Szerző Téma: Karácsonyi vacsora - 2008. december 20. 18:30 - ahol tavaly :)  (Megtekintve 24307 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Bár még távolinak tűnik, de azért lassan el lehet kezdeni gondolkodni a helyen és az időponton.
Elsődlegesen a dec. 19. péntek lenne a jelölt, de mivel a szombat hivatalos munkanap azon a héten, lehet 20-án is a megszokott évzáró vacsi.
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.10 19:16:15 írta Trotter66 »
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Karácsonyi vacsora - 2008. december 19.
« Válasz #1 Dátum: 2008.10.23 12:02:21 »
Bár még távolinak tűnik, de azért lassan el lehet kezdeni gondolkodni a helyen és az időponton.
Elsődlegesen a dec. 19. péntek lenne a jelölt, de mivel a szombat hivatalos munkanap azon a héten, lehet 20-án is a megszokott évzáró vacsi.
Waze, én november 01.-én akartam indítani a topicot... :hammer: :whistling: ::)

Merthogy szeretnék javasolni egy helyszínt, ha gondoljátok vitassuk meg:

Általában Pesten szoktuk tartani, azonban mit szólnátok hozzá, ha az agglomerációba kirándulnánk, de nem nagyon messzire, az új M0 mellé.

Az árak elfogadhatóak, a környezet garantáltan kulturált, a teremről is találtok képet.
Szóval mit szólnátok a helyszínhez?



www.bagoly.hu
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Re: Karácsonyi vacsora - 2008. december 19.
« Válasz #2 Dátum: 2008.10.23 12:37:08 »
Bár még távolinak tűnik, de azért lassan el lehet kezdeni gondolkodni a helyen és az időponton.
Elsődlegesen a dec. 19. péntek lenne a jelölt, de mivel a szombat hivatalos munkanap azon a héten, lehet 20-án is a megszokott évzáró vacsi.

Ez az én reszortom lett volna, ahogy majdnem minden évben én szervezem. De ha ennyire lelkesek vagytok, a lehetőség adott.  :tt2:
Szilvi 62

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Re: Karácsonyi vacsora - 2008. december 19.
« Válasz #3 Dátum: 2008.10.23 12:41:11 »
Bár még távolinak tűnik, de azért lassan el lehet kezdeni gondolkodni a helyen és az időponton.
Elsődlegesen a dec. 19. péntek lenne a jelölt, de mivel a szombat hivatalos munkanap azon a héten, lehet 20-án is a megszokott évzáró vacsi.
Waze, én november 01.-én akartam indítani a topicot... :hammer: :whistling: ::)

Merthogy szeretnék javasolni egy helyszínt, ha gondoljátok vitassuk meg:

Általában Pesten szoktuk tartani, azonban mit szólnátok hozzá, ha az agglomerációba kirándulnánk, de nem nagyon messzire, az új M0 mellé.

Az árak elfogadhatóak, a környezet garantáltan kulturált, a teremről is találtok képet.
Szóval mit szólnátok a helyszínhez?



www.bagoly.hu

Őszintén szólva azért jobb, ha a belvárosban találnánk helyet, mert sokan ilyenkor nem ülnek autóba, így meg tudnak inni egy pohár sört/bort vagy épp amihez kedvük van. De ha a többség úgy gondolja, legyen ez a helyszín. De bele kell számolni, hogy a létszámot nem tudjuk megadni csak nagyon megközelítőleg és a helyszínen rendelné meg mindenki mit akar enni/inni. Ja és neked kellene elvállani a szervezést, lebonyolítást.  :1eye:
Szilvi 62

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Karácsonyi vacsora - 2008. december 19.
« Válasz #4 Dátum: 2008.10.23 12:44:52 »
Jól van értjük, menjünk a PM-ba!  :tt2:

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Karácsonyi vacsora - 2008. december 19.
« Válasz #5 Dátum: 2008.10.23 12:47:15 »
Egyébként szerintem a szombat jobb választás lehet, mert a 19-i péntek sok helyen a céges karácsony időpontja lehet, e miatt sokaknak kieshet.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Karácsonyi vacsora - 2008. december 19.
« Válasz #6 Dátum: 2008.10.23 12:49:48 »
Őszintén szólva azért jobb, ha a belvárosban találnánk helyet, mert sokan ilyenkor nem ülnek autóba, így meg tudnak inni egy pohár sört/bort vagy épp amihez kedvük van. De ha a többség úgy gondolja, legyen ez a helyszín. De bele kell számolni, hogy a létszámot nem tudjuk megadni csak nagyon megközelítőleg és a helyszínen rendelné meg mindenki mit akar enni/inni. Ja és neked kellene elvállani a szervezést, lebonyolítást.  :1eye:

