Szerző Téma: Camry Hibrid  (Megtekintve 390200 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

zsoltistvan.nagy

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 64
Re:Camry Hibrid
« Válasz #915 Dátum: 2017.10.20 08:59:33 »
Sziasztok,

Nézte már valaki ezt az autót? Ha jól olvastam akkor ez a cég még talán ért is a hibridhez?

http://toyotabuda.hu/hasznalt/details?id=12008157

csonakmotor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 92
Re:Camry Hibrid
« Válasz #916 Dátum: 2017.10.24 13:38:18 »
Nézte már valaki ezt az autót? Ha jól olvastam akkor ez a cég még talán ért is a hibridhez?
http://toyotabuda.hu/hasznalt/details?id=12008157

Meg is vetted? Már nem látom aktívnak :)

zsoltistvan.nagy

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 64
Re:Camry Hibrid
« Válasz #917 Dátum: 2017.10.24 13:41:25 »
Meg is vetted? Már nem látom aktívnak :)

Nem én voltam.

lucsano

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Camry Hibrid
« Válasz #918 Dátum: 2017.10.30 13:26:30 »
Ulláccik nem vagy Lucky! lucsano
Benne volt a pakliban ;)

lucsano

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Camry Hibrid
« Válasz #919 Dátum: 2017.10.30 13:37:48 »
Hali!

Révész Péter, ToyoTeamGarage, ToyