Típusok - TOYOTA > Avensis

Avensis, mi más?:)

(1/5457) > >>

Tutivesztes:
Még nincs meg a kocsi, de van pofám ide írogatni :oops:  Esetleg az is lehet, hogy jó elsőnek lenni :twisted: Jólét!

robi (Robi):
:D Veszem a bátorságot és beírok ide elsőként, mint avensis tulaj...
A mienk speciel egy 2003.08 havi 1,8 vvti...
nagyon szeretjük, szuper a gép...
és már nagyon vártam a toyota forumot  :D

Batyuka:
Lehetek a masodik????
2004 februari (atvetel idopontja) 1.6 Sol sedan.
Sajnos tegnap valaki megnyomta a jobb elso sarvedot  :(  igy mar nem serulesmentes. Pedig hogy vigyaztam ra! De igy jar az aki napkozben Budapesten parkol. Senki nem nezi a masik autojat, nyomakodik be minden szuk lukba. Tisztelet a kivetelnek...

SZegecs:

--- Idézetet írta: "Batyuka" ---Lehetek a masodik????
2004 februari (atvetel idopontja) 1.6 Sol sedan.
Sajnos tegnap valaki megnyomta a jobb elso sarvedot  :(  igy mar nem serulesmentes. Pedig hogy vigyaztam ra! De igy jar az aki napkozben Budapesten parkol. Senki nem nezi a masik autojat, nyomakodik be minden szuk lukba. Tisztelet a kivetelnek...
--- Idézet vége ---


Hát én is féltem az autómat. Nekem már húztak rá egy csíkot, igaz nem komoly, fel lehet polírozni, de akkor is. Útálom az ilyen embereket. Mert nehogy azt mondja, hogy nem veszi észre ha nekitolat egy másik autónak.
Rohadjanak meg.
Én is tolattam már neki másiknak, nem lett komoly, csak pici csík. Raktam rá egy post-it-et, telszámmal. Fewl is hívott de azt mondta nem érdekes és még ő köszönte meg hogy legalább elismertem. Amúgy céges autója volt. Nem érdekelte

Tutivesztes:

--- Idézetet írta: "Vektorigo" ---:D Veszem a bátorságot és beírok ide elsőként, mint avensis tulaj...
A mienk speciel egy 2003.08 havi 1,8 vvti...
nagyon szeretjük, szuper a gép...
és már nagyon vártam a toyota forumot  :D
--- Idézet vége ---


Mesélj már róla egy kicsit...motorikusan milyen? Kényelem? Fogyasztás? Esküszöm csak most az egyszer kérdezem meg, aztán remélhetőleg a sajátomat fogom szagolgatni:) Nos nos?:)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése