Felhasználónév: Jelszó:

Szerző Téma: Camry Hibrid  (Megtekintve 110079 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

p.adam

• Újonc
  • *
  • Autó: Toyota Camry Hybrid 2007
Re:Camry Hibrid
« Válasz #1005 Dátum: 2018.06.12 10:22:50 »
Nem tudja valaki esetleg, hogy a jobb elölről jövő, fékezéskor és gyorsításkor jelentkező recsegő műanyag hangot mi okozhatja? Nem a kesztyűtartó, mert kiszedtem, és akkor is recseg. Olyan mintha valami a műszerfalban lenne, de ötletem sincs mi az. Ha nem jövök rá, kihez fordulhatok ilyen problémával? Köszi!

kpeter

• Újonc
  • *
  • Autó: Camry Hybrid; Avensis; Corolla
« Válasz #1006 Dátum: 2018.06.12 10:30:46 »
Bár raktáron nincs, de ha minden igaz pár nap alatt meghozzák, egy kérdést megér:
https://lumenet.hu/osram-3157a-jelzoizzo

Köszönöm!

Ezt a választ kaptam:

Pillanatnyilag rendelés alatt van egy nagyobb szállítmány ebből a fényforrásból.
Várhatóan június közepére érkezik, akkor ismételten megtalálható lesz oldalunkon.

Akkor kivárás lesz.  :yawn:
Péter

doncy

• Újonc
  • *
  • Autó: Carina-E
« Válasz #1007 Dátum: 2018.06.19 22:33:38 »
Üdv mindenkinek a Fórumban!
Dönteni kell a bőrös/navis/napfénytetős és a textilkárpitos verzió között. A napfénytető igazából útban van, mert elég alacsony a belmagasság, így szinte hanyatt kell feküdnöm, hogy elférjen a fejem. A bőr szebb, de kevésbé praktikus pl nyáron, ha nem hűthető, vagy télen, ha nem fűthető. A rádió mindkettőn JBL matricás, viszont mintha volna jelentős. hangminőségbeli különbség a kettő között a navis javára, amitől kissé hanyatt estem, annyira jó. Tényleg gyengébb a navi nélküli kivitel hangzása vagy csak beállítás kérdése? Döntenék a praktikus alapkivitel mellett, viszont a magasabb felszereltség mindíg vonzóbb. Vannak egyéb különbségek is? Hogy látjátok?
Üdv: Donát

vd1234

• Megszállott
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
  • Autó: Toyota Carina E sedan 1.6 (AT190L-AEMDKW) 4A-FE; volt: Maruti 800 F8B