Mindenféle > Autósport

Dakar

(1/20) > >>

kis_andras:
1. szakasz - szombat, január 3.
Buenos Aires - Santa Rosa

Összekötő: 196 km, Speciál: 371 km, Összekötő: 166 km, Összesen: 733 km


A mai autós gyorsasági győztese Nasser Al-Attiyah(BMW) 02:36:15-es eredménnyel. A második helyezett Carlos Sainz(VW) +00:02:17, a harmadik pedig Giniel De Villiers (V) +00:02:40-el lemaradva.

Magyar vonatkozásban: Szalay Balázs és Bunkoczi László jelenleg a 15. helyen áll beérkezéskor +00:13:21 hátránnyal. A Palik - Darázsi kettős a 25. helyen ért célba +00:23:52-el.

kis_andras:
Egy kis ízelítő

Beken:
Azért ez egy történelmi Dakar! Nem?

kis_andras:

--- Idézetet írta: Beken - 2009.01.04 13:55:33 ---Azért ez egy történelmi Dakar! Nem?

--- Idézet vége ---

A tavalyi is az volt sajnos... Amúgy szerintem kifejezetten jó ez az Argentína-Chile útvonal az előzetes videók/tv műsorok alapján, csak a Dakar név nem indokolt...
Amúgy érdekelnek valakit a napi eredmények, hírek, tehát bemásolgassam ide, hogy egy helyen legyen- és elbeszélgessünk róla, vagy olvasgassak magamnak és ne terheljem a fórumot? :D

Tamás69:

--- Idézetet írta: kis_andras - 2009.01.04 14:12:00 ---
--- Idézetet írta: Beken - 2009.01.04 13:55:33 ---Azért ez egy történelmi Dakar! Nem?

--- Idézet vége ---

A tavalyi is az volt sajnos... Amúgy szerintem kifejezetten jó ez az Argentína-Chile útvonal az előzetes videók/tv műsorok alapján, csak a Dakar név nem indokolt...
Amúgy érdekelnek valakit a napi eredmények, hírek, tehát bemásolgassam ide, hogy egy helyen legyen- és elbeszélgessünk róla, vagy olvasgassak magamnak és ne terheljem a fórumot? :D

--- Idézet vége ---

Írjad, meg linkelj videókat, ha tudsz, én olvasom :D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése