Típusok - TOYOTA > SUV & Off Road & Haszongépjárművek

Highlander

(1/23) > >>

Norex:
Van valakinek infó vagy akár mi a kocsiról?

Misi:

--- Idézetet írta: Norex - 2008.11.09 20:44:47 ---Van valakinek infó vagy akár mi a kocsiról?

--- Idézet vége ---

Szerintem a Hihlander nem igazán Off road vagy haszongépjármű. Ez a topic nem ide való.
A kérdésedre egyébként már válaszoltam az OFF topic/egyéb autók részében. Bár szintén nem az a megfelelő hely neki.

Palaczk:

--- Idézetet írta: Misi - 2008.11.09 20:58:56 ---
--- Idézetet írta: Norex - 2008.11.09 20:44:47 ---Van valakinek infó vagy akár mi a kocsiról?

--- Idézet vége ---

Szerintem a Hihlander nem igazán Off road vagy haszongépjármű. Ez a topic nem ide való.
A kérdésedre egyébként már válaszoltam az OFF topic/egyéb autók részében. Bár szintén nem az a megfelelő hely neki.

--- Idézet vége ---

Azt hiszem, ez a típus leginkább mégiscsak ebbe a fórumba való - mert máshova még kevésbé passzol, valahol meg mégiscsak kell neki hely. A RAV 4 is itt van - pedig az sem terepjáróbb, mint a Highlander.

Az én jogosultságom nem elegendő hozzá (legalábbis azt hiszem) - de javaslom, hogy nevezzük át ezt a fórumot "SUV & Off Road & Haszongépjárművek"-re.

Norex:
Hát meg mondom még ilyet sem láttam,itt sem jó ott sem jó. Had legyen már ott ahol van...és hagyjátok,hogy az emberek használhassák a fórumot!

Misi:
Jó, hagyjuk.
Pedig direkt nem akartuk...
Vagy az is lehet, hogy félreértés volt közöttünk.
De az azért nem jó, mert nincs benne gonoszság.
Szóval inkább nem akartuk hagyni.
Vagy mégis a félreértés?
 :whistling:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése