Szerző Téma: Camry Hibrid  (Megtekintve 390506 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

csonakmotor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 92
Re:Camry Hibrid
« Válasz #990 Dátum: 2018.04.12 09:34:50 »
Halk érdeklődés, hátha. Keresek eladó 4db felnit. Jóárasítva.
6.5 J x 16
ET45
5x114.3


MMVF

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Camry Hibrid
« Válasz #991 Dátum: 2018.04.17 13:50:06 »
Sziasztok!
Ha valaki hasonló gonddal áll szemben, mint amivel én szenvedtem két hónapot, konkrétan, hogy meghalt a hibrid hűtőszivattyúja, akkor gyors megoldásként jó lehet ez a szivattyú, amit a kocsimból kivettek, és megjavításra került.
https://racingbazar.hu/adatlap/alkatresz-kiegeszitok/toyota-camry-hybrid-2007-2009-inverter-vizszivattyu-javitott
Ha valaki tud jó áron tpms jeladót, olyan infónak is örülnék, ill, ha van jó bőrös ismerős, aki rendbetenné a vezetőülés repedezettségét, azt is szívesen venném!
Köszi mindenkinek!
Viktor

miklos2

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 16
Re:Camry Hibrid
« Válasz #992 Dátum: 2018.04.17 20:02:31 »

Ha valaki tud jó áron tpms jeladót, olyan infónak is örülnék,
Köszi mindenkinek!
Viktor
TPMS jeladóról december vége táján értekeztünk itt, csak kicsit kell visszakeresned.

Szilvia

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Camry Hibrid
« Válasz #993 Dátum: 2018.04.18 16:43:32 »
Sziasztok!
2008-as hybrid Toyota camrym van.
Lemerült az aksim, fel lett töltve. Kocsi beindult, de azóta sem a rádió,se a  cd nem működik. Semmilyen gombra nem reagál, azt írja ki a képernyőn no dvd, no map.Emlékszem vmi lemezre hogy volt hozzá, de nem találom. Már ha egyáltalán  ennek a lemeznek a hiánya  a gond. Máskor is merült le már az aksi, de soha nem csinálta ezt.
Tudna nekem valaki ebben segíteni?
Köszönöm szépen!

gabesz2

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Camry Hibrid
« Válasz #994 Dátum: 2018.04.18 18:16:02 »
Szia!

Az indító lemez nélkül nem fog újra működni, a helyedbe még keresném ha megvolt, mint legegyszerűbb megoldás!

Sziasztok!
2008-as hybrid Toyota camrym van.
Lemerült az aksim, fel lett töltve. Kocsi beindult, de azóta sem a rádió,se a  cd nem működik. Semmilyen gombra nem reagál, azt írja ki a képernyőn no dvd, no map.Emlékszem vmi lemezre hogy volt hozzá, de nem találom. Már ha egyáltalán  ennek a lemeznek a hiánya  a gond. Máskor is merült le már az aksi, de soha nem csinálta ezt.
Tudna nekem valaki ebben segíteni?
Köszönöm szépen!

KZsolt83

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re:Camry Hibrid
« Válasz #995 Dátum: 2018.04.19 09:19:38 »
Szia!

Ha jó neked Nyíregyháza, akkor én tudok neked a bőrözésben segíteni, olcsón :)
Csatoltam fotót ha megfelel :)





Sziasztok!
Ha valaki hasonló gonddal áll szemben, mint amivel én szenvedtem két hónapot, konkrétan, hogy meghalt a hibrid hűtőszivattyúja, akkor gyors megoldásként jó lehet ez a szivattyú, amit a kocsimból kivettek, és megjavításra került.
https://racingbazar.hu/adatlap/alkatresz-kiegeszitok/toyota-camry-hybrid-2007-2009-inverter-vizszivattyu-javitott
Ha valaki tud jó áron tpms jeladót, olyan infónak is örülnék, ill, ha van jó bőrös ismerős, aki rendbetenné a vezetőülés repedezettségét, azt is szívesen venném!
Köszi mindenkinek!
Viktor

Sziszi019

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Camry Hibrid
« Válasz #996 Dátum: 2018.04.19 09:24:32 »

Szilvia

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Camry Hibrid
« Válasz #997 Dátum: 2018.04.19 09:48:33 »
Szia!

Az indító lemez nélkül nem fog újra működni, a helyedbe még keresném ha megvolt, mint legegyszerűbb megoldás!

csonakmotor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 92
Re:Camry Hibrid
« Válasz #998 Dátum: 2018.04.19 14:53:48 »
Hali,

ha nincs meg a lemezed és pesti vagy, akkor kölcsönadom az enyémet.




Sziasztok!
2008-as hybrid Toyota camrym van.
Lemerült az aksim, fel lett töltve. Kocsi beindult, de azóta sem a rádió,se a  cd nem működik. Semmilyen gombra nem reagál, azt írja ki a képernyőn no dvd, no map.Emlékszem vmi lemezre hogy volt hozzá, de nem találom. Már ha egyáltalán  ennek a lemeznek a hiánya  a gond. Máskor is merült le már az aksi, de soha nem csinálta ezt.
Tudna nekem valaki ebben segíteni?
Köszönöm szépen!

danidoki

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Camry Hibrid
« Válasz #999 Dátum: 2018.04.21 21:58:40 »

danidoki

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Camry Hibrid
« Válasz #1000 Dátum: 2018.04.21 23:29:57 »
Ja, és ha valakinek esetleg van eladó TCH-je jelezzen :)

Köszi!!!!

p.adam

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Camry Hibrid
« Válasz #1001 Dátum: 2018.05.06 12:42:03 »
Sziasztok!

Most cseréltem le a 2003-as Honda Accordomat egy 2007 év végi Hybrid Camry-ra. Nagyon megtetszett az autó a tesztek és vélemények alapján, és sikerült megvennem egy kiváló állapotú darabot, mindössze 80.000 valós futott kilométerrel, vezetett szervizkönyvvel. Mondjuk nem volt olcsó, de az állapota miatt inkább nem sajnáltam rá a plusz pénzt.

Az első kérdésem, hogy a forgalmiban az autó teljesítményénél 117kw van, ami szerintem elírás lehet. Vagy tudtok valami más okot erre esetleg?

A második pedig, hogy szeretnék bele vagy tolatóradart vagy pedig kamerát szereltetni, mert ez még nagyon hiányzik belőle nekem. Melyiket ajánlanátok, és esetleg van-e pontos típus, ami már valakinek bevált? Esetleg cég, aki beszereli Budapesten? :)

Előre is köszönöm!

csonakmotor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 92
Re:Camry Hibrid
« Válasz #1002 Dátum: 2018.05.07 21:47:40 »
Hello,

gratula a járgányhoz :)

Tolatókamera meg mindenféle elektronika: navilex.hu ; Camry-ja van :)

Forgalmi és az autó paraméterei - a magyar rendszerek nem nagyon bírják kezelni az így -úgy összeadódó teljesítményeket, meg jellemzőket, így a benzinmotor jellemzőit használják, az meg legalább kb. ennyi. A specifikációban (SAE szerint mérve) azt mondják, hogy 110 kW @ 6000 rpm, (147HP @ 6000 rpm)
(+Ha esetleg 5-ös még a forgalmiban a környezetvédelmi besorolás, azt is 9-re írják majd.)

Szóval nem elírás, hanem beírás. (nekem is 117kW.)

Sziasztok!

Most cseréltem le a 2003-as Honda Accordomat egy 2007 év végi Hybrid Camry-ra. Nagyon megtetszett az autó a tesztek és vélemények alapján, és sikerült megvennem egy kiváló állapotú darabot, mindössze 80.000 valós futott kilométerrel, vezetett szervizkönyvvel. Mondjuk nem volt olcsó, de az állapota miatt inkább nem sajnáltam rá a plusz pénzt.

Az első kérdésem, hogy a forgalmiban az autó teljesítményénél 117kw van, ami szerintem elírás lehet. Vagy tudtok valami más okot erre esetleg?

A második pedig, hogy szeretnék bele vagy tolatóradart vagy pedig kamerát szereltetni, mert ez még nagyon hiányzik belőle nekem. Melyiket ajánlanátok, és esetleg van-e pontos típus, ami már valakinek bevált? Esetleg cég, aki beszereli Budapesten? :)

Előre is köszönöm!

kpeter

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Camry Hibrid
« Válasz #1003 Dátum: 2018.06.11 12:55:33 »
Sziasztok Klubtagok,

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Kiégett a "sárga izzó, index", és érdeklődöm, hogy tudtok-e beszerzési információt.
3457NA 27/7W-os USA foglalatos.
Pont ilyen izzót nem nagyon találtam még két nap elteltével sem...

A segítségeteket előre is köszönöm.

Minden jót.
Péter

gabesz2

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Camry Hibrid
« Válasz #1004 Dátum: 2018.06.12 08:31:00 »
Bár raktáron nincs, de ha minden igaz pár nap alatt meghozzák, egy kérdést megér:
https://lumenet.hu/osram-3157a-jelzoizzo


Sziasztok Klubtagok,

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Kiégett a "sárga izzó, index", és érdeklődöm, hogy tudtok-e beszerzési információt.
3457NA 27/7W-os USA foglalatos.
Pont ilyen izzót nem nagyon találtam még két nap elteltével sem...

A segítségeteket előre is köszönöm.

Minden jót.