Szerző Téma: Avensis, mi más?:)  (Megtekintve 4403794 alkalommal)

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában

András1980

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2274
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #16965 Dátum: 2013.10.17 10:33:49 »
Igen, vszínű az megadná a választ. Csak per pillanat nincs kéznél, majd talán estére.

Meg is van a válasz. Az ember jó barátja a google.

A szöveg nekem nem érthető, de a 2. számot nézzük a képeken és meg is van miért van kupak, miért nincs, van-e ott tartály, illetve nincs.  :D
Az 1.8-nál a hűtőnél van a tartály kiegyenlítője.  :)

Pomk

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1216
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #16966 Dátum: 2013.10.17 12:47:33 »
De erre gondoltam én is először.
Aztán láttam a képedet és nekem úgy tűnik, mintha ott nem is lenne tartály a műanyag takaró alatt. Vagy én látom rosszul?

Nehéz így képről meg mondani. Nem tudom.

Gorzas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 150
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #16967 Dátum: 2013.10.17 13:32:21 »
Meg is van a válasz. Az ember jó barátja a google.

A szöveg nekem nem érthető, de a 2. számot nézzük a képeken és meg is van miért van kupak, miért nincs, van-e ott tartály, illetve nincs.  :D
Az 1.8-nál a hűtőnél van a tartály kiegyenlítője.  :)

Így van, nálam a kiegyenlítő tartály eléréséhez le kell szednem a középső takaró műanyagot a hűtőnél. Csak így lathato a tartály.
Gondolom 2.0-nal nem fért el a tartály a kipufogó miatt.... ::)

Kika1

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1307
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #16968 Dátum: 2013.10.17 14:05:48 »
Meg is van a válasz. Az ember jó barátja a google.

A szöveg nekem nem érthető, de a 2. számot nézzük a képeken és meg is van miért van kupak, miért nincs, van-e ott tartály, illetve nincs.  :D
Az 1.8-nál a hűtőnél van a tartály kiegyenlítője.  :)

Én a 6-ost értem simán... :whistling:

András1980

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2274
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #16969 Dátum: 2013.10.17 14:08:37 »
Én a 6-ost értem simán... :whistling:

 [rohog] :D

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Avensis, mi más?:)
« Válasz #16970 Dátum: 2013.10.17 14:13:24 »
na mizu pomk?
már lassan eltelik a hét!!!;)
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Pomk

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1216
Re: Avensis, mi más?:)
« Válasz #16971 Dátum: 2013.10.17 14:39:48 »
na mizu pomk?
már lassan eltelik a hét!!!;)

Voltam banknál, megy a folyamat.
Tegnap be vittem a papírokat ami kell, ma vagy holnap megy ki a szakértő állapotfelmérésre a banktól.
Egyenlőre itt tartunk. De még a törzskönyve sem készült el az autónak, uh addig igazából eladni sem fogja tudni nekem...

András1980

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2274
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #16972 Dátum: 2013.10.17 14:49:03 »
Voltam banknál, megy a folyamat.
Tegnap be vittem a papírokat ami kell, ma vagy holnap megy ki a szakértő állapotfelmérésre a banktól.
Egyenlőre itt tartunk. De még a törzskönyve sem készült el az autónak, uh addig igazából eladni sem fogja tudni nekem...

Hát akkor lehet meglesz itt a korábban beharangozott kettő hét. Nem gondoltam volna.  :cry:

Ha jól értem az eladó még küzd a saját törzskönyvével is, nálad meg párhuzamosan megy a hitelbírálat, az állapotfelmérés, és ha mind meglesz, akkor lesz majd csak tényleges adásvétel, igaz?
Szép egy folyamat.

András1980

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2274
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #16973 Dátum: 2013.10.17 14:53:17 »
Pomk!

Tényleg a kis Polo-ra van érdeklődés? Látom fent van még a hahu-n. Gondolom azt is belekalkuláltad az Ave-ba.

Pomk

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1216
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #16974 Dátum: 2013.10.17 15:05:13 »
Hát akkor lehet meglesz itt a korábban beharangozott kettő hét. Nem gondoltam volna.  :cry:

Ha jól értem az eladó még küzd a saját törzskönyvével is, nálad meg párhuzamosan megy a hitelbírálat, az állapotfelmérés, és ha mind meglesz, akkor lesz majd csak tényleges adásvétel, igaz?
Szép egy folyamat.

Igen. Úgy tűnik, meg lesz a két hét.  :wacko: Október 23.-a is bekavar ugye, így valószínű. Már csak eladótól félek, nehogy pattogjon, hogy mikor kapja már meg a pénzét.
A törzskönyvet elintézte, csak még nem készült el. Legalábbis ezt mondta. Annak egyébként mennyi az ideje? 10.04.-én hozták forgalomba. az autót.


Pomk!

Tényleg a kis Polo-ra van érdeklődés? Látom fent van még a hahu-n. Gondolom azt is belekalkuláltad az Ave-ba.

Jó lenne addig eladni, amíg a másik meg nem jön, mert akkor kevesebb hitelt kellene felvennem. De erre sajnos nem sok esélyt látok. :(
Ha viszont utána megy el, az sem nagy gond, mert akkor előtörleszteni tudok majd az árából, ami nagy segítség lesz a havi díjban. :)

Tényleg, nem érdekel valakit? Vagy nem tud valaki vevőt ? Ami le van írva, szóról szóra igaz. Kasztnihoz hozzá kell nyúlni, ill. a bal első toronycsapágy csere érett. De ezek bele kalkulálhatók az árba.
Kérem, ha bárki tud valamit, értesítsen. Nagyon kéne az ára az új autóba!!  ::)

Matthew90

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2743
  • Nem elfogult, de TOYOTA-Fan :)
Re: Avensis, mi más?:)
« Válasz #16975 Dátum: 2013.10.17 15:13:20 »
Voltam banknál, megy a folyamat.
Tegnap be vittem a papírokat ami kell, ma vagy holnap megy ki a szakértő állapotfelmérésre a banktól.
Egyenlőre itt tartunk. De még a törzskönyve sem készült el az autónak, uh addig igazából eladni sem fogja tudni nekem...

Húha, ez elég hosszadalmasnak hangzik.  :?: Kitartást hozzá!  :flowers:
Mikor foglalóztad le a kocsit? Mert én egy hete szombaton, és ha minden igaz a hétvégén elhozhatom mindennel.  :whistling:



Toyota Corolla E12 Sedan 1.4 Linea Terra (2011.09.-2013.10.)
Toyota Avensis T25 Sedan 1.8 Sol Technic (2013.10.-2017.01.)
Toyota Prius III Premium + Solar roof + Navi + Leather (2017.01.- )

362.

András1980

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2274
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #16976 Dátum: 2013.10.17 15:22:41 »
Igen. Úgy tűnik, meg lesz a két hét.  :wacko: Október 23.-a is bekavar ugye, így valószínű. Már csak eladótól félek, nehogy pattogjon, hogy mikor kapja már meg a pénzét.
A törzskönyvet elintézte, csak még nem készült el. Legalábbis ezt mondta. Annak egyébként mennyi az ideje? 10.04.-én hozták forgalomba. az autót.

Szerintem nem lesz gond az eladóval. Szerencsédre akkor még neki sincs minden a kezébe, hogy ténylegesen nyélbe üthessétek az adásvételt. Bár pár napon belül ő már szerintem meg fogja kapni a törzskönyet.
Neked meg van előszerződésed, vagy foglalód, ebből azért kitűnik, hogy te szeretnéd, csak van még egy-két dolog, amit még el kell rendezni.
Maradtatok vmi végleges kifizetési határidőben?

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Avensis, mi más?:)
« Válasz #16977 Dátum: 2013.10.17 15:35:25 »
ha nincs az eladónál a törzskönyv,akkor miért pattogna?
amugy a törzskönyv nálam a mazdánál 8nap alatt megjött postán mult hónapban.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Gorzas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 150
Re:Avensis, mi más?:)
« Válasz #16978 Dátum: 2013.10.17 15:50:03 »
Pomk
Szép kis leírás szedtél össze, mindig is értékeltem az ilyet.
Csak egy kérdés, ha 2008-ban jött be az országba, hogy-hogy LJU-... a rendszámod? Ki lett vonva a forgalomból 2012/13-ban vagy mi történt?  :eek:

Sok sikert az Ave-hoz, szép kocsit választottál szerintem is!

Pomk

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1216
Re: Avensis, mi más?:)
« Válasz #16979 Dátum: 2013.10.17 16:31:24 »
Húha, ez elég hosszadalmasnak hangzik.  :?: Kitartást hozzá!  :flowers:
Mikor foglalóztad le a kocsit? Mert én egy hete szombaton, és ha minden igaz a hétvégén elhozhatom mindennel.  :whistling:

Köszi! :)
Múlt szombaton foglalóztam le.


Szerintem nem lesz gond az eladóval. Szerencsédre akkor még neki sincs minden a kezébe, hogy ténylegesen nyélbe üthessétek az adásvételt. Bár pár napon belül ő már szerintem meg fogja kapni a törzskönyet.
Neked meg van előszerződésed, vagy foglalód, ebből azért kitűnik, hogy te szeretnéd, csak van még egy-két dolog, amit még el kell rendezni.
Maradtatok vmi végleges kifizetési határidőben?

Én is abban bízok, hogy még nincs neki meg a törzskönyv és ezért nem fog pattogni.
Végleges határidőben nem maradtunk. A szerződésben sincs benne. Viszont előleg szerződés, szóval bármikor fel mondhatja.


Pomk
Szép kis leírás szedtél össze, mindig is értékeltem az ilyet.
Csak egy kérdés, ha 2008-ban jött be az országba, hogy-hogy LJU-... a rendszámod? Ki lett vonva a forgalomból 2012/13-ban vagy mi történt?  :eek:

Sok sikert az Ave-hoz, szép kocsit választottál szerintem is!

Köszönöm!  ::)
Ezt a rendszám kérdést nem értem. Akkor jött be az országba, akkor ezt a rendszámot kaptam. Azóta is ez van rajta, nem lett kivonva a forgalomból sem.
Köszi!