Típusok - LEXUS > SC (Soarer)

SC (Soarer)

(1/55) > >>

Misi:

kmr:
Legyen már itt is valami....
Ausztrál Soarer site, egy csomó hasznos infoval, képekkel dokumentált tippek gyakori javítási, karbantartási műveletekkel.  :yes:

szkaresz27:
Kmr!! Csak egy kérdés....ha nem intim nagyon...:) :)  :devil: Csak nem megvetted azt az SC300-at?? "Félfüllel" hallottam hogy ilyesmi volt tervedben???!!!  :devil:
Ha megvetted....megkérdezhetem róla a véleményed???
Köszi

kmr:

--- Idézetet írta: szkaresz28 - 2008.12.06 14:23:05 ---Kmr!! Csak egy kérdés....ha nem intim nagyon...:) :)  :devil: Csak nem megvetted azt az SC300-at?? "Félfüllel" hallottam hogy ilyesmi volt tervedben???!!!  :devil:
Ha megvetted....megkérdezhetem róla a véleményed???
Köszi

--- Idézet vége ---
Igen, megvettem.
Vélemény? Sok mindent még nem tudok mondani, mentem vele vagy 100km-t... Egyelőre nagyon tetszik (különben nem vettem volna meg  :ph34r:) Tipikus "utazó autó", csendes, kényelmes, a váltója finoman vált, de ha kell akkor meg tud indulni rendesen. Egészen más karakterű autó mint az MKIII-as Supra, az sokkal nyersebb, agresszívabb.
Persze van rajta sok apróság amit rendbe kell tenni, úgyhogy tavasszal nem fogok unatkozni :)

szkaresz27:

--- Idézetet írta: kmr - 2008.12.06 16:15:38 ---
--- Idézetet írta: szkaresz28 - 2008.12.06 14:23:05 ---Kmr!! Csak egy kérdés....ha nem intim nagyon...:) :)  :devil: Csak nem megvetted azt az SC300-at?? "Félfüllel" hallottam hogy ilyesmi volt tervedben???!!!  :devil:
Ha megvetted....megkérdezhetem róla a véleményed???
Köszi

--- Idézet vége ---
Igen, megvettem.
Vélemény? Sok mindent még nem tudok mondani, mentem vele vagy 100km-t... Egyelőre nagyon tetszik (különben nem vettem volna meg  :ph34r:) Tipikus "utazó autó", csendes, kényelmes, a váltója finoman vált, de ha kell akkor meg tud indulni rendesen. Egészen más karakterű autó mint az MKIII-as Supra, az sokkal nyersebb, agresszívabb.
Persze van rajta sok apróság amit rendbe kell tenni, úgyhogy tavasszal nem fogok unatkozni :)

--- Idézet vége ---
Gratula hozzá...a bordót vetted meg?? Remélem sok örömet fog okozni!! :) Akkor nálad is lassan 6000ccm az udvarban..:))

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése