Szerző Téma: GS (Aristo)  (Megtekintve 200193 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re:GS (Aristo)
« Válasz #600 Dátum: 2012.06.15 17:09:04 »
A menürendszer dolgot itt is erősen utálják. Vagy ez a sablon amit kötelező mindenkinek mondani, vagy ennyire béna mindenki. (... vagy tényleg van benne valami)
A két cikk írójának együtt sikerült 24 perc alatt kikapcsolni a klímát. Palóc barátunk meg is említi Rácz-ot a cikkben.

Egükém

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1221
  • Jó munkásember!
    • Egümotors
Re:GS (Aristo)
« Válasz #601 Dátum: 2012.06.16 06:53:16 »
Talán azért "problémás" az a menü rendszer mert nem a sajátja, ez egy teljesen normális emberi reakció!  :clap:

Kroly

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Re:GS (Aristo)
« Válasz #602 Dátum: 2012.06.16 22:45:10 »
Ami a fogyasztást illeti:
Az én GS-em is simán produkálja a 10 alatti fogyasztást autópályán. És nem hibrid és nem a kamionok szélárnyákában autózom. Ezek után simán elhiszem, hogy egy, évtizedek tapasztalata alapján végletekig optimalizált hibrid hajtású, új GSh hozza autópályán a 7-et, városban pedig még kevesebbet. Úgy, hogy bármilyen közlekedési helyzetben ott van a talpad alatt több, mint elégséges nyomaték ami kihúzzon az esetleges szorult helyzetből.

Nekem sosem hiszik el, hogy 11-12öt eszik a kocsim(GS400), úgy, hogy állandó város és autóúton megy szinte csak, ja és nincs tojás a lábam alatt, de nem mindenhol padló azért. :)
pályán 170-180-as utazó 10 liter.

Makaveli

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 627
    • http://www.youtube.com/watch?v=P07dJEbG8zM&feature=related
Re:GS (Aristo)
« Válasz #603 Dátum: 2012.06.17 14:39:00 »
Botond nem sikerült behitelezniük?

Ex IS300 tulaj :)

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:GS (Aristo)
« Válasz #604 Dátum: 2012.06.17 17:02:41 »
Botond nem sikerült behitelezniük?
Hú milyen sas szemed van!  :eek: Csak pár órája raktam vissza a hirdetést!  :D Esetleg GS-re vadászol?  ;)
Még folyamatban az elbírálás, de kételyeim vannak  :?: Ismét aktíváltam a hirdetést, abból baj nem lesz. Nehogy pont most hétvégén akarjon valaki GS-t vásárolni, aztán lemaradjak róla.  :lol:

Makaveli

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 627
    • http://www.youtube.com/watch?v=P07dJEbG8zM&feature=related
Re:GS (Aristo)
« Válasz #605 Dátum: 2012.06.17 18:37:19 »
Hú milyen sas szemed van!  :eek: Csak pár órája raktam vissza a hirdetést!  :D Esetleg GS-re vadászol?  ;)
Még folyamatban az elbírálás, de kételyeim vannak  :?: Ismét aktíváltam a hirdetést, abból baj nem lesz. Nehogy pont most hétvégén akarjon valaki GS-t vásárolni, aztán lemaradjak róla.  :lol:

Megnéztem tegnap egyet.

Azért más mint egy IS a Tiéd egy luxus hajó az IS meg inkább sportos játszós :)
Ex IS300 tulaj :)

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:GS (Aristo)
« Válasz #606 Dátum: 2012.06.18 08:49:41 »
Megnéztem tegnap egyet.

Azért más mint egy IS a Tiéd egy luxus hajó az IS meg inkább sportos játszós :)
Igen! Az IS sportos, passzentos, a GS meg tespedős :) ...még a mögöttem utazóknak is :)
A hétvégén láttam egy ilyen GS-t a visszapillantóban: hát... :innocent:  mindig érdekes kívülről látni, hogy mekkora hajóban utazom  :clap:

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23129
Re:GS (Aristo)
« Válasz #607 Dátum: 2012.06.18 09:15:19 »
Igen! Az IS sportos, passzentos, a GS meg tespedős :) ...még a mögöttem utazóknak is :)
A hétvégén láttam egy ilyen GS-t a visszapillantóban: hát... :innocent:  mindig érdekes kívülről látni, hogy mekkora hajóban utazom  :clap:
Nekem felért egy fél orgazmussal a tavaszi találkozós 80m "utazásom" az autódban. Megdöbbentő, mennyire finom az egész. Úgy általában lehetne vitatkozni az autó szépségéről, de, hogy kifinomult és végtelen kényelmet és nyugalmat áraszt, az egészen biztos.
Amit és ahogy a tavaszi tali után itt írtam, nagyon sajnálom, hogy nem én leszek az autód következő gazdája.

 :cry: :wub:

Nyári talira ugye jöttök?  ::)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:GS (Aristo)
« Válasz #608 Dátum: 2012.06.18 09:34:41 »
Nekem felért egy fél orgazmussal a tavaszi találkozós 80m "utazásom" az autódban. Megdöbbentő, mennyire finom az egész. Úgy általában lehetne vitatkozni az autó szépségéről, de, hogy kifinomult és végtelen kényelmet és nyugalmat áraszt, az egészen biztos.
Amit és ahogy a tavaszi tali után itt írtam, nagyon sajnálom, hogy nem én leszek az autód következő gazdája.

 :cry: :wub:

Nyári talira ugye jöttök?  ::)
Nem lehet vitatkozni az autó szépségéről: szerintem ronda!  [rohog]  ...de finom  :D  ...bár így két év után kezdem szépnek látni  :hmmmm:
Érdekes módon, a nők szépnek látják, fene tudja miért...  :hmmmm:

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23129
Re:GS (Aristo)
« Válasz #609 Dátum: 2012.06.18 09:39:48 »
Nem lehet vitatkozni az autó szépségéről: szerintem ronda!  [rohog]  ...de finom  :D  ...bár így két év után kezdem szépnek látni  :hmmmm:
Érdekes módon, a nők szépnek látják, fene tudja miért...  :hmmmm:
Az arányaival szerintem semmi baj, csak a lámpák sikerültek olyan kis butára, de ennyi.

A nők érzékeire hat: Kívülről: nagy autó, elegáns; belülről: bőr, kényelem csend, kényeztetés. Ennyi.  :cool2:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Makaveli

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 627
    • http://www.youtube.com/watch?v=P07dJEbG8zM&feature=related
Re:GS (Aristo)
« Válasz #610 Dátum: 2012.06.18 09:48:15 »
A nők a belső értékekre mennek klíma bőrülés  :lol:
Ex IS300 tulaj :)

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:GS (Aristo)
« Válasz #611 Dátum: 2012.06.18 10:15:04 »
A nők a belső értékekre mennek klíma bőrülés  :lol:
... ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSS: puncimelegítő  [rohog]   ...mert hogy az is van  :D

Makaveli

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 627
    • http://www.youtube.com/watch?v=P07dJEbG8zM&feature=related
Re:GS (Aristo)
« Válasz #612 Dátum: 2012.06.18 11:13:11 »
... ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSS: puncimelegítő  [rohog]   ...mert hogy az is van  :D

 [rohog]
Ex IS300 tulaj :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re:GS (Aristo)
« Válasz #613 Dátum: 2012.06.18 22:47:14 »
Majdnem széria: flötty.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re:GS (Aristo)
« Válasz #614 Dátum: 2012.07.12 08:44:04 »
"Sikeresen rajtolt az új Lexus GS Európában.
A Lexus Europe most kiadott sajtóközleménye szerint az alábbiak szerint alakult az új GS eddigi értékesítése Európában:

• Összesen 1.675 darab talált gazdára eddig.
• Ebből 946 volt benzines (250, 350AWD. Utóbbi Oroszországban és még néhány kelet-európai országban kapható).
• Összesen 729 db. GS450h került értékesítésre, melyből 413 db. júniusban talált gazdára. Utóbbi adat a valaha volt legjobb havi GS eladást is jelenti a kontinensen.
• A GS450h legerősebb piaca az Egyesült Királyság, ahol június végéig összesen 134 darabot adtak el, mögötte szorosan Németország következik 121 darabbal.
• A legtöbb benzines Oroszországban került értékesítésre, ott 273 darabot adtak el GS250 és GS350AWD modellekből. Mögötte az Egyesült Királyság következik, 107 db benzinessel (csak GS250).
• Magyarországon eddig 21 darab talált gazdára az új Lexus GS modellből."

Lexus Buda