Szerző Téma: IS (Altezza)  (Megtekintve 739653 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

kucsipeti

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re: IS (Altezza)
« Válasz #1890 Dátum: 2010.04.22 20:27:55 »
de igen az ellendarabok tortek le, 1 patent meglett. szoval 2 ellendarab es 1 patent hianyzik. de an azthittem h. olyan ellendarabokat is lehet kapni. es a racsot a takaroval meg a patentokkal lehet egyutt venni? mert akkor az volt egyutt valami 27 000 Ft. es az ellendarabok azok a racsbol nonek ki, vagyis a szerves resze a racsnak?

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: IS (Altezza)
« Válasz #1891 Dátum: 2010.04.23 17:07:19 »
 :tt2: :tt2: :tt2:

pzs

  • Vendég
Re: IS (Altezza)
« Válasz #1892 Dátum: 2010.04.23 17:15:19 »
Honnan lehet ilyet venni es miert nem gondoltal rank is?  :helpsmilie:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: IS (Altezza)
« Válasz #1893 Dátum: 2010.04.23 19:19:55 »
Természetesen állandóan rántok gondolok, ahogy fordítva is biztosan így van.  :sorcerer:
Amúgy Új-Zélandról van, és véletlenül futottam bele, senkineakarjatudnihogymennyiért....


MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Re: IS (Altezza)
« Válasz #1894 Dátum: 2010.04.23 19:36:26 »
Akkoris ..

ui. : Hozd le ma este, ha mered ......     :devil: :whistling:

Természetesen állandóan rántok gondolok, ahogy fordítva is biztosan így van.  :sorcerer:
Amúgy Új-Zélandról van, és véletlenül futottam bele, senkineakarjatudnihogymennyiért....


   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: IS (Altezza)
« Válasz #1895 Dátum: 2010.04.23 19:55:58 »
Nem megyek ma, jégkorongot nézek.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: IS (Altezza)
« Válasz #1896 Dátum: 2010.04.25 21:46:39 »
Toyota Yaris T SPORT
153



Satriani

  • Vendég
Re: IS (Altezza)
« Válasz #1897 Dátum: 2010.04.25 23:07:04 »
Ma megnéztem ezt. Elsősorban a "gyári gázüzem" megoldásra voltam kíváncsi, másodsorban arra, mit kap az ember bő 2 milláért, ha az árcédula IS200-on fityeg. Mivel nincs most nagy keretem autóra, ezért úgy voltam vele, hogy A) ha retek a kocsi, nem bánom, mert nem maradok le semmiről B) ha jó a kocsi, örülök, hogy már ennyiért is lehet jó IS-t kapni. Ehhez képest C) :D

Az autó olasz import, egy ideje már itthon van, pár dolgot kicserélt rajta a tulaj, de nincs forgalomba helyezve. Az árban benne van a regadó és a vizsga is, csak névre kell íratni. A gázüzem valóban nem egy gányolt valaminek tűnik, van a műszerfal bal oldalán, a tükörállításnál egy méretpontos kapcsoló, azzal lehet váltani a két üzemmód között. Természetesen benzinnel próbáltam ki az autót, az való leginkább ehhez a motorhoz, de jó gondolat, hogy a lényegesen olcsóbb gázzal is lehet közlekedni. Esztétikailag elég patent a gép, a fényezés a gazda bevallása szerint gyári, kivéve a gépháztető bal oldalát és egy hozzá kapcsolódó ködölést a bal első sárvédőn. A kocsi színe amúgy gyöngyház lehet, érdekes, szép (mondom ezt úgy, hogy az egyik kedvenc színem a "csak ezüst ne legyen"). Aláfeküdve, körbenézve, kéderek alá bepillantva a kasztni gyári szerkezete megvan, meglepne erősen, ha valaki bizonyítaná, hogy a kocsi borult vagy nagyobbat csattant. A bőrök viseletesek, de jó állapotúak, a műszerfal 10 éves autónak megfelelően itt-ott karcos. A kormány nem túl viseletes, a 140-valahány ezer határeset, akár hihető is lehet. Álló helyzetben teljesen oké a kocsi.

Indításkor irdatlan ékszíj-zaj (hetek óta nem volt állítólag beindítva a gép), további indítások után ez nem jelentkezik. Ami nem tetszett még: magas hang, amit elsőkerekes kocsinál diffihangnak gondolnék (elölről jön), ebben fogalmam sincs, mi lehet. A kormányszervót állítólag cserélték, mégis elég hangos a szervó. Állva, járó motornál nem is kell kitekerni tökig ahhoz, hogy hallani lehessen a hangját; ez emlékeim szerint nem volt jelen a másik IS-nél, amit vezettem. Menet közben a kasztni dőlése nem tetszett, bizonytalan a futómű, a lengéscsillapítókat jó lenne megmérni, ennél sokkal határozottabb, pengébb viselkedésre emlékszem. Váltó, fékek, kuplung érzetre perfekt, összeszerelés kiváló, nem zörgött semmi 10 évesen sem.

A felszereltsége nagyon vonzó, a félbőr belső nem hideg és nem csúszós, ülésfűtés, kipörgésgátló SNOW állással, tetőablak, klasszik 17-es felnik - majdnem tökéletes, csak a sperr hiányzik. Ránézésre ez egy pöpec autó, kár azokért a furcsa hangokért és a bizonytalan, billegős viselkedésért. Ha valaki ezeknek utánajár, és kideríti, mibe kerülne gatyába rázni, akár jó vásárt is csinálhatna. Ha égető lenne a kocsicsere, biztosan kajtatnám még.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: IS (Altezza)
« Válasz #1898 Dátum: 2010.05.01 20:24:04 »
Futófényes indexet akarok én is...
 :D :D :D :D

Peety

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Re: IS (Altezza)
« Válasz #1899 Dátum: 2010.05.02 04:36:10 »
Futófényes indexet akarok én is...
 :D :D :D :D


nekemisnekemis

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: IS (Altezza)
« Válasz #1900 Dátum: 2010.05.02 15:58:14 »
Tegnap szörnyű meghibásodás történ a kocsival hazafelé az M3-ason. Az egyik fenékburkoló műanyag elemnek elengedett az egyik tartó csavarja, illetve egészen pontosan eltört a műanyag a csavar körül. Emiatt egy picit lelógott, épp csak annyira, hogy kellemesen süvítsen az anyósülés alatt.
Ma visszatettem, és a többit is ellenőriztem.
11 év, az 11 év...

Viszont tovább folytattam ma a JDM-look projektet. Még a hét közepén megjött a két belpiacos hátsó ködlámpám, ami az Altezzákon normál lámpaként is funkcionál.
Most már nálam is....
 :D

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: IS (Altezza)
« Válasz #1901 Dátum: 2010.05.02 16:28:14 »
Misi, téged megszállt valami vagy valaki... :)

Vajon hogy néz ki egy JDM Prius? :)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: IS (Altezza)
« Válasz #1902 Dátum: 2010.05.02 16:38:34 »
Tegnap szörnyű meghibásodás történ a kocsival hazafelé az M3-ason. Az egyik fenékburkoló műanyag elemnek elengedett az egyik tartó csavarja, illetve egészen pontosan eltört a műanyag a csavar körül. Emiatt egy picit lelógott, épp csak annyira, hogy kellemesen süvítsen az anyósülés alatt.
Ma visszatettem, és a többit is ellenőriztem.
11 év, az 11 év...

Viszont tovább folytattam ma a JDM-look projektet. Még a hét közepén megjött a két belpiacos hátsó ködlámpám, ami az Altezzákon normál lámpaként is funkcionál.
Most már nálam is....
 :D
Esetleg egy fotó? Vagy video?
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: IS (Altezza)
« Válasz #1903 Dátum: 2010.05.02 17:50:12 »
A folyamatról nincs fotó/videó, a végeredményről igen, de most nem vagyok otthon, nem tudom felrakni.
De ilyen volt:

És ilyen lett:


Ezen a videón látszik az éjszakai állapot is:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: IS (Altezza)
« Válasz #1904 Dátum: 2010.05.02 17:51:07 »
Misi, téged megszállt valami vagy valaki... :)

Vajon hogy néz ki egy JDM Prius? :)


Én így születtem....
 :D

A JDM Priusról kérdezd Kacsabit, már majdnem olyan az övé.
 ;)