Szerző Téma: Avensis, mi más?:)  (Megtekintve 4291218 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
Avensis, mi más?:)
« Válasz #105 Dátum: 2004.04.13 14:24:37 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Remélem az Avensis-esek tudják, hogy 17-18-a Avensis nyílt nap :-) Lehet készülni vagy 20 próbaútra :-D :-D :-D


Ha muszaj hat legyen Avensis nyilt nap....
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

Tutivesztes

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
  • Bélzuhanypárlat
Avensis, mi más?:)
« Válasz #106 Dátum: 2004.04.13 14:44:22 »
HAhhhh! Mi az hogy muszáj?:)) Természetesen NEM lesz nyílt nap, lázadás lesz, és eső  :cry: Próbakör.... félek hogy lomha hajónak fog tünni az Avensis egy Yaris vagy Corolla mellett. De ez a dolga :D
Toyota Avensis II. 1.8 VVT-i Liftback Sol Tech 77

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
Avensis, mi más?:)
« Válasz #107 Dátum: 2004.04.13 15:04:16 »
Idézetet írta: "Tutivesztes"
.... félek hogy lomha hajónak fog tünni az Avensis egy Yaris vagy Corolla mellett. De ez a dolga :D


Feltetlen ki kell probalnom hogy az 1.8-as mennyivel lomhabb mint az 1.6-os. Muszaj!!!!!
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

Tutivesztes

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
  • Bélzuhanypárlat
Avensis, mi más?:)
« Válasz #108 Dátum: 2004.04.13 17:52:57 »
MUHHA!!

Na majd kipróbálhatod...gyors, erős, jó:)) Szép az élet...NYIHHA :twisted:
Toyota Avensis II. 1.8 VVT-i Liftback Sol Tech 77

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Avensis, mi más?:)
« Válasz #109 Dátum: 2004.04.14 13:00:31 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "SZegecs"
Akar vki 97-es Suprát próbálni? Spéci, 695 Le :-D


695? Nem lesz az túl kevés - bár most láttam, hogy már nálunk is lehet rendelni az OFF 1000 lóerös Bugatti Veyront! Az ára is jutányos, csak 1.250.000 eurónak megfelelo forint. (napi áron kb. 313 millió Ft)!


Hát egyes japán fanatikusokéhoz képest kevés. Van 1000 LE feletti is.

Szerintem nem kell sokat várni az első Veyronra Mo.-on. Dunaújvárosban, ahol félig lakom, ott lakik az az arab srác akinek van egy pár jó verdája meg mellé iszonyat sok lóvéja. Vmi Kuvaiti papa fia. Amíg volt Q8 kúthálózat, az is az övé volt. Sokat flangál a városban F50-essel, Aston Martin Vanquish-sel (így kell írni?), Bugatti EB valamivel, Lambo Munciellagoval, Pagani Zonda-val, stb. Már megrendelte az Enzo-t is, szerintem nem hagyja ki a Bugattit sem. Bár vezetni nem tud. Egyszer lehagytam a régi 190-es mercinkkel (jó poén volt, mert ő nem pakolta fel egyesnél tovább és így is volt vagy 15 mp míg utólértem :-) )


Ja volt valamelyik TV adón, talán a Totalcarban?? egy műsor az autóiról. Valami hangárban tartja őket...


Nem hangárban mert az nincsen ott. Hanem a Volán telepi garázsban. 2 sorral mögöttünk. Igaz neki plusz el van kerítva. De semmi olyasmi nincsen mit amit az újságok írtak meg a tv-ben volt. Semmi fegyveres őr, semmi sötétített üvegű hatalmas terepjáró ami mindenhová követi és fegyveres kopaszokkal van megrakva. Tök normális a srác, abszolút nem vág fel, sőt az F-50-esben már ültem, igaz vezetni nem engedte (biztos félt, hogy jobb köridőt megyek mint ő és akkor beég a városban).
Amúgy a barátnője dunaújvárosi, azért lakik ott. És 97 lakása van Kuvaitban (ezt ő mondta).
Na ebből látszik hogy a bulvárszennylapok mit össze nem hazudnak egy jó sztoriért


A Bugatti az EB 110. Abból kettő van neki, az egyik tuningolva. Tényleg jópofa ember, én egy mosóban találkoztam vele, éppen a Bentley kabrióját suvickoltatta. Én ilyen vad cikket nem olvastam, de az Indexen tényleg volt róla egy írás.

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Avensis, mi más?:)
« Válasz #110 Dátum: 2004.04.14 13:03:46 »
Idézetet írta: "Ear"
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "SZegecs"
Akar vki 97-es Suprát próbálni? Spéci, 695 Le :-D


695? Nem lesz az túl kevés - bár most láttam, hogy már nálunk is lehet rendelni az OFF 1000 lóerös Bugatti Veyront! Az ára is jutányos, csak 1.250.000 eurónak megfelelo forint. (napi áron kb. 313 millió Ft)!


Hát egyes japán fanatikusokéhoz képest kevés. Van 1000 LE feletti is.

Szerintem nem kell sokat várni az első Veyronra Mo.-on. Dunaújvárosban, ahol félig lakom, ott lakik az az arab srác akinek van egy pár jó verdája meg mellé iszonyat sok lóvéja. Vmi Kuvaiti papa fia. Amíg volt Q8 kúthálózat, az is az övé volt. Sokat flangál a városban F50-essel, Aston Martin Vanquish-sel (így kell írni?), Bugatti EB valamivel, Lambo Munciellagoval, Pagani Zonda-val, stb. Már megrendelte az Enzo-t is, szerintem nem hagyja ki a Bugattit sem. Bár vezetni nem tud. Egyszer lehagytam a régi 190-es mercinkkel (jó poén volt, mert ő nem pakolta fel egyesnél tovább és így is volt vagy 15 mp míg utólértem :-) )


Ja volt valamelyik TV adón, talán a Totalcarban?? egy műsor az autóiról. Valami hangárban tartja őket...


Nem hangárban mert az nincsen ott. Hanem a Volán telepi garázsban. 2 sorral mögöttünk. Igaz neki plusz el van kerítva. De semmi olyasmi nincsen mit amit az újságok írtak meg a tv-ben volt. Semmi fegyveres őr, semmi sötétített üvegű hatalmas terepjáró ami mindenhová követi és fegyveres kopaszokkal van megrakva. Tök normális a srác, abszolút nem vág fel, sőt az F-50-esben már ültem, igaz vezetni nem engedte (biztos félt, hogy jobb köridőt megyek mint ő és akkor beég a városban).
Amúgy a barátnője dunaújvárosi, azért lakik ott. És 97 lakása van Kuvaitban (ezt ő mondta).
Na ebből látszik hogy a bulvárszennylapok mit össze nem hazudnak egy jó sztoriért


A Bugatti az EB 110. Abból kettő van neki, az egyik tuningolva. Tényleg jópofa ember, én egy mosóban találkoztam vele, éppen a Bentley kabrióját suvickoltatta. Én ilyen vad cikket nem olvastam, de az Indexen tényleg volt róla egy írás.


Ha Dunaújvárosban jársz és szép idő van akkor az egyetlen Shell kút környékén ha járkálsz, 4-5 óránként biztos befut, addigra megitatja az egész tankot a városban, mármint a Ferrarivan. Vajon miért pont oda jár? Biztos nem keveréket nyom bele:-)
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

Vektorigo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
    • http://vektorigo.uw.hu
Avensis, mi más?:)
« Válasz #111 Dátum: 2004.04.14 13:08:45 »
..ha meg már próba és nyílt nap...
engem meg egy TS yaris kipróbálása érdeklne :) :) :)
url=http://vektorigo.uw.hu/]vektorigo.uw.hu[/url]
"Toyota? Az minden mennyiségben jöhet! Szerintem ez tök egyszerű, SZERINTEM" /  [size=12] 40 [/b][/size]

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Avensis, mi más?:)
« Válasz #112 Dátum: 2004.04.14 13:10:56 »
Idézetet írta: "Vektorigo"
..ha meg már próba és nyílt nap...
engem meg egy TS yaris kipróbálása érdeklne :) :) :)


Jön valaki TS Yarissal? :-)
Én is kipróbálnám :-D
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Avensis, mi más?:)
« Válasz #113 Dátum: 2004.04.14 19:40:33 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "Vektorigo"
Jön valaki TS Yarissal? :-)
Én is kipróbálnám :-D


Akkor már ketten vagyunk...
music     

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
Avensis, mi más?:)
« Válasz #114 Dátum: 2004.04.19 10:25:19 »
Idézetet írta: "Batyuka"
Idézetet írta: "SZegecs"
Remélem az Avensis-esek tudják, hogy 17-18-a Avensis nyílt nap :-) Lehet készülni vagy 20 próbaútra :-D :-D :-D


Ha muszaj hat legyen Avensis nyilt nap....


Megvolt a nyilt nap de "sajnos" eleg kevesen eltek vele. Gondolom az a csunya horpadas a sarvedon mindenkit elriasztott.

Hazafele eleg intenziv esozesben mentunk, ablaktorlo automata uzemmodban folyamatosan jart. Aztan hirtelen se szo se beszed megallt egy par masodpercre (addig nem is lattam semmit). Ez is elromlott????? Ejnye-ejnye!!! :cry:
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10680
Avensis, mi más?:)
« Válasz #115 Dátum: 2004.04.19 11:55:58 »
Én sajnos nem tudtam menni a talira,pedig szívesen megosztottam volna tapasztalataimat az I-es Avensissel az érdeklődőkkel (már ha valakit érdekelne még  :) ),és a próbakörök ellen se lett volna semmi kifogásom.
Talán a Nyárira már el tudok menni,erről a kocsiról "maradtatok le".  :lol:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Avensis, mi más?:)
« Válasz #116 Dátum: 2004.04.19 14:02:17 »
Xtrem írta:Én sajnos nem tudtam menni a talira,pedig szívesen megosztottam volna tapasztalataimat az I-es Avensissel az érdeklodokkel (már ha valakit érdekelne még  ),és a próbakörök ellen se lett volna semmi kifogásom.

Engem feltétlenül!
music     

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10680
Avensis, mi más?:)
« Válasz #117 Dátum: 2004.04.19 15:39:57 »
Egy hülye kérdés,de kinek melyik kf felni tetszik jobban az Avensisen?
A már lentebb látott nyári,vagy ez,ami a téli gumikon van? (mindegyik gyári)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Avensis, mi más?:)
« Válasz #118 Dátum: 2004.04.19 15:45:40 »
Nos az én véleményem:

A felső jól néz ki álló helyzetben, de szebb lenne ha nagyobb lenne.
Az alsó álló helyzetben nem olyan jó, viszont ha lassan gurul az autó akkor az néz ki jobban. De ez jobban nézne ki, ha fényesebb krómos lenne. (Mondeókon szokott ilyen lenni asszem. vagy csak az ST vagy mifene modellen?
Szóval nem tudom :-D :-D

De ha minden így marad akkor az alsóra szavazok. Az különlegesebb és szerintem ritkábban látni ezt a típust.
A másikat nyugodtan add nekem ajándékba:-)
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10680
Avensis, mi más?:)
« Válasz #119 Dátum: 2004.04.19 15:48:41 »
A felső kf felni garnitúra még az elöző Avensisből maradt,sajna azzal borultunk egy szépet... :cry:
A lenti 16 küllős OZ Racing felni szerintem szebb,viszont nehezebb ápolni.  :)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61