Szerző Téma: Mennyit érne meg Nektek egy jól szervezett autós találkozó a Hungaroringen?  (Megtekintve 48722 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

szkaresz27

  • Vendég
én meg arra jutottam hogy szép kííííík meg van rajt TRD felirat!!  :1eye: egyébként én is úgy vagyok vele hogy deutsch bitte!! :D

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Igazából csak annyi,hogy stabilabban kanyarodsz kevesebb dőléssel.Az egész amúgy úgy állna össze,hogy gátló,rugó,toronymerevítő,stabrudak mindenhol és még szilentek is a kasztnidőlés miatt.

Így sajna a stabrudat nem érzed meg,de kompletten már meg van a jótékony hatása.

tutinet

  • Vendég
szilenteket még akarok rendelni hozzá és a gátló kivételével a többi meg is van.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Ne felejtsd el a gumikat.Anélkül nem lehet jó kört menni,csak élvezeteset ;)

tutinet

  • Vendég
Megvolt a mai ringes nap is. Én most nem mentem mivel nincs kész még a programom de akik mentek azok jókat mentek. Köszi Aaron85-nek a a kört a TS-el, a lift 6200 felett valóban adrenalinfokozó egy TS-ben , aminek megkérik az árát sajna de ez van. És legalább látom milyen sokat számítanak a gátlók, mert a gyárival nem lehet gyorsan bevenni egy kanyart biztonsággal.
1-2 kisebb műszaki problémától eltekintve jól mentek a Toyoták, mindenki jól érezte magát. És jó volt megismerni több fórumozót innen akiket csak a nick alapján ismertem eddig.

tutinet

  • Vendég
Mivel hamarosan Forma1 Magyar Nagydíj lesz, kérdezném, hogy ki jön innen a nagydíjra ????