Szerző Téma: IS (Altezza)  (Megtekintve 721920 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: IS (Altezza)
« Válasz #60 Dátum: 2008.12.17 22:56:42 »
Első találat a Google-ban.
Az 1.5 VVT-i szerintem euro3-as.


Nem jó a link :sorcerer:,~900ezer ft jött ki több, mint az autó ára :2guns: :2guns: :2guns: de befejeztem az offolást :innocent:
kisa
born to ride

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: IS (Altezza)
« Válasz #61 Dátum: 2008.12.17 23:00:15 »
Benne van a pakliban ő is...A sorrend most ST, Ave D4, IS. Esetleg Camry.

A Camryt én a Mondeo elé tenném...
Nálam IS alternatíva volt.
Eszem szerint én is. Nézegettem is egyet... Csak itt már bukik az olcsóbb autó elv. Hacsak el nem lehet ezt hozni 2,5ért  :flowers:

A 2.5-et kizártnak tartom, szerintem a 2.8 is nagy szó lenne. Nem hinném, hogy van benne ennyi tartalék.
De ha gondolod, megkérdezem holnap.


Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: IS (Altezza)
« Válasz #62 Dátum: 2008.12.17 23:01:58 »
Első találat a Google-ban.
Az 1.5 VVT-i szerintem euro3-as.


Nem jó a link :sorcerer:,~900ezer ft jött ki több, mint az autó ára :2guns: :2guns: :2guns: de befejeztem az offolást :innocent:

+ÁFA...
Amit a vámra is fizetsz.
Aztán a javítás költsége.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: IS (Altezza)
« Válasz #63 Dátum: 2008.12.17 23:18:16 »
Benne van a pakliban ő is...A sorrend most ST, Ave D4, IS. Esetleg Camry.

A Camryt én a Mondeo elé tenném...
Nálam IS alternatíva volt.
Eszem szerint én is. Nézegettem is egyet... Csak itt már bukik az olcsóbb autó elv. Hacsak el nem lehet ezt hozni 2,5ért  :flowers:

A 2.5-et kizártnak tartom, szerintem a 2.8 is nagy szó lenne. Nem hinném, hogy van benne ennyi tartalék.
De ha gondolod, megkérdezem holnap.


Persze csak vicc volt.   ::) Bár ha ideadják.  :whistling: Inkább a km-re lennék kíváncsi, hogy annyi-e az annyi.
Gabe 254.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: IS (Altezza)
« Válasz #64 Dátum: 2008.12.17 23:19:45 »
Nálunk biztos nem tekergették. De a leírás alapján szervizkönyves, így hamar kideríthető...

leszilaci

  • Vendég
Re: IS (Altezza)
« Válasz #65 Dátum: 2008.12.18 12:21:31 »
KISA: Ez nem szimpi?
Ez nekem is szimpi... :yes:
van a váci toy-nál ismerős...megkérdezzem?

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: IS (Altezza)
« Válasz #66 Dátum: 2008.12.21 13:08:36 »
A tegnapi vacsora előtt még leütöttem ezt.
 :cool2:

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: IS (Altezza)
« Válasz #67 Dátum: 2008.12.22 18:12:16 »
KISA: Ez nem szimpi?

Baromira kiváncsi vagyok, mennyire valós a 80 000km ezen kocsi esetében. Mondom ezt azért, mert nem írják, hány tulajdonosa volt. Azt mindig írják, ha 1. tulajtól van, azt is ha 2. tulajtól. E felett már nem írják ki általában. Szóval lehetséges hogy 3tulajdonos és közel 6év alatt 80 000 km került egy ilyen autóba???

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: IS (Altezza)
« Válasz #68 Dátum: 2008.12.23 16:29:27 »
Benne van a pakliban ő is...A sorrend most ST, Ave D4, IS. Esetleg Camry.

Ez a sorrend nálam így nézne ki: Camry, Ave, IS, ST. (Magyarázat: az Avét a helykínálat miatt sorolom az IS elé.)

Ave "D4" alatt a kétliteres benzinest érted, ugye? Amilyen a miénk is.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
IS (Altezza)
« Válasz #69 Dátum: 2008.12.23 16:41:17 »
A D4 tudtommal a közvetlen benzinbefecskendezésre utal, a 2.4-es burkolatán is ez a felirat szerepel.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: IS (Altezza)
« Válasz #70 Dátum: 2008.12.23 23:11:50 »
Benne van a pakliban ő is...A sorrend most ST, Ave D4, IS. Esetleg Camry.

Ez a sorrend nálam így nézne ki: Camry, Ave, IS, ST. (Magyarázat: az Avét a helykínálat miatt sorolom az IS elé.)

Ave "D4" alatt a kétliteres benzinest érted, ugye? Amilyen a miénk is.
Itt konkrétan az Ave I. D4-et értem alatta. Abból csak az érdekelne, a hozzá járó Sol felszereltséggel. A gond az, hogy a vállalható példányok ára eléggé széthúz. Ave 1,8-tól Camry 3ig (ST 3,2 körül...)
Amúgy ez a nagy benzines Ave nekem nagyon szimpatikus. Kellemesen nyomatékos, ha kell pörög és szalad és tud takarékos is lenni. (nekem Ave I-el van tapasztalat...)
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: IS (Altezza)
« Válasz #71 Dátum: 2008.12.25 09:09:06 »
Benne van a pakliban ő is...A sorrend most ST, Ave D4, IS. Esetleg Camry.

Ez a sorrend nálam így nézne ki: Camry, Ave, IS, ST. (Magyarázat: az Avét a helykínálat miatt sorolom az IS elé.)

Ave "D4" alatt a kétliteres benzinest érted, ugye? Amilyen a miénk is.
Itt konkrétan az Ave I. D4-et értem alatta. Abból csak az érdekelne, a hozzá járó Sol felszereltséggel. A gond az, hogy a vállalható példányok ára eléggé széthúz. Ave 1,8-tól Camry 3ig (ST 3,2 körül...)
Amúgy ez a nagy benzines Ave nekem nagyon szimpatikus. Kellemesen nyomatékos, ha kell pörög és szalad és tud takarékos is lenni. (nekem Ave I-el van tapasztalat...)

Nade ha befér 3 millió, akkor miért nem Ave II-ben gondolkodsz? 3-ért már bőven vannak jó darabok, squiddyék most csíptek meg egy 2005-ös (!) 1.8-ast 2.9-ért  :excl: ... És azért az Ave I és II teljesen más világ: igazából az I egy modernizált, de még alapvetően 90-es évekbeli autó, nincs vele semmi gond persze, de már kívül-belül látható-érezhető rajta a kor; míg a II még mai szemmel nézve is aktuális, belül minőségérzetben, "bunker-feelingben" nagy ugrás, tágasabb is, menetkényelme is magasabb szintű, törésbiztonság terén is jobb. Én próbáltam egymás után I-es és II-es Avét, tényleg jelentős a különbség!

Persze ugyanaz a D-4 kétliteres benzines kissé kevésbé mozgatja jól a nehezebb II-es kasztnit, ez tény. De azért alapvetően elegendő bele, elvezethető igen alacsony fordulatszámokon is; városban (ha nincsenek nagy dombok) pl. kvázi folyamatosan 2000 alatt tartható  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: IS (Altezza)
« Válasz #72 Dátum: 2008.12.25 10:54:01 »
Épp ez az. 3 milliónál kevesebbet akarok autóra költeni. Azért írtam a sorrendet. Az esetleg Camryt úgy értettem, hogy ha mégis annyit szánok rá, akkor meg legyen sokkal többet nyújtó (3 liter V6) Ha "csak" 2 liter, akkor max 2-t vagyok hajlandó rászánni. Ha meg az ST-t meg tudom csípni 2 körül, akkor az. És akkor 3 liter V6, nagyobb tér, nagyobb kényelem, és nem érdekel mennyit fogyaszt, mert úgyis max csak pár száz km-t megy havonta.
És még egyszer Ave I vs Ave II: tudom, alkati kérdés, de nekem az Ave I ülése sokkal kényelmesebb, mint az Ave II-é.   :ph34r:
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: IS (Altezza)
« Válasz #73 Dátum: 2008.12.25 11:11:57 »
Válasz az Ave-topikban.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

leszilaci

  • Vendég
Re: IS (Altezza)
« Válasz #74 Dátum: 2008.12.25 16:20:59 »
Baromira kiváncsi vagyok, mennyire valós a 80 000km ezen kocsi esetében. Mondom ezt azért, mert nem írják, hány tulajdonosa volt. Azt mindig írják, ha 1. tulajtól van, azt is ha 2. tulajtól. E felett már nem írják ki általában. Szóval lehetséges hogy 3tulajdonos és közel 6év alatt 80 000 km került egy ilyen autóba???
pedig annyi.
versot vettek helyette.