó a megérzésük az ilyen dolgokban is, az a tapasztalatom  :otlet:

Ha nekem volna annyi pénzem erre, akkor most komolyan elgondolkodnék rajta, hogy megveszem Tőled, nekem nagyon tetszik  :yes:
Mióta megvetted, nézem az úton az ilyen gépeket  :yes:
De most éppen nincsen erre való, ezt nagyon sajnálom  :(

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Re: Re: Avensis, mi más?:)
« Válasz #17800 Dátum: 2013.11.23 11:29:50 »
Facliftes, jól felszerelt az. Légzsák 9 stimmel, mindben annyi van, a 9. a térdlégzsák a vezető oldalon.

Én a helyedben nem hagynám ki, alig mentek azzal az autóval, nagyon sokáig szolgálhat még nálad.
igen fészlift,tükörben az index,fedkomp km óracsoportban,kör ködlámpa,láncos motor,tempomat,tükörbehajtó,9lufi,xenon nincs.

ez milyen feszereltség lehet?

én sol plusra emléxem,nyáron láttam a forgalmit.
téli és nyári gumik egyaránt 2006év végiek,azaz 7évesek most. alufelnit nem rémlik,h láttam volna,acélon voltak a gumik.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10322
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #17801 Dátum: 2013.11.23 11:34:43 »
és mennyiért adnák el az avensist?
egyébként szerintem a vízválasztó egyértelműen a hét ülés és a tolóajtó. ha erről le tudsz mondani, akkor az avensis egy jobb autó. nomeg nyilván azért drágább is lesz, nem is kicsit...a szomszédod, akinek annyira tetszett a mazda5, amikor megvetted, már nem érdeklődik?

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Re: Re: Avensis, mi más?:)
« Válasz #17802 Dátum: 2013.11.23 11:43:05 »
Szerintem előbb azt döntsétekel, hogy kell-e a Toyota. (Bár szerintem ez nem kérdés.)
Ha igen a válaszotok, akkor én a helyedben - ha minden ok a géppel - akkor lefoglalnám és kérnék egy hosszabb fizetési határidőt. Ismerősök lévén szerintem bele is mennek. Addig meg a mazdát el tudod adni. Jó és keresett autó az is, el fogják venni.
Persze ez csak az én véleményem.
én már 2003ban eldöntöttem,h kell az ave;) csak nem találtam normálisat szept elején.
dani,andrás!!!!
az állapota nem kérdés,semmi baja sincs a hátsó lökös jobb sarkán lévö tenyérnyi horzsoláson kívül.
szervizfüzet évente pecsételve,2007 januári az autó,januárban hordták mindig karcagra vagy debrecenbe toyotához. amikor én a corit.
pl. 2010ben csak ~3ezret futott és 2011januárban ujra vitték szervizelni.

a fizetési határidőt nincs pofám nyujtani tovább. amugy is van még több vevőjelölt, a tulajéknak meg kell a lé házszigetelésre. meg nincsenek jól anyagilag,a faluban nincs munka sajnos, hárman keresnek annyit,m én egyedül;( ;(
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Re: Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #17803 Dátum: 2013.11.23 11:47:15 »
Üdv!

Próbálom a helyzetedbe képzelni magam  :hmmmm:
Tudom, hogy nem könnyű reálisan szemlélődni annak, aki éppen benne van.
Ha bevált a Mazda, nem adnám el. Szinte biztos, ahogy írják a többiek is, hogy nem kevés bukta lesz belőle, százezrek.
Másik autó meg zsákbamacska, ha Toyota is, és bocs, hogy ezt mondom, de üzletben nincs barátság. Ha olyan van, nem valószínű, hogy elmondanák. De tévedjek ebben, az volna a jó  :flowers:
A nőknek meg jó a megérzésük az ilyen dolgokban is, az a tapasztalatom  :otlet:

Ha nekem volna annyi pénzem erre, akkor most komolyan elgondolkodnék rajta, hogy megveszem Tőled, nekem nagyon tetszik  :yes:
Mióta megvetted, nézem az úton az ilyen gépeket  :yes:
De most éppen nincsen erre való, ezt nagyon sajnálom  :(
eddig nagyon bevált,megszerettem.
fogyasztása is finom. helykinálat bőséges.
az ave pedig nem kérdés,nem zsákbamacska.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #17804 Dátum: 2013.11.23 11:53:11 »
és mennyiért adnák el az avensist?
egyébként szerintem a vízválasztó egyértelműen a hét ülés és a tolóajtó. ha erről le tudsz mondani, akkor az avensis egy jobb autó. nomeg nyilván azért drágább is lesz, nem is kicsit...a szomszédod, akinek annyira tetszett a mazda5, amikor megvetted, már nem érdeklődik?
huh,nem szivesen mondanék le a tolóajtóról,a 7ülés még csak csak,mert eddig nem soxor használtam,5x kb.
de a toloajtó meg az,h magasan van az utastér meg az ülések,azt hiányolnám nagyon nagyon.
akinek tetszett a mazda,ő már vett egy opel zafirát, 1.6benzinest,sürgette az idő,m megszületett a 2.gyerekük pár hete.

az ave ára 2.3milla.
azért írtam,h alhangon is fél millát megint rá kéne dobni plusz az átírás.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки