Típusok - TOYOTA > iQ

Beszélgessünk...

<< < (2/76) > >>

Misi:
A sajtóanyag szerint 90 LE a dízel.

lablac:

--- Idézetet írta: kis_andras - 2008.10.15 14:25:37 ---és ebbe miért csak 50le-s  lesz a motor ugyanakkora nyomatékhoz?

--- Idézet vége ---

Sztem elirtak.


--- Idézet ---Kérdésem: az enyémbe miért nincs 6fokozatú? :shifty:

--- Idézet vége ---
Illetve tovabbi kerdes, hogy majdan egy rancfelvarrasnal az Aurisba es Corollaba bekerulhet e ez a valto az 1.4d4d-hez?  :shifty:

kis_andras:

--- Idézetet írta: Misi - 2008.10.15 14:36:46 ---A sajtóanyag szerint 90 LE a dízel.

--- Idézet vége ---

Ez így logikus, persze, de a videóba nagyon csúnyán mást mondanak... Így oké!


--- Idézetet írta: labiscsakl - 2008.10.15 14:37:35 ---
--- Idézet ---Kérdésem: az enyémbe miért nincs 6fokozatú? :shifty:

--- Idézet vége ---
Illetve tovabbi kerdes, hogy majdan egy rancfelvarrasnal az Aurisba es Corollaba bekerulhet e ez a valto az 1.4d4d-hez?  :shifty:

--- Idézet vége ---

Az én E12-esembe már nem faceliftezik bele ezt a váltót, pedig ez az egyetlen gondom a kocsival, hogy "elbírna" egy hatodikat... A másik gondom meg pénztárcafüggő volt, az a napfénytető.... Sebaj, majd lesz 6gangos napfénytetős autóm még.... :ph34r:





Amúgy magyar viszonylatban értelmetlennek tartom ezt az autót... Akinek az Aygo nem elég kicsi azt nem irígylem a parkolási dolgai miatt :1eye:

Kgabe:
Hát tudjátok mit? A lottó 5ös után nekem lenne egy ilyen autóm az LS600h, ST220, 911 Carrerra S, COV D-Cat mellé  :whistling: Lehetőleg 1,4 D-4D-vel. Ha a Coriban ilyen szépen dolgozik, képzelem mit művel egy ilyen kis pöttömben!

music:
Én is pont ezt akartam írni: ha nyerek a lottón, tuti veszek egy ilyet a városba  :flowers:

Az autó2 újságírói meg nem szeretik a Toyotákat, ez már sokszor kiderült. Fel se tűnt nekik, hogy kissé nagyobb a smartnál, ennélfogva használhatóbb is...? Ugyanis a smartnak pont az a legfőbb baja, hogy két emberen kívül semmi nem fér el benne. Ez megint csak a managereknek jó, normális embernek nem. Az IQ-val már végre lehet hajtani egy bevásárlást egyedül - ami teljesen életszerű szituáció. Parkolóhely meg nem sok van, ahova a smart még befér, de az iQ nem.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése