Szerző Téma: GS (Aristo)  (Megtekintve 200125 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

MéRegzsák

  • Vendég
Re: GS (Aristo)
« Válasz #120 Dátum: 2010.06.02 19:04:28 »
"fapados lexus prémium dolby hifi van:) olyan gyenge, recsegös:)"
Ez jó! Ez tetszett!  :clap:

A full új Yokohama gumik szerintem is komoly tétel. Az már változtat a gyerek fekvésén. :)
a téli gumija is szőr új nokian!:))
ennyiért már egy szuzukit lehetne kapni

MéRegzsák

  • Vendég
Re: GS (Aristo)
« Válasz #121 Dátum: 2010.06.02 19:12:15 »
Ami viszont Nem tetszik benne!!
 a kormányzása nekem sokszor ilyesztő. egy kanális tető kikerülése majd 180fokos kormány mozdulat. tudom a ts-be, MR2-be más,de a felüljáron is komoly kormány mozdulat.
a másik, hogy lehuzott ablaknál ha 5centinél jobban leengedem az ablakot nagyon becsap a szél
ennyi
viszont kevesebbet eszik pályán mint a tsoprt corolla!!! elég vicces 140-nél forog 3000-et, a corolla itt már 4000forog

a zene meg olyan amilyen...
az új mazda 6osba gyári bose "zene" van. Amit ha ha valakinek van egy kis hangzás érzéke azonnal kicserél, mert szégyent hoz a bose hangzásra.
A GS gyári zenéje elött a HIFI szalon vezetője meghajolt:)

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644

pzs

  • Vendég


Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: GS (Aristo)
« Válasz #125 Dátum: 2010.06.08 12:15:11 »
Sziasztok!

Én is 2000-2000-ig gyártott Gs vásárlásán gondolkozom,de a használtautón lévő készlet elég gyér.
Ti melyeket néztétek meg már élőben és mik a tapasztalatok az autók és eladóik ügyében?Mennyire engednek az árból,milyen állpotban vannak az autók?
Illetve a nagy kérdés,hogy mennyire veszik jó néven ha autót szeretnék beszámíttatni?

Köszi mindenkinek
LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"

MéRegzsák

  • Vendég
Re: GS (Aristo)
« Válasz #126 Dátum: 2010.06.08 22:50:42 »
Sziasztok!

Én is 2000-2000-ig gyártott Gs vásárlásán gondolkozom,de a használtautón lévő készlet elég gyér.
Ti melyeket néztétek meg már élőben és mik a tapasztalatok az autók és eladóik ügyében?Mennyire engednek az árból,milyen állpotban vannak az autók?
Illetve a nagy kérdés,hogy mennyire veszik jó néven ha autót szeretnék beszámíttatni?

Köszi mindenkinek

"Én is 2000-2000-ig gyártott Gs vásárlásán gondolkozom...."
biztos így akartad?

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re: GS (Aristo)
« Válasz #127 Dátum: 2010.06.09 23:46:24 »
Szia Odzse!

Én 2000-2005 közti GS-t keresek. Találtam is párat. 1-2 közülük úgy került jelenlegi tulajdonosához, hogy beszámította...Állítólag...  :) Kérdés, hogy a tiedet beszámítják-e :) Azt, hogy jó néven veszik-e, ne gondolkozz, csak tedd fel a kérdést. Egyik eladó pl pont egy Yaris-t keresett (nekem az van még), így ő ajánlotta fel, hogy beszámítja az autómat, csak az nem tetszett neki, hogy a különbségből nem bírja lezárni a hitelt. Szívás! A hitel az már csak ilyen.  :no:

A személyes találkozásokkor eddig egyik sem engedett. De a végén mindig azt láttam, hogy olcsóbban kezdik hirdetni... egyre olcsóbban :P  Azóta is hirdetik  :tt2:
Az állapot az nézőpont kérdése, attól függ, hogy milyen ár-érték arányt vársz el a pénzedért, illetve mely paraméterek fontosak számodra és melyek nem.
Van egy pár autó, melyeken ketyeg a hitel, a tulajok (esetenként a közvetítők) mégsem akarnak engedni az árból. Ezt egyébként nem értem: miért jó valakinek ha ketyeg a hitel rajta, de az autó csak áll és még így is viszi a pénzt? Miért nem zárja le a hitelt, ez által csökkentve a veszteségeit... főleg úgy, hogy a forint csak egyre gyengül, azaz a hitel egyre drágább lesz. E helyett még fizeti 2-3 hónapig és az alatt többet veszit, mintha ideadta volna nekem az autót. :) Utánna meg már azért nem enged az árból, mert már addig is túl sokat veszített. Szép kis ördögi kör.

Hiteleseknél általában simán műkődik az, hogy átvállalhatod a hitelt... De ez nekem, készpénzes vevőnek, nem jön be.

Summázva: szerintem nézd meg őket személyesen is, nincs olyan sok, aztán majd eldöntöd :)

Botond

PS: amelyiket 1,9-ért hirdetik az nagyon szar állapotban van  :cry: ,  és nem is 2001-es, hanem 2000-es évjárat. Látszik az egész autón, hogy az előző tulaj nagyon csórró lehetett, spórolt ahol lehetett, és rendesen elhanyagolta az autót minden szempontból: motorikusan, beltér, kültér. Szerintem, azzal ne is fáraszd magad. Legfeljebb akkor, ha autószerelő vagy, és nem gond, ha sokat kell még dolgozni rajta. :)
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.09 23:48:14 írta botond »

Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: GS (Aristo)
« Válasz #128 Dátum: 2010.06.10 08:13:22 »
Szia Odzse!

Én 2000-2005 közti GS-t keresek. Találtam is párat. 1-2 közülük úgy került jelenlegi tulajdonosához, hogy beszámította...Állítólag...  :) Kérdés, hogy a tiedet beszámítják-e :) Azt, hogy jó néven veszik-e, ne gondolkozz, csak tedd fel a kérdést. Egyik eladó pl pont egy Yaris-t keresett (nekem az van még), így ő ajánlotta fel, hogy beszámítja az autómat, csak az nem tetszett neki, hogy a különbségből nem bírja lezárni a hitelt. Szívás! A hitel az már csak ilyen.  :no:

A személyes találkozásokkor eddig egyik sem engedett. De a végén mindig azt láttam, hogy olcsóbban kezdik hirdetni... egyre olcsóbban :P  Azóta is hirdetik  :tt2:
Az állapot az nézőpont kérdése, attól függ, hogy milyen ár-érték arányt vársz el a pénzedért, illetve mely paraméterek fontosak számodra és melyek nem.
Van egy pár autó, melyeken ketyeg a hitel, a tulajok (esetenként a közvetítők) mégsem akarnak engedni az árból. Ezt egyébként nem értem: miért jó valakinek ha ketyeg a hitel rajta, de az autó csak áll és még így is viszi a pénzt? Miért nem zárja le a hitelt, ez által csökkentve a veszteségeit... főleg úgy, hogy a forint csak egyre gyengül, azaz a hitel egyre drágább lesz. E helyett még fizeti 2-3 hónapig és az alatt többet veszit, mintha ideadta volna nekem az autót. :) Utánna meg már azért nem enged az árból, mert már addig is túl sokat veszített. Szép kis ördögi kör.

Hiteleseknél általában simán műkődik az, hogy átvállalhatod a hitelt... De ez nekem, készpénzes vevőnek, nem jön be.

Summázva: szerintem nézd meg őket személyesen is, nincs olyan sok, aztán majd eldöntöd :)

Botond

PS: amelyiket 1,9-ért hirdetik az nagyon szar állapotban van  :cry: ,  és nem is 2001-es, hanem 2000-es évjárat. Látszik az egész autón, hogy az előző tulaj nagyon csórró lehetett, spórolt ahol lehetett, és rendesen elhanyagolta az autót minden szempontból: motorikusan, beltér, kültér. Szerintem, azzal ne is fáraszd magad. Legfeljebb akkor, ha autószerelő vagy, és nem gond, ha sokat kell még dolgozni rajta. :)

Szia!

Köszi az infókat.
Én sem értem,hogy miért nem akarják olcsóbban adni,ha szívnak a hitellel.Nem kellett volna hitelre venni ekkora autót,ha nem bírja anyagilag.

A szívem vágya egy sötét színű érintőképernyős modell.Sajnos ebből csak 1db van fennt 2,8-ért egy Érdi kereskedésben.Az autót eddig a tulaj hírdette,de most már kereskedésben van olcsóbbért.Ez jó is lenne,ismerem is az előéletét,csak el kéne mennem megnézni,illetve szeretném,ha a Camry-t beszámítanák.

Amit 1,8-ért hírdetnek az milyen belülről?Gondolom te láttad az autót.Mennyi km van benne?Sima alap felszereltség?Egyébként nem lenne gond,ha szar a kocsi,mert autószerelő vagyok,meg tudnám oldani.De gondolom nem véletlenül 1,8 az ára.Milyen hibákat láttál rajta?

Köszi mindent.

Üdv.:

Odzsee
LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re: GS (Aristo)
« Válasz #129 Dátum: 2010.06.10 09:19:24 »
Szia!

Igen, az érdit azt én is láttam korábban. Azóta a fickó újrafényezte a lökösöket és egy picit a motorháztetőt (szerintem nagy hiba  :nono: ), nem rossz fényezés, de könnyen észrevehető. Aki nem látta korábban, az gyanút foghat. Viszont így nincs tolató radar benne (bár nem emlékszem, hogy korábban volt-e).
Az érdi fickó állítólag egy kombit keres, ha a tied kombi, akkor lehet, hogy érdekli.

Az 1,8-as belseseje nagyon le van lakva, indító kulcs eltörve, érintőképernyős, de az érintőképernyő nem műkszik, a kondi sem nagyon akart magához térni. A hangja olyan mint a raliautóknak (lehet, hogy csak szar kipufogó). A motortér viszont katasztrofa, ésmég folyik is; ilyet nem láttam még egyik Lexus GS-nél sem amit megnéztem. Lehet érdemes megnézned, már csak azért is mert akkor jobban fogod értékelni a többit.  :flowers:  Bár, ha te autószerelő vagy, akkor lehet neked megéri megvenni azt, mondjuk, 1,5-ért, majd fokozatosan megjavítasz rajta mindent. :)

Botond

MéRegzsák

  • Vendég
Re: GS (Aristo)
« Válasz #130 Dátum: 2010.06.10 22:07:57 »
Szia Odzse!

Én 2000-2005 közti GS-t keresek. Találtam is párat. 1-2 közülük úgy került jelenlegi tulajdonosához, hogy beszámította...Állítólag...  :) Kérdés, hogy a tiedet beszámítják-e :) Azt, hogy jó néven veszik-e, ne gondolkozz, csak tedd fel a kérdést. Egyik eladó pl pont egy Yaris-t keresett (nekem az van még), így ő ajánlotta fel, hogy beszámítja az autómat, csak az nem tetszett neki, hogy a különbségből nem bírja lezárni a hitelt. Szívás! A hitel az már csak ilyen.  :no:

A személyes találkozásokkor eddig egyik sem engedett. De a végén mindig azt láttam, hogy olcsóbban kezdik hirdetni... egyre olcsóbban :P  Azóta is hirdetik  :tt2:
Az állapot az nézőpont kérdése, attól függ, hogy milyen ár-érték arányt vársz el a pénzedért, illetve mely paraméterek fontosak számodra és melyek nem.
Van egy pár autó, melyeken ketyeg a hitel, a tulajok (esetenként a közvetítők) mégsem akarnak engedni az árból. Ezt egyébként nem értem: miért jó valakinek ha ketyeg a hitel rajta, de az autó csak áll és még így is viszi a pénzt? Miért nem zárja le a hitelt, ez által csökkentve a veszteségeit... főleg úgy, hogy a forint csak egyre gyengül, azaz a hitel egyre drágább lesz. E helyett még fizeti 2-3 hónapig és az alatt többet veszit, mintha ideadta volna nekem az autót. :) Utánna meg már azért nem enged az árból, mert már addig is túl sokat veszített. Szép kis ördögi kör.

Hiteleseknél általában simán műkődik az, hogy átvállalhatod a hitelt... De ez nekem, készpénzes vevőnek, nem jön be.

Summázva: szerintem nézd meg őket személyesen is, nincs olyan sok, aztán majd eldöntöd :)

Botond

PS: amelyiket 1,9-ért hirdetik az nagyon szar állapotban van  :cry: ,  és nem is 2001-es, hanem 2000-es évjárat. Látszik az egész autón, hogy az előző tulaj nagyon csórró lehetett, spórolt ahol lehetett, és rendesen elhanyagolta az autót minden szempontból: motorikusan, beltér, kültér. Szerintem, azzal ne is fáraszd magad. Legfeljebb akkor, ha autószerelő vagy, és nem gond, ha sokat kell még dolgozni rajta. :)

Szia!

Köszi az infókat.
Én sem értem,hogy miért nem akarják olcsóbban adni,ha szívnak a hitellel.Nem kellett volna hitelre venni ekkora autót,ha nem bírja anyagilag.

A szívem vágya egy sötét színű érintőképernyős modell.Sajnos ebből csak 1db van fennt 2,8-ért egy Érdi kereskedésben.Az autót eddig a tulaj hírdette,de most már kereskedésben van olcsóbbért.Ez jó is lenne,ismerem is az előéletét,csak el kéne mennem megnézni,illetve szeretném,ha a Camry-t beszámítanák.

Amit 1,8-ért hírdetnek az milyen belülről?Gondolom te láttad az autót.Mennyi km van benne?Sima alap felszereltség?Egyébként nem lenne gond,ha szar a kocsi,mert autószerelő vagyok,meg tudnám oldani.De gondolom nem véletlenül 1,8 az ára.Milyen hibákat láttál rajta?

Köszi mindent.

Üdv.:

Odzsee

Szia!

Segitek Neketek , hogy miért nem adják oda a hiteles autót készpénzért.
-vagy rossz rajta az árfolyam és nagy az árfolyam különbség
-vagy nagy a lezárási költség stb..
Nekem is van egy gs300am amit hirdetek. full lizinges! De nekem havi 11ezer Ft az kamat költségem, a többi töketörlesztés. Ami a zsebembe marad. Ilyen költség mellett nem engedek az árból. Nekem annyi a lizing az autón amennyi a hitel lezáráskor is. Nincs plussz költség.
Ennyi. 
most néztem a nettem 35ezerért van érintő képernyős konzol

Sok sikert a választáshoz!!!

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re: GS (Aristo)
« Válasz #131 Dátum: 2010.06.10 22:15:04 »
Szia!

Segitek Neketek , hogy miért nem adják oda a hiteles autót készpénzért.
-vagy rossz rajta az árfolyam és nagy az árfolyam különbség
-vagy nagy a lezárási költség stb..
Nekem is van egy gs300am amit hirdetek. full lizinges! De nekem havi 11ezer Ft az kamat költségem, a többi töketörlesztés. Ami a zsebembe marad. Ilyen költség mellett nem engedek az árból. Nekem annyi a lizing az autón amennyi a hitel lezáráskor is. Nincs plussz költség.
Ennyi. 
most néztem a nettem 35ezerért van érintő képernyős konzol

Sok sikert a választáshoz!!!
Szia!

Tudom, a te esetedet megbeszéltük és megértettem.  :)
Viszont a többiekre, szerintem igaz az amit te mondasz (nagy költségek), meg az is amit én mondok: így is-úgy is veszítenek, kérdés, hogy mekkorát és meddig. Én ilyen esetben igyekeznék csökkenteni a veszteségeimet minél hamarabb és nem elhúzni az elkerülhetetlent.  :nonono:

TaZ666

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 124
    • http://www.kandh97.hu
Re: GS (Aristo)
« Válasz #132 Dátum: 2010.06.10 23:03:26 »
ha vki akar egy príma faceilft-es '03-as magyar vezetett szervizkönyves GS300-at, akkor jan. 7.-es hozzászólásomig pontosan 2 lapot kell visszaolvasni :)
az esti hírek szerint jövőre már a luxusadója (jelenleg teljesítményadó+38e huf) is pá-pá....

2.5-ért ez SEM eladó, cserébe viszont jó :)

Gergő
20/3266666
Lexus bolond :)

Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: GS (Aristo)
« Válasz #133 Dátum: 2010.06.13 19:09:57 »
ha vki akar egy príma faceilft-es '03-as magyar vezetett szervizkönyves GS300-at, akkor jan. 7.-es hozzászólásomig pontosan 2 lapot kell visszaolvasni :)
az esti hírek szerint jövőre már a luxusadója (jelenleg teljesítményadó+38e huf) is pá-pá....

2.5-ért ez SEM eladó, cserébe viszont jó :)

Gergő
20/3266666
Lexus bolond :)

Szia!

Használtautón fennt van?
Autóbeszámítás szóbajöhet nálad?

Üdv.

Odzsee
LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"

MéRegzsák

  • Vendég
Re: GS (Aristo)
« Válasz #134 Dátum: 2010.06.17 21:19:07 »
lefoglalozták a lexus GS300am!!!! Alku nélkül ( 3.290.000) ! az úr azt mondta a héten megnézett 5-t és mindnek volt valami baja. bevizsgáltatta és  full maku az autó!!

Sok sikert a vásárláshoz és sok sikert az eladáshoz!

Sziasztok!
 :clap: