Szerző Téma: IS (Altezza)  (Megtekintve 731764 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Re: IS (Altezza)
« Válasz #390 Dátum: 2009.03.11 21:54:28 »
Laci! Egy szegedi randi? Mikor jössz?
kiskőrösön lesz délután 3-4körül. (tmaxos Ludika nem válaszolt a levelemre, így kilőttem azt a márkaszervizt.)
remélem ez a randi ajánlat valamivel komolyabb lesz, mint a képek küldése...bár "a ma este válaszolok,h jó lesz-e" alapján úgy néz ki,h nem fogok erölködni. képekre is vártam 2-3hetet, és kaptam 4éves fotókat :clap:
kb20% esélyt látok.
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.11 21:56:32 írta leszilaci »

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: IS (Altezza)
« Válasz #391 Dátum: 2009.03.11 22:11:44 »
Laci! Egy szegedi randi? Mikor jössz?
kiskőrösön lesz délután 3-4körül. (tmaxos Ludika nem válaszolt a levelemre, így kilőttem azt a márkaszervizt.)

Pénteken én is ráértem volna bandázni  ::)
Gabe, valamerre megyünk?
Laci, bocsi, hogy belevau, de Tmax-os Ludikának ma vendégei voltak a Toyotától, telefonon sem volt elérhető a nap egy részében. Amennyire én tudom; a neki küldött levelet csak ő kapja meg, viszont a bárki másnak küldött levelet IS megkapja, viszont akkor mindenképp kapsz választ!  Elég sok időt töltök abban a szalonban, sajnálom, hogy nem ismered meg a vidéki vendégszeretet és én kérek elnézést ezért a malőrért, viszont neked ajánlanám figyelmedbe az összes többi elérhetőségüket (klikk:flowers:
kisa
born to ride

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: IS (Altezza)
« Válasz #392 Dátum: 2009.03.11 22:14:46 »
Laci! :sorcerer:  (Gabe??? :yes:) IS200
Gabe! GS300 Bár 'nemtom hogy áll a Mondejó projekt :D
kisa
born to ride

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: IS (Altezza)
« Válasz #393 Dátum: 2009.03.11 22:27:20 »
Ezzel mindkettővel szíven ütöttél, de főleg a GS-sel. OFF projekt áll. Igazándiból Cori sincs meghirdetve, meg nemtom, hogy kapnék-e hitelt? Meg nemtom, hogy akarok-e, meg semmit se tudok...A hétvégén volt sika-mika-nyári felni-kocsijáratás, azt most megint dúl a LOVE.  :wub:
Gabe 254.

leszilaci

  • Vendég
Re: IS (Altezza)
« Válasz #394 Dátum: 2009.03.11 22:27:43 »

Laci, bocsi, hogy belevau, de Tmax-os Ludikának ma vendégei voltak a Toyotától, telefonon sem volt elérhető a nap egy részében. Amennyire én tudom; a neki küldött levelet csak ő kapja meg, viszont a bárki másnak küldött levelet IS megkapja, viszont akkor mindenképp kapsz választ!  Elég sok időt töltök abban a szalonban, sajnálom, hogy nem ismered meg a vidéki vendégszeretet és én kérek elnézést ezért a malőrért, viszont neked ajánlanám figyelmedbe az összes többi elérhetőségüket (klikk:flowers:
02.25-én küldtem levelet.
nem frímélről, hanem a céges postafiókomból. hibajelentés nem jött,h nem kapta meg a levelet. de válasz sem jött. :flowers:
lehet,h technikai bibi van...végülis mindegy. kiskőrösön egyébként is lenne dolog :)

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: IS (Altezza)
« Válasz #395 Dátum: 2009.03.11 22:28:30 »
Laci! Egy szegedi randi? Mikor jössz?
kiskőrösön lesz délután 3-4körül. (tmaxos Ludika nem válaszolt a levelemre, így kilőttem azt a márkaszervizt.)

Pénteken én is ráértem volna bandázni  ::)
Gabe, valamerre megyünk?
Nekem spec a délelőtt, kora du fért volna még bele.
Hová megyünk? ???????????
Gabe 254.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: IS (Altezza)
« Válasz #396 Dátum: 2009.03.11 22:30:18 »
Kiskőrösön egyébként is lenne dolog :)
Ott meg pont ma voltam. Amúgy ha már ott vagy, a környékbeli utak tökéletesek egy kis futóműtesztelésre. Induljatok el Soltvadkert irányába (esetleg menjetek is át egy fagyira!) ott aztán lesz min dolgoznia a lengőkaroknak meg lengéscsillapítóknak...
Gabe 254.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: IS (Altezza)
« Válasz #397 Dátum: 2009.03.11 22:36:00 »
02.25-én küldtem levelet.
Ezer meg egymillió bocsánat, így már teljesen más, és teljesen jogos!
Amúgy ha a gazdi vállalta az utat, akkor mindenféleképp jó döntés Kiskőrös; már csak időben/km-ben nézve is (utazás)
A szolgáltatás színvonalába nem megyek bele, mert Kiskőrösön nem voltam még, Ludika meg régirégi cimorám még az iskolás évekből, tehát az elfogultságomon túl még hibáztak is.  :hmmmm:
Kiskőrösről csak jót lehet olvasni... No de nem is a hely a lényeg, hanem az IS :surrender:
Mindegy, jó lesz ott neked! Szorítok, hogy jó legyen a vas! ;)
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.11 22:37:47 írta kis_andras »
kisa
born to ride

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: IS (Altezza)
« Válasz #398 Dátum: 2009.03.11 22:44:18 »
Laci! :sorcerer:  (Gabe??? :yes:) IS200
Gabe! GS300 Bár 'nemtom hogy áll a Mondejó projekt :D
Ezt az IS tulajt nem értem......Rákölt egy vagon pénzt a kocsijára (nagyszervíz gyári cuccokkal, vezérlés, fékek stb), aztán közvetlen utána hirtelen meghirdeti 2,65milláért, és beszámítana Priust, (amik alja 2milliótól indul), és persze mindezt lakásvásárlás miatt.....Prius/IS árkülönbség jó esetben 500 000Ft, minusz átírás, aztán Prius megy a szervizbe aztán esetleg új gumik stb ez az, és marad neki 300 000Ft-ja.. :clap:.....lakásvásárlásból nem ennyi szokott hiányozni...
Na jó, a korábbi 'balekvadász 900 000Ft-os CHF romlást másra áthárító ember' után ez mára be is tette a kaput.....megyek aludni inkább.

leszilaci

  • Vendég
Re: IS (Altezza)
« Válasz #399 Dátum: 2009.03.12 08:29:47 »
Laci! :sorcerer:  (Gabe??? :yes:) IS200
Ezt az IS tulajt nem értem......Rákölt egy vagon pénzt a kocsijára (nagyszervíz gyári cuccokkal, vezérlés, fékek stb), aztán közvetlen utána hirtelen meghirdeti 2,65milláért, és beszámítana Priust, (amik alja 2milliótól indul), és persze mindezt lakásvásárlás miatt....
ha nem csinálja meg a vezérlés cserét+egyéb felújításokat, akkor esélytelen lenne eladni. esetleg nagyon nyomott áron.
először ls400-t írt be cserére. kb a hét elején rakott fel újabb képeket a kocsiról, akkor írta mellé a priust.

szegedi ürge nem hívott az este-éjjel. pedig be volt kapcsolva a telefonom  ::)

ha péntek nem is jönne össze a lexus megnézés, szombaton 90% megyünk kiskőrösre, m haveromnak ezt néztük ki.
érdekességként: a lexus fotókra közel 2hetet vártam. celicáról a telefonos beszélgetés után 3óra múlva már nézegethettem a belsejéről készült képeket. 'kicsit" más a hozzáállás.

Satriani

  • Vendég
Re: IS (Altezza)
« Válasz #400 Dátum: 2009.03.12 08:40:25 »
Ákos, és ha úgy számít be olcsóbb autót, hogy behitelezi?

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: IS (Altezza)
« Válasz #401 Dátum: 2009.03.12 11:12:28 »
Tegnap megjött ez. 5 nap Ausztráliából.

leszilaci

  • Vendég
Re: IS (Altezza)
« Válasz #402 Dátum: 2009.03.12 12:24:50 »
úgy néz ki megyek pénteken du. kiskőrösre autót nézni. :ph34r:
remélem 2,5óra alatt leérek :)

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: IS (Altezza)
« Válasz #403 Dátum: 2009.03.12 12:45:26 »
NA! csak lassan menjél semmi pocsékolás :flowers:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

leszilaci

  • Vendég
Re: IS (Altezza)
« Válasz #404 Dátum: 2009.03.12 12:53:09 »
NA! csak lassan menjél semmi pocsékolás :flowers:
off:
téli gumival 4 alá kellene menni egy ilyen hosszú úton. :flowers: pláne,h most, a jó időben, 20km-es távokon 4,5-ön áll fed comp szerint a fogyi 805km után :D
on
nézegettem is200-zal miket mentek a spritmonitor.de-n. akad ott 6-tal kezdődő érték :clap: sőt, láttam egy 5,9-t is :hmmmm: