Szerző Téma: Avensis, mi más?:)  (Megtekintve 4398646 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Pomk

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1216
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #17010 Dátum: 2013.10.18 14:23:30 »
Éljen!!!!  :clap: :clap: :clap:
Akkor ma már meg is lesz az autó, igaz?

Szívből gratula, biztos lesz egy jó hétvégéd!

Ma...persze. A bank malmai nem olyan gyorsan őrölnek...:D
Majd jövő héten valamikor... :wacko:



Na, végre! Ha meg lesz, vidd el egy jó nagy körre ebben a szép napos időben!  :clap:

Köszi!  :cool2:

András1980

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2274
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #17011 Dátum: 2013.10.18 14:26:20 »
Ma...persze. A bank malmai nem olyan gyorsan őrölnek...:D
Majd jövő héten valamikor... :wacko:

Miért?
Ha munkaidőben utalsz, az perceken belül az érintett számláján van.
Előtte meg a biztosítást, illetve az átíratást még el lehetne intézni, nem.

Kika1

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1307
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #17012 Dátum: 2013.10.18 14:43:37 »
Most már nem sürgős a banknak,hogy minden alá lett írva... :devil: Most már látod a fényt az alagút végén. :yes:

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Avensis, mi más?:)
« Válasz #17013 Dátum: 2013.10.18 15:36:30 »
ezért kellett volna szabadfelhasználású kölcsön.
otp-nél kb.2óra alatt megvan,adják kpban vagy számlára tolják.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #17014 Dátum: 2013.10.18 15:39:14 »
Nem a középkonzol tetejéből felnyíló kijelzős navik felett járt el az idő  :wub:  ;) , hanem az Avensis ilyen Navija felett. 2003-as konstrukció, nem lehetett rá kamerát kötni, nem lesz hozzá térképfrissítés 2015-től, stb - erre értettem, hogy "eljárt felette az idő".  ;)
oké-oké. akkor is kár érte. marhaságnak tartom, hogy a térkép miatt le kell nézni a sebváltóhoz. ezzel az erővel majdhogynem az ölembe is tarthatnék egy magyarország atlaszt...

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re: Avensis, mi más?:)
« Válasz #17015 Dátum: 2013.10.18 15:40:31 »
ezért kellett volna szabadfelhasználású kölcsön.
otp-nél kb.2óra alatt megvan,adják kpban vagy számlára tolják.
30%-os thm-mel. az se normális, aki ilyet fogyasztási cikk vásárlására vesz fel. kivéve, ha irtózatosan sok pénzt hoz neki az abból megvalósított beruházása  :hug:

Gorzas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 150
Re: Avensis, mi más?:)
« Válasz #17016 Dátum: 2013.10.18 15:46:52 »
30%-os thm-mel. az se normális, aki ilyet fogyasztási cikk vásárlására vesz fel. kivéve, ha irtózatosan sok pénzt hoz neki az abból megvalósított beruházása  :hug:
Egyetértek!!

Pomk

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1216
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #17017 Dátum: 2013.10.18 16:06:40 »
Miért?
Ha munkaidőben utalsz, az perceken belül az érintett számláján van.
Előtte meg a biztosítást, illetve az átíratást még el lehetne intézni, nem.

Saját számlámról csak a vételárt egy adott százalékát utalom. A többit a bank utalja majd. A 2. tart soká. Ehhez kell a rengeteg papír, nyilatkozat, stb.


30%-os thm-mel. az se normális, aki ilyet fogyasztási cikk vásárlására vesz fel. kivéve, ha irtózatosan sok pénzt hoz neki az abból megvalósított beruházása  :hug:

Így van. Ezzel az autós hitellel "csak" a fele.


Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10723
Avensis, mi más?:)
« Válasz #17018 Dátum: 2013.10.18 16:13:01 »
Gratulálok én is, akkor ezek szerint hamarosan már tényleg a tiéd lesz az autó.  :D

Én pedig éppen ma 8 éve gurultam ki az autóval a kiskőrösi szalonból.  :sorcerer: :clap: :wub:
Külön említést érdemel szerintem, hogy az értékesítő srácnak jelezve lett a késő esti átadás (Bp-ről mentem, már sötétben indultam), az autót valamikor este 8 után hoztam el - számára magától értetődő dolog volt, hogy a munkaidején túl, az én kérésemre visszament a szalonba este, újra kinyitott, és idejét nem sajnálva szakszerűen átadta az autót.  :clap: :yes:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Pomk

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1216
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #17019 Dátum: 2013.10.18 16:16:35 »
Gratulálok én is, akkor ezek szerint hamarosan már tényleg a tiéd lesz az autó.  :D

Én pedig éppen ma 8 éve gurultam ki az autóval a kiskőrösi szalonból.  :sorcerer: :clap: :wub:
Külön említést érdemel szerintem, hogy az értékesítő srácnak jelezve lett a késő esti átadás (Bp-ről mentem, már sötétben indultam), az autót valamikor este 8 után hoztam el - számára magától értetődő dolog volt, hogy a munkaidején túl, az én kérésemre visszament a szalonba este, újra kinyitott, és idejét nem sajnálva szakszerűen átadta az autót.  :clap: :yes:

:)

Kika1

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1307
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #17020 Dátum: 2013.10.18 16:24:34 »
Gratulálok én is, akkor ezek szerint hamarosan már tényleg a tiéd lesz az autó.  :D

Én pedig éppen ma 8 éve gurultam ki az autóval a kiskőrösi szalonból.  :sorcerer: :clap: :wub:
Külön említést érdemel szerintem, hogy az értékesítő srácnak jelezve lett a késő esti átadás (Bp-ről mentem, már sötétben indultam), az autót valamikor este 8 után hoztam el - számára magától értetődő dolog volt, hogy a munkaidején túl, az én kérésemre visszament a szalonba este, újra kinyitott, és idejét nem sajnálva szakszerűen átadta az autót.  :clap: :yes:
Nem a Baticz Péter volt az értékesítő akkor?Én is a körül vettem a corollámat ott kőrösön,de csak pozitív és korrekt dolgokat tudok róluk mondani.Bár azóta ő már nincs a kőrösi kereskedésben.

András1980

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2274
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #17021 Dátum: 2013.10.18 16:26:57 »
Saját számlámról csak a vételárt egy adott százalékát utalom. A többit a bank utalja majd. A 2. tart soká. Ehhez kell a rengeteg papír, nyilatkozat, stb.

Sajnálom. Én csak a legjobbat akartam kívánni neked, hogy minél hamarabb meglegyen az új gép.
Azért ezek a bankok érdekesek. Most mibe tartani neki rögtön utalni, ha már a papírok megvannak. Szétidegesítenek egy csomó papírral, futkozol velük, aztán meg mikor meg hamar kellene részükről az intézkedés, sz.rnak rá.

András1980

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2274
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #17022 Dátum: 2013.10.18 16:28:25 »
Gratulálok én is, akkor ezek szerint hamarosan már tényleg a tiéd lesz az autó.  :D

Én pedig éppen ma 8 éve gurultam ki az autóval a kiskőrösi szalonból.  :sorcerer: :clap: :wub:
Külön említést érdemel szerintem, hogy az értékesítő srácnak jelezve lett a késő esti átadás (Bp-ről mentem, már sötétben indultam), az autót valamikor este 8 után hoztam el - számára magától értetődő dolog volt, hogy a munkaidején túl, az én kérésemre visszament a szalonba este, újra kinyitott, és idejét nem sajnálva szakszerűen átadta az autót.  :clap: :yes:

Xtrem!
Nálatok meg boldog szülinapot, és sok-sok még együtt töltendő km-t kívánok!

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10723
Avensis, mi más?:)
« Válasz #17023 Dátum: 2013.10.18 16:32:47 »
Nem a Baticz Péter volt az értékesítő akkor?

De, ő volt.  :D
Én utoljára vele 2008 őszén találkoztam a kiskőrösi Toyota kupán, ahol mi mint a Toyota Klub focicsapat is elindultunk (és csúfosan kikaptunk mindenkitől :lol: ).
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10723
Avensis, mi más?:)
« Válasz #17024 Dátum: 2013.10.18 16:36:10 »
Nálatok meg boldog szülinapot, és sok-sok még együtt töltendő km-t kívánok!

Köszi!  :D
Valahogy érdekes ez az Október közepe, pl az elöző T22-es ráncfelvarrt Avensisemmel meg 2001.10.16.-án gurultam ki szintén a kiskőrösi szalon kapuján (most lenne 12 éves  :wub: ).
A kutyámnak meg holnap lesz a 10.-ik születésnapja, ő meg 2003.10.19.-én látta meg a napvilágot.  :clap: :D

Azért nem hülyültem még meg, tortát senki se kap.  [rohog] :lol: :D
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61