Szerző Téma: RX (Harrier)  (Megtekintve 210379 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
RX (Harrier)
« Válasz #705 Dátum: 2017.09.21 12:21:02 »
Persze mindenkinek szíve joga, eldönteni kivel szimpatizál, de azért megjegyezném, hogy amit Balázsék csinálnak, az sem könnyű munka. (legalábbis tehetség kell hozzá)
Ahogy a színészek mondják, "A könnyű műfaj az egyik legnehezebb műfaj"
Ehez is kell tudás, tájékozottság, stb...

Lehetséges, de engem valahogy az itthoni "celeb" világ egyáltalán nem tud lázba hozni, érdekelni. Értékelni meg nem tudom őket. Az, hogy kereskedelmi TV-ben szerepelsz vagy ott mindenféle tudást nélkülöző műsort vezetsz, rádiózol az valahogy nekem nem igazán szakmaiság, persze ontani a hülyeséget, néha bunkósságba, tahóságba menni - ha erre vevő a "nép", akkor persze ezt kell nyomatni - én magam minderre természetesen képtelen lennék. Nem is csinálom.  :innocent: ;)

Az orvos, aki emberi életeket ment, az egyetemi/iskolai tanár, egy (nem sorozat) színész, de akár még a hivatásos kamionsofőr is - na ez nálam a szakmaiság. Ezek letettek valamit az asztalra.

Az állandó posztolással, pózolással se tudok azonosulni, persze tudom ki kell szolgálni a "rajongók" igényeit.  :whistling:
Magyar Györgyre is próbálták már ráakasztani a "sztárügyvéd" meg egyéb jelzőket, de ő ezeket mindig kikérte magának. Persze "híres" embereket és felkapott pereket képvisel, ebből él (de számomra még sokkal emészthetőbb mértékben csinálja, mint ezek a Balázs, Jani, Majka, Ördög Nóri - meg a többi, egy kalapba való tucat). És sajnos azért tudom kik ezek, mert a csapból is ők folynak, egyszerűen megkerülhetetlenek.  :no:
« Utoljára szerkesztve: 2017.09.21 12:23:14 írta Xtrem »
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:RX (Harrier)
« Válasz #706 Dátum: 2017.09.21 19:07:05 »
Milyen "illusztris személy" hajt RX-et.  :D
Miért, ki ez?
szerk.
OK, kigugliztam. Elraboltál 3 percet az életemből. :devil:
« Utoljára szerkesztve: 2017.09.21 19:09:21 írta Silent »

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:RX (Harrier)
« Válasz #707 Dátum: 2017.09.21 19:23:11 »
Lehetséges, de engem valahogy az itthoni "celeb" világ egyáltalán nem tud lázba hozni, érdekelni. Értékelni meg nem tudom őket. Az, hogy kereskedelmi TV-ben szerepelsz vagy ott mindenféle tudást nélkülöző műsort vezetsz, rádiózol az valahogy nekem nem igazán szakmaiság, persze ontani a hülyeséget, néha bunkósságba, tahóságba menni - ha erre vevő a "nép", akkor persze ezt kell nyomatni - én magam minderre természetesen képtelen lennék. Nem is csinálom.  :innocent: ;)

Az orvos, aki emberi életeket ment, az egyetemi/iskolai tanár, egy (nem sorozat) színész, de akár még a hivatásos kamionsofőr is - na ez nálam a szakmaiság. Ezek letettek valamit az asztalra.

Az állandó posztolással, pózolással se tudok azonosulni, persze tudom ki kell szolgálni a "rajongók" igényeit.  :whistling:
Magyar Györgyre is próbálták már ráakasztani a "sztárügyvéd" meg egyéb jelzőket, de ő ezeket mindig kikérte magának. Persze "híres" embereket és felkapott pereket képvisel, ebből él (de számomra még sokkal emészthetőbb mértékben csinálja, mint ezek a Balázs, Jani, Majka, Ördög Nóri - meg a többi, egy kalapba való tucat). És sajnos azért tudom kik ezek, mert a csapból is ők folynak, egyszerűen megkerülhetetlenek.  :no:

 :nonono: :nonono: ők folynak, a megfelelő csap kinyitásakor! ;) :yes:
« Utoljára szerkesztve: 2017.09.21 19:25:48 írta micila »
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

soho001

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • www.szrsze.mlap.hu
Re:RX (Harrier)
« Válasz #708 Dátum: 2017.09.22 20:41:25 »
Sziasztok.  :clap:

Szeretnék vásárolni egy RX 400h-t 3-3,4 milla között. Ha tudtok arra érdemeset kérlek szóljatok. :helpsmilie:
Valamint akinek van meg tudná nézni,hogy szmogriadó esetén nézendő szám a forgalmiban mennyi? :helpsmilie:

Köszönöm

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
RX (Harrier)
« Válasz #709 Dátum: 2017.09.22 23:57:54 »
1,5 éves cikk, de szerintem alapjaiban ez a mérvadó most is
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2016/02/19/az_on_autojat_is_kitilthatjak_budapestrol/

"A rendelettel kitiltott autók és teherautók forgalmijában tehát egy 0 és 4 (tehát még a 4-es is) közé eső szám olvasható.Ezek a szmogriadó riasztási fokozata idején nem közlekedhetnek Budapesten.
A legalacsonyabb számot tehát azok az autósok találják majd a V.9 rovatban, akiknek huszonéves, vagy még régebbi, jellemzően nem katalizátoros benzines vagy dízel autójuk van."
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
RX (Harrier)
« Válasz #710 Dátum: 2017.09.23 00:02:18 »
Szeretnék vásárolni egy RX 400h-t 3-3,4 milla között. Ha tudtok arra érdemeset kérlek szóljatok. :helpsmilie:

Nekem ez volt szimpatikus, amikor felmerült, hogy lecseréljem az autót (ami aztán az észérvekre hallgatva tárgytalan lett). Nem egy tucatszín, illetve a belseje a szinte összes tiszta fekete -lehangoló - belsős RX után eléggé üdítő, a faberakásos kormányos (tudom, ízlés kérdése) példányok pedig szintén ritkák itthon valamiért.  :hmmmm:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

soho001

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • www.szrsze.mlap.hu
Re:RX (Harrier)
« Válasz #711 Dátum: 2017.10.02 21:23:31 »
Sziasztok!  :clap: :clap: :clap: :clap:

Megvan megvettem az RX400h-t.
Imádom szuper jó.
Szeretnék bele a gyárin kívül valami riasztót vagy valami nehezítést,trükköt a betolakodók számára.
Tudtok ajánlani olyan villamosságist aki ért hozzá mert akit itt a közelben kérdeztem nem vállalja mert hibrid.
Budapest előnyben.

Köszönöm

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:RX (Harrier)
« Válasz #712 Dátum: 2017.10.02 22:40:53 »
Sziasztok!  :clap: :clap: :clap: :clap:

Megvan megvettem az RX400h-t.
Imádom szuper jó.
Szeretnék bele a gyárin kívül valami riasztót vagy valami nehezítést,trükköt a betolakodók számára.
Tudtok ajánlani olyan villamosságist aki ért hozzá mert akit itt a közelben kérdeztem nem vállalja mert hibrid.
Budapest előnyben.

Köszönöm
Trottert kérdezd meg, úgy emlékszem neki van megbízható kontaktja.

soho001

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • www.szrsze.mlap.hu
Re:RX (Harrier)
« Válasz #713 Dátum: 2017.10.03 19:39:00 »
Köszi.  Keresem

soho001

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • www.szrsze.mlap.hu
RX (Harrier)
« Válasz #714 Dátum: 2017.10.09 16:00:58 »
Meg tudná valaki mondani,hogy Iphone-ról,hogy lehet a telefonkönyvet átküldeni az RX 400-ba? :eek:

lacek27

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:RX (Harrier)
« Válasz #715 Dátum: 2017.10.11 19:33:05 »
Sziasztok!  :clap: :clap: :clap: :clap:

Megvan megvettem az RX400h-t.
Imádom szuper jó.
Szeretnék bele a gyárin kívül valami riasztót vagy valami nehezítést,trükköt a betolakodók számára.
Tudtok ajánlani olyan villamosságist aki ért hozzá mert akit itt a közelben kérdeztem nem vállalja mert hibrid.
Budapest előnyben.

Köszönöm
Szia!

Én bearlock váltózárat tettem bele 2.5 évvel ezelőtt, amikor megvettem. Ha esetleg érdekel, akkor megkeresem neked a telefonszámot a szerelőhöz. Nem kellett elvinni sehova, ők jönnek házhoz. :)

Jó használatot az RX-hez, imádni fogod!


Sent from my SM-G955F using Tapatalk


soho001

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • www.szrsze.mlap.hu
Re:RX (Harrier)
« Válasz #716 Dátum: 2017.10.11 20:25:17 »
Szia.  Persze minden érdekel,sőt köszönöm előre is

soho001

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • www.szrsze.mlap.hu
Re:RX (Harrier)
« Válasz #717 Dátum: 2017.10.11 20:35:33 »
Szia!

Én bearlock váltózárat tettem bele 2.5 évvel ezelőtt, amikor megvettem. Ha esetleg érdekel, akkor megkeresem neked a telefonszámot a szerelőhöz. Nem kellett elvinni sehova, ők jönnek házhoz. :)

Jó használatot az RX-hez, imádni fogod!

Köszönöm.  A telefonhoz tudsz valami tanácsot adni?


Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:RX (Harrier)
« Válasz #718 Dátum: 2017.10.11 21:25:50 »
Szia!

Én bearlock váltózárat tettem bele 2.5 évvel ezelőtt, amikor megvettem. Ha esetleg érdekel, akkor megkeresem neked a telefonszámot a szerelőhöz. Nem kellett elvinni sehova, ők jönnek házhoz. :)

Jó használatot az RX-hez, imádni fogod!
Sebváltózár mellé úgy tudom ajánlott még valami elektronikai vagy elektromosság alapú védelmet is tenni hibrideknél. Manuális váltónál pl. rejtett kapcsolóval és/vagy motortérzárral szokták még kombinálni a váltózárat.

FDToth

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 81
Re:RX (Harrier)
« Válasz #719 Dátum: 2017.10.14 14:45:57 »
Sziasztok,

2010-es modell. Az elmult 7 evben lexus hivatalos szervizben 5w30-as olajat raktak bele, iden 0w20-at. A szervizes konkretat nem mondott, csak annyit h ez a motorolaj premiumabb (mintha az emult 7 evben nem az lett volna..). Azon kivul h az rx 450h-ra is van lexus 4+ szervizcsomag, most jart le az extracare es a 0w20xas dragabb, van e valami pozitiv elonye? Koszi!