Szervezésben, bonyolításban jó vagyok. :sorcerer: Amit írtál azt természetesen tartható.
A belvárosba is be kell utazni. :innocent: Általában mindenki kocsival érkezik.  :shifty: Vagy iszik, vagy nem, saját döntés. :ph34r:
De csak felvetettem, hogy mi lenne, ha... ::)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Re: Karácsonyi vacsora - 2008. december 19.
« Válasz #7 Dátum: 2008.10.23 13:11:27 »
Jól van értjük, menjünk a PM-ba!  :tt2:

Nekem aztán olyan mindegy.  :1eye: Persze a legolcsóbb megoldás az lenne részemről.  :tt2: De ki kell új helyeket is próbálni. A változatosság gyönyörködtet :devil:.
Szilvi 62

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Karácsonyi vacsora - 2008. december 19.
« Válasz #8 Dátum: 2008.10.23 15:43:55 »
Bár még távolinak tűnik, de azért lassan el lehet kezdeni gondolkodni a helyen és az időponton.
Elsődlegesen a dec. 19. péntek lenne a jelölt, de mivel a szombat hivatalos munkanap azon a héten, lehet 20-án is a megszokott évzáró vacsi.
Waze, én november 01.-én akartam indítani a topicot... :hammer: :whistling: ::)

Merthogy szeretnék javasolni egy helyszínt, ha gondoljátok vitassuk meg:

Általában Pesten szoktuk tartani, azonban mit szólnátok hozzá, ha az agglomerációba kirándulnánk, de nem nagyon messzire, az új M0 mellé.

Az árak elfogadhatóak, a környezet garantáltan kulturált, a teremről is találtok képet.
Szóval mit szólnátok a helyszínhez?



www.bagoly.hu
Jólhangzik (nekem majdnem mindegy hol a vacsi elvégre 230+x ből a +x már nem lehet olyan vészes...,de ha jól főznek itt akkor nekem kóser)

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Karácsonyi vacsora - 2008. december 19.
« Válasz #9 Dátum: 2008.10.23 22:04:38 »
Mind az időpont, mind a helyszín kivlasztására még bőségesen van időnk. Csak a topikot nyitottam meg, hogy látótérbe kerüljön a dolog  :yes: :laugh:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: Karácsonyi vacsora - 2008. december 19.
« Válasz #10 Dátum: 2008.10.24 09:12:15 »
A tavalyi hely szerintem megfelelő volt közlekedés szempontjából is. Meg talán van némi protekciónk :)

TUZI

  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 143
Re: Karácsonyi vacsora - 2008. december 19.
« Válasz #11 Dátum: 2008.10.25 21:12:29 »
Mind az időpont, mind a helyszín kivlasztására még bőségesen van időnk. Csak a topikot nyitottam meg, hogy látótérbe kerüljön a dolog  :yes: :laugh:

Hy.

Megint a partvonalmellől vauzok. :-) Tudom hogy karácsony meg miagymás, de esetleg nem lehet ne valami olyan helyre menni ahol le is lehet dolgozni a kaját??? Gokart, teke, boling???? Esetleg póker?:-))))))
TUZI

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Karácsonyi vacsora - 2008. december 19.
« Válasz #12 Dátum: 2008.10.25 23:06:33 »
Mind az időpont, mind a helyszín kivlasztására még bőségesen van időnk. Csak a topikot nyitottam meg, hogy látótérbe kerüljön a dolog  :yes: :laugh:

Hy.

Megint a partvonalmellől vauzok. :-) Tudom hogy karácsony meg miagymás, de esetleg nem lehet ne valami olyan helyre menni ahol le is lehet dolgozni a kaját??? Gokart, teke, boling???? Esetleg póker?:-))))))
Póker mint testmozgás? Esetleg az elvesztett pénzösszeg fizikai munkával való megváltására gondolsz? :tt2: :tt2: Vagy ki fut el gyorsabban a számlát hozó főúr elől versenyszám lesz?(Mert akkor a heti futásadagom felemelem 20kmre :devil:)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Karácsonyi vacsora - 2008. december 19.
« Válasz #13 Dátum: 2008.10.25 23:22:16 »
Dominózzunk, ott nehezebbek a "lapok".
 :whistling:

Képzelem milyen lehet TUZI-éknál a Karácsonyi vacsora, Szenteste:
50 perc futás, az ajándékba kapott futópadon.
 :devil: :devil: :devil:


Szerintem maradjunk az eddig megszokott rendnél, aminek immár több éves hagyománya van.
Gokartozni, meg ilyesmi elmehetünk máskor is.
Ahogy szoktuk...

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Karácsonyi vacsora - 2008. december 19.
« Válasz #14 Dátum: 2008.10.25 23:43:42 »
Csatlakozom, a karácsonyi vacsi, az vacsi.
Az egyéb programokat külön szoktuk szervezni (gokart, biliárd, bowling stb.)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety