Szerző Téma: 2009 Tavaszi találkozó (Keszthely 2009.04.18-19)  (Megtekintve 107351 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Re: 2009 Tavaszi találkozó (Keszthely 2009.04.18-19)
« Válasz #15 Dátum: 2009.01.04 16:15:37 »
Na BUÉK!

Sztem már hagyomány, hogy rám marad de szívesen  :flowers:

Keszthelyben benne vagyok ismerős környék, utánanézek szállásnak de:
Szerintem nem kéne elvetni a tavalyi szentbékállai szállás lehetőségét sem. Az okok:
1. Ennyiért keszthelyen max munkás szálló lesz. Keszthely ugye a 2-ik legdrágább része balatonnak Siófok után.
2. Az esti ereszd el a hajam itt nem probléma. Ha keszthelyen Lapát hasonló képpen meríti le reggelre az akksiját mint tavaly, vagy a kollega az éjszakai futásában nem a kővágóörsi patakban merítkezik meg, hanem mondjuk a keszthely városi csatornarendszerben, vagy a leányok a szokásos programjukat adják elő   ;) :tt2: :winkiss: ( húú mit kapok én ezért  :whistling: :flowers: :wub:) akkor kivágnak minket mint macskát hóra....  :tt2: :sorcerer:
3. 36km-re tehát egy bő félórányira van keszthelytől, szerintem belefér főleg úgy, hogy a tapolcai tavasbarlang (meg még 1-2 program) tavaly kimaradt. A Fő attrakció persze ettől még lehet keszthely...

Mondom ez csak szerintem. Utána kérdezek keszthelyi, vagy keszthelyhez közelebb eső szállásoknak is, ismerettség van ( ide jártam az egyetem állattudományi szakágára...de ez egy másik történet  :1eye: ), utána majd eldöntitek hova szeretnétek...

Programokat kitalálom, összegondolom, határidőt nem mondok nekem ehhez hangulat kell  ;) :) :)

Valaki aki emlékezik, megírhatná mennyit fizettünk tavaly szentbékállán, mert gőzőm nincs :)


Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: 2009 Tavaszi találkozó (Keszthely 2009.04.18-19)
« Válasz #16 Dátum: 2009.01.04 16:21:49 »
Szerintem nézz körül Keszthelyen, de ha nem lesz semmi elfogadható, akkor a tavalyi szállás tökéletes lesz.
Remélem most nem lesz olyan "fogcsikorgató" idő.
 [rohog]

A tavalyi szállás infói:

...
Ma viszont nagyon jó szállást találtam. Szentbékálla, ez pont a káli medence északi-közepe nagyon nyugis-szép környezetbe, zavartalan kilátás a káli medencére, teljesen új építésû vendégház, minden szobához külön fürdõ ( ez mint az elõzõ helyen kiderült errefelé nem magától értetõdik ) a szobák modernek, tiszták. A tavalyi fertõdi szállásnál 2 csillaggal jobb, aki emléxik még a büki Anna panzióra...na az a szint csak modernebb kivitelben. Van egy kb 30 fõs közös helyiség, jó nagy tv-vel, esti beszélgetéshez tökéletes. Ára szerintem kedvezõ 7500 Ft/2 fõ, ha vki szeretne reggelit az + 800/fõ cserébe viszont bõséges.
A fõ épületben 12 szoba van. Ha ez kevésnek bizonyulnak 50 méterre van még 2 másik vendégházuk. Ezeket is megnéztem teljesen ugyanaz a minõség/tisztaság.
Egy képet mellékelek, nem vmi nagy minõség, de csak telefon volt nálam.
Honlapon is vannak képek: www.sarvarivendeghaz.hu

FONTOS KÉRÉS: aki szeretne szállást, kérem, hogy itt a forumon jelentkezzen. Nagy keveredést tud okozni, ha valaki közvetlenül foglal szobát, utána nem tudom ki kicsoda. Egyfajta az összes szoba, kivéve az apartmant, de azt már a nagyfõnök lestopizta :kacsint:  :nagymosoly: .
A szobák 2 ágyasak, pótágy megoldható.
...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: 2009 Tavaszi találkozó (Keszthely 2009.04.18-19)
« Válasz #17 Dátum: 2009.01.04 17:35:19 »
...
Ma viszont nagyon jó szállást találtam. Szentbékálla, ez pont a káli medence északi-közepe nagyon nyugis-szép környezetbe, zavartalan kilátás a káli medencére, teljesen új építésû vendégház, minden szobához külön fürdõ ( ez mint az elõzõ helyen kiderült errefelé nem magától értetõdik ) a szobák modernek, tiszták. A tavalyi fertõdi szállásnál 2 csillaggal jobb, aki emléxik még a büki Anna panzióra...na az a szint csak modernebb kivitelben. Van egy kb 30 fõs közös helyiség, jó nagy tv-vel, esti beszélgetéshez tökéletes. Ára szerintem kedvezõ 7500 Ft/2 fõ, ha vki szeretne reggelit az + 800/fõ cserébe viszont bõséges.
A fõ épületben 12 szoba van. Ha ez kevésnek bizonyulnak 50 méterre van még 2 másik vendégházuk. Ezeket is megnéztem teljesen ugyanaz a minõség/tisztaság.
Egy képet mellékelek, nem vmi nagy minõség, de csak telefon volt nálam.
Honlapon is vannak képek: www.sarvarivendeghaz.hu
FONTOS KÉRÉS: aki szeretne szállást, kérem, hogy itt a forumon jelentkezzen. Nagy keveredést tud okozni, ha valaki közvetlenül foglal szobát, utána nem tudom ki kicsoda. Egyfajta az összes szoba, kivéve az apartmant, de azt már a nagyfõnök lestopizta :kacsint:  :nagymosoly: .
A szobák 2 ágyasak, pótágy megoldható.
...

Nekünk bejött a szállás tavaly tavasszal. Jöhet akár ugyanaz a szoba is...  :innocent:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Wagnerur

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 126
Re: 2009 Tavaszi találkozó (Keszthely 2009.04.18-19)
« Válasz #18 Dátum: 2009.01.04 20:00:43 »
 Keszthely ... hmmm Rezin éltem egy ideig, :clap: majd ott voltam párszor kiképzésen is.   :gunsmilie:
 Már nem is mondom, hogy eddig minden találkozó időpontjában dolgoztam (kretén munkarendem volt, így nem is nagyon szóltam a találkozók témájához), viszont idén minden hétvége szabad. Legalábbis most ez a helyzet.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: 2009 Tavaszi találkozó (Keszthely 2009.04.18-19)
« Válasz #19 Dátum: 2009.01.04 22:59:42 »
 [rohog] [rohog] [rohog] [rohog] [rohog] [rohog]
Úgy látom még mindenkiben élnek a (tavaly) tavaszi események...

Egyébént részemről abszolút OK a szentbékállai szállás.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: 2009 Tavaszi találkozó (Keszthely 2009.04.18-19)
« Válasz #20 Dátum: 2009.01.04 23:18:12 »
Jaja maradjunk az előző szállásnál ha lehet  :cool2:

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: 2009 Tavaszi találkozó (Keszthely 2009.04.18-19)
« Válasz #21 Dátum: 2009.01.05 09:51:40 »
Zénóka, ez volt tavaly, mint már mások is linkelték  :innocent:

"Ma viszont nagyon jó szállást találtam. Szentbékálla, ez pont a káli medence északi-közepe nagyon nyugis-szép környezetbe, zavartalan kilátás a káli medencére, teljesen új építésû vendégház, minden szobához külön fürdõ ( ez mint az elõzõ helyen kiderült errefelé nem magától értetõdik ) a szobák modernek, tiszták. A tavalyi fertõdi szállásnál 2 csillaggal jobb, aki emléxik még a büki Anna panzióra...na az a szint csak modernebb kivitelben. Van egy kb 30 fõs közös helyiség, jó nagy tv-vel, esti beszélgetéshez tökéletes. Ára szerintem kedvezõ 7500 Ft/2 fõ, ha vki szeretne reggelit az + 800/fõ cserébe viszont bõséges.
A fõ épületben 12 szoba van. Ha ez kevésnek bizonyulnak 50 méterre van még 2 másik vendégházuk. Ezeket is megnéztem teljesen ugyanaz a minõség/tisztaság.
"

Megindítván a jelentkezést, 3 főre kérnék szállást és reggelit (A tavalyi szobák tökéletesek)  :yes:
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.05 10:13:01 írta MiCKEY »

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: 2009 Tavaszi találkozó (Keszthely 2009.04.18-19)
« Válasz #22 Dátum: 2009.01.05 10:23:12 »
Zénóka!
Kettő fő szállás rendel!
Idén is három napos lesz?? Vagyis kettő éjszaka?
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: 2009 Tavaszi találkozó (Keszthely 2009.04.18-19)
« Válasz #23 Dátum: 2009.01.05 11:39:28 »
Elvileg jó lehet nekünk is, ha minden igaz 2 felnőtt+2 gyerek - egy nagyobb, vagy két kisebb szoba igénnyel jelentkezünk!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: 2009 Tavaszi találkozó (Keszthely 2009.04.18-19)
« Válasz #24 Dátum: 2009.01.05 17:27:13 »
Szerintem is teljesen megfelelne a tavalyi szálláshely  :yes: ... Azt még nem tudom biztosan megmondani, hogy 1 vagy 2 főre lesz-e szükségem szállásra. 1-re biztosan. Majd időben pontosítok.

Ja, és most már tudni fogjuk előre, hogy Badacsonyban melyik bortankoló hely van (lesz) akkor is nyitva  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Re: 2009 Tavaszi találkozó (Keszthely 2009.04.18-19)
« Válasz #25 Dátum: 2009.01.05 22:59:27 »
Nem kötekedni akarok de minden találkozó a Dunántúlon illetve Budapesten van?

Nem sűrűn találkoztam még Északi találkozóval, ennyi pénzből talán Lengyelországig is eltudnék jutni.

Néztem ezt a két fős valamit 7500 FT tól nem számít drága helynek főleg a balatoni rész miatt sem, de ennyiből itt északon 4 fős szálloda szobát lehet kibérelni és itt is vannak szép helyek...

Nem akarok szervezni semmit sem erre felé nincs időm rá, nem kell rám megharagudni de tényleg csak érdeklődtem....
gy Toyota sosem hagy cserben...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: 2009 Tavaszi találkozó (Keszthely 2009.04.18-19)
« Válasz #26 Dátum: 2009.01.05 23:03:26 »
Az őszi tali Kecskeméten volt, korábban pedig volt Gyöngyösön és Nyíregyházán is.
Találkozó ott van, ahol van olyan klubtag, vagy akárki aki elvállalja a szervezést. Felőlünk lehetne Gyulán is...

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: 2009 Tavaszi találkozó (Keszthely 2009.04.18-19)
« Válasz #27 Dátum: 2009.01.05 23:52:54 »
Így-így. Hidd el nem harangszunk senkire, csak ahogy eddig észrevettük a szervezés, illetve az ha valaki elvállalja, az ami eldönti, hogy hol legyen a tali. A nyárit mi csináljuk, de a tavaszi-őszit bárki megszervezheti, aki érez magában kellő "bátorságot" és akkor oda megyünk.  :cool2:
Úgy tűnik, hogy a tavaszi talikat immár hagyományosan Zénóka klubtársunk szervezi, és eddig mindig jól éreztük magunkat. Persze abban is van igazság, hogy a keleti országrészből messze van.  :surrender:

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: 2009 Tavaszi találkozó (Keszthely 2009.04.18-19)
« Válasz #28 Dátum: 2009.01.06 17:10:45 »
benne vagyok ismerős környék, utánanézek szállásnak de:
...
Utána kérdezek keszthelyi, vagy keszthelyhez közelebb eső szállásoknak is, ismerettség van ( ide jártam az egyetem állattudományi szakágára...de ez egy másik történet  :1eye: ), utána majd eldöntitek hova szeretnétek...

Mondom én, hogy lesz még ebből Sharm el Lake  :lol:

Esetleg Sárvár? Ősszel voltunk ott a Hotel Viktóriában, van egy klubházuk is, ott biztos lehetne dajdajozni  ::)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: 2009 Tavaszi találkozó (Keszthely 2009.04.18-19)
« Válasz #29 Dátum: 2009.01.06 17:19:21 »
Mondom én, hogy lesz még ebből Sharm el Lake  :lol:
Esetleg Sárvár? Ősszel voltunk ott a Hotel Viktóriában, van egy klubházuk is, ott biztos lehetne dajdajozni  ::)
Az nem kifejezetten a Balaton, illetve Keszthely... Nem vagyok ellene egyébként, csak nekem bejönnek a kicsit kisebb forgalmi, csendesebb szálláshelyek. Pl. lapat hol tudna akkor elmenni az éjszakai joggingolására???  :whistling:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.