Felhasználónév: Jelszó:

Szerző Téma: Camry Hibrid  (Megtekintve 121988 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

gaborcsu

• Újonc
  • *
  • Autó: Lexus Rx400h
Re:Camry Hibrid
« Válasz #1035 Dátum: 2018.09.10 21:31:45 »
Sziasztok!

Mai napon az Rx400h mellé bekerült a családba egy 2008-as TCH.
Tudtok nekem alufelni adatokat mondani, hogy vadásszak vmi szettet télre? Ha a télibe nem teszek szenzort, akkor csupán a visszejelző fog égni és ha a nyári tavasszal visszakerül akkor elalszik?
Mindenképpen szeretnék bele tolatókamerát, de mivel ebben csak a kijelző nélküli JBL rádió van, így kerettel egy 2dines rádió menne bele. Találtam kint egy szettet, ami kezeli a JBL erősítőt és a kormányról kezelhetőség is megmaradna:
https://www.ebay.com/itm/Radio-Replacement-Interface-Dash-Mount-Kit-1-or-2-DIN-w-Pocket-for-Toyota/362067964655?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649
Esetleg van valakinek ilyesmi rendszer beépítve?

Köszi.

gabesz2

• Kezdő
  • **
  • Autó: Camry HV
« Válasz #1036 Dátum: 2018.09.11 07:34:16 »
Szia!

Ha a téli szettbe nem teszel jeladót, akkor "csak" világítani fog a visszajelző egész télen, Mikor visszarakod a nyárit resetelsz és fel kell ismernie újból.

Sziasztok!

Mai napon az Rx400h mellé bekerült a családba egy 2008-as TCH.
Tudtok nekem alufelni adatokat mondani, hogy vadásszak vmi szettet télre? Ha a télibe nem teszek szenzort, akkor csupán a visszejelző fog égni és ha a nyári tavasszal visszakerül akkor elalszik?
Mindenképpen szeretnék bele tolatókamerát, de mivel ebben csak a kijelző nélküli JBL rádió van, így kerettel egy 2dines rádió menne bele. Találtam kint egy szettet, ami kezeli a JBL erősítőt és a kormányról kezelhetőség is megmaradna:
https://www.ebay.com/itm/Radio-Replacement-Interface-Dash-Mount-Kit-1-or-2-DIN-w-Pocket-for-Toyota/362067964655?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649
Esetleg van valakinek ilyesmi rendszer beépítve?

Köszi.

miklos2

• Újonc
  • *
  • Autó: Camry Hybrid 2008
« Válasz #1037 Dátum: 2018.10.03 20:18:26 »
Sziasztok!

A tetőkárpitom hátul kb. 3 centis szakaszon elengedett, lifeg a közepe, tudtok valakit aki meg tudná gyógyítani?
Köszi: Péter
Ha még aktuális: nekem már 10cm szélesen levált, amikor telefonon megkérdeztem 2 kárpitost. Egyik 40eFt-ot mondott, másik 50eFt-ot, mivel ők újra akarták csinálni a tetőkárpitozást. Szerintük le fog válni az egész nem érdemes sávban ragasztani. Ennek ellenére magam ragsztottam a levált részt, két éve nem jött le. Praktikerben vettem Tesa Spray Glue Permanent ragasztót, 500ml, 5eFt. Palma ragasztóhoz hasonló gumiszerű anyagot fúj ki a spray, hamar szárad, csak körbe kell takarni az autó belsejét, hogy ne kerüljön mindenhová ragasztó.