Szerző Téma: GS (Aristo)  (Megtekintve 200096 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Makaveli

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 627
    • http://www.youtube.com/watch?v=P07dJEbG8zM&feature=related
Re: GS (Aristo)
« Válasz #165 Dátum: 2010.08.19 06:32:39 »
Minden egyes linkeléssel belezúgok ezekbe a gépekbe... :wub:



Most, hogy utána olvastam kicsit és hozza az Integra gyorsulását és ugye 8 henger mondasz valamit  :D
Ex IS300 tulaj :)

fordprefect5

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re: GS (Aristo)
« Válasz #166 Dátum: 2010.08.20 20:53:54 »
Halihó GSemberek!

Erről tudtok valami jót vagy rosszat mondani?
http://www.expressz.hu/auto/szemelygepjarmu/hirdetes-21932940/

Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: GS (Aristo)
« Válasz #167 Dátum: 2010.08.21 20:06:36 »
Halihó GSemberek!

Erről tudtok valami jót vagy rosszat mondani?
http://www.expressz.hu/auto/szemelygepjarmu/hirdetes-21932940/

NEkem tetszik.Az ár szerintem alkuképes,főleg hogy ezekre nem lehet nagy a kereslet.Képekről szépnek néz ki,mindenképpen érdemes lenne megnézni.Kicsit érdemes amerikai forumokon utána olvasni.Az esetleges típushibák miatt(bár nem hiszem,hogy sok lenne).
LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
GS (Aristo)
« Válasz #168 Dátum: 2010.08.23 12:25:40 »


Új a nap alatt.

Vagy csak nekem :D


http://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/gs/lexus_gs_430_automata-4080833




Gyönyörű.  :wub:

Elég ritka a 430-as, pláne az EU-s kivitel. A bőr/fa kormány alapáron csak a 430-ashoz járt, meg persze szériában tartalmazta az ML hifit és a Navit.
2003-ban 18,5-19M Ft volt az ára, erre még emlékszem.  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Makaveli

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 627
    • http://www.youtube.com/watch?v=P07dJEbG8zM&feature=related
Re: GS (Aristo)
« Válasz #169 Dátum: 2010.08.23 14:43:23 »


Új a nap alatt.

Vagy csak nekem :D


http://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/gs/lexus_gs_430_automata-4080833




Gyönyörű.  :wub:

Elég ritka a 430-as, pláne az EU-s kivitel. A bőr/fa kormány alapáron csak a 430-ashoz járt, meg persze szériában tartalmazta az ML hifit és a Navit.
2003-ban 18,5-19M Ft volt az ára, erre még emlékszem.  ;)



Mondjuk a tiptronic-ot már bele tehették volna

Igaz én se használom sose  ::)
Ex IS300 tulaj :)

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Re: GS (Aristo)
« Válasz #170 Dátum: 2010.08.23 22:19:57 »
Valóban furcsa, hogy amíg a 300-as megkapta a kormányról is kapcsolható Aut váltót, addig a 430-as csak egy "mezei" váltóval büszkélkedett.  :hmmmm:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: GS (Aristo)
« Válasz #171 Dátum: 2010.08.23 22:34:40 »
Minek össze-vissza kapcsolgatni, mikor a motor nyomatékból mindent megold?
Gabe 254.

fordprefect5

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re: GS (Aristo)
« Válasz #172 Dátum: 2010.08.24 07:45:43 »
Halihó GSemberek!

Erről tudtok valami jót vagy rosszat mondani?
http://www.expressz.hu/auto/szemelygepjarmu/hirdetes-21932940/

NEkem tetszik.Az ár szerintem alkuképes,főleg hogy ezekre nem lehet nagy a kereslet.Képekről szépnek néz ki,mindenképpen érdemes lenne megnézni.Kicsit érdemes amerikai forumokon utána olvasni.Az esetleges típushibák miatt(bár nem hiszem,hogy sok lenne).

Megnéztem, nekem is tetszik. Annyira, hogy meg is vettem. Alkudni is lehetett, jócskán. Őszintén szólva nem is értem az eladót, de mindegy is, az üzlet megköttetett. Minimális fényezési munka lesz rajta 2 helyen, amúgy teljesen ép, szinte gyári állapotú. A másik hibája, hogy a műszerfalon a mutatókban kiégtek a ledek. Külföldi fórumokon találtam rá DIY megoldást, hamarosan nekilátok, mert úgy tűnik, hogy egyébként csak egyben cserélik a teljes műszerfalat horror áron, mutatót magában nem igazán kapni. Valakinek esetleg hasonló tapasztalat kiégett mutatókkal?

Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: GS (Aristo)
« Válasz #173 Dátum: 2010.08.24 14:41:10 »
Halihó GSemberek!

Erről tudtok valami jót vagy rosszat mondani?
http://www.expressz.hu/auto/szemelygepjarmu/hirdetes-21932940/

NEkem tetszik.Az ár szerintem alkuképes,főleg hogy ezekre nem lehet nagy a kereslet.Képekről szépnek néz ki,mindenképpen érdemes lenne megnézni.Kicsit érdemes amerikai forumokon utána olvasni.Az esetleges típushibák miatt(bár nem hiszem,hogy sok lenne).

Megnéztem, nekem is tetszik. Annyira, hogy meg is vettem. Alkudni is lehetett, jócskán. Őszintén szólva nem is értem az eladót, de mindegy is, az üzlet megköttetett. Minimális fényezési munka lesz rajta 2 helyen, amúgy teljesen ép, szinte gyári állapotú. A másik hibája, hogy a műszerfalon a mutatókban kiégtek a ledek. Külföldi fórumokon találtam rá DIY megoldást, hamarosan nekilátok, mert úgy tűnik, hogy egyébként csak egyben cserélik a teljes műszerfalat horror áron, mutatót magában nem igazán kapni. Valakinek esetleg hasonló tapasztalat kiégett mutatókkal?

Gratulálok a vételhez.Az alku csak neked jó.Az eladó meg úgy volt vele gondolom,hogy végre jött valaki megnézni az autót és bármi áron szabadulni akart tőle.Valószínűleg nem azért,mert rossz volt az autó,csak gondolom kellett neki a pénz.Na meg,hogy nem igazán van kereslet ezekre a Gs-ekre.Sokan nem is ismerik a típust,csak te tudod,hogy egy gyöngyszemet vettél jó áron.
A műszerfalat én is megnéztem a toyodiy-n és tényleg nincs benne izzó.A motoromnál hasonló képpen jártam.Az is ledes volt.Kivettem a műszerfalat és megnéztem milyen led van benne.Elmentem egy elektronikai boltba és 60ft-ért olyan színűt választottam amilyet csak akartam.Egy villanyszerelő barátom meg 30 perc alatt átforrasztotta az új ledeket.Szerintem érdemes lenne nálad is szétszerelni és megnézni mi van benne még mielőtt rendelsz kinntről valamit drágán.
LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"

fordprefect5

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re: GS (Aristo)
« Válasz #174 Dátum: 2010.08.24 14:51:10 »
Ha esetleg valaki hasonló problémába ütközne a műszerfal mutató ledekkel:
http://www.clublexus.com/forums/es300-and-es330/217411-low-budget-diy-solution-for-burnt-out-needles.html
Ha tud valaki jobbat (ne csak a vége világítson már), az szóljon! Köszi!

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
GS (Aristo)
« Válasz #175 Dátum: 2010.08.24 15:40:45 »
Minek össze-vissza kapcsolgatni, mikor a motor nyomatékból mindent megold?

A motorféket sajnos nem.  :no:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: GS (Aristo)
« Válasz #176 Dátum: 2010.08.30 08:47:36 »
Ezzel a géppel mi a gond? Gyanúsan jó ára van.

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re: GS (Aristo)
« Válasz #177 Dátum: 2010.08.30 09:58:02 »
Ezzel a géppel mi a gond? Gyanúsan jó ára van.
Idézet egy korábbi hozzászólásomból:

Az 1,8-as belseseje nagyon le van lakva, indító kulcs eltörve, érintőképernyős, de az érintőképernyő nem műkszik, a kondi sem nagyon akart magához térni. A hangja olyan mint a raliautóknak (lehet, hogy csak szar kipufogó). A motortér viszont katasztrofa, és még folyik is; ilyet nem láttam még egyik Lexus GS-nél sem amit megnéztem. Lehet érdemes megnézned, már csak azért is mert akkor jobban fogod értékelni a többit.  Ha esetleg te autószerelő vagy, akkor lehet neked megéri megvenni azt, mondjuk, 1,5-ért, majd fokozatosan megjavítasz rajta mindent.

Azóta megnézte olyan ember is aki jobban ért a Lexusokhoz mint én. Ő azt mondta, hogy: nagyon halott az autó.Gázadásra lefullad.Nagyon szar hangja van a kipufogónak (valószínűleg katalizátor).Az ülések szarrá vannak szakadva.Eleje rommá volt törve tűzfalig.Az autó csak a bontók szmára lehet érdekes,ép eszű ember 500-nál többet nem ad érte,mert minimum 1mill-t kell rákölteni.

Nekem személy szerint annyira szarnak tűnt, hogy még próbakörre sem akartam menni vele. GS-t ilyen szar állapotban nem láttam, igazából autót ilyen szar állapotban nem láttam.  Ennek ellenére úgy hirdetik, hogy az állapota "Kitűnő". Messze van attól, hogy kitűnő. Ja, és az évjárat nem 2001, hanem 2000.
Azért vagyok ennyire képben vele, mert nemrég vettem GS-t, viszont előtte sokáig nézelődtem, sok autót megnéztem. Ezt is.

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: GS (Aristo)
« Válasz #178 Dátum: 2010.08.30 15:09:17 »
Thx, csak épp nézelődtem és ráakadtam erre az "évszázadvételére" :D De az 2001-es 430-as nem lehet piskóta  :hug:

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: GS (Aristo)
« Válasz #179 Dátum: 2010.08.30 15:11:45 »
Amúgy milyen fogyit tud egy ilyen 300-as nyugodt tempóban városban és országúton 100-110 mellett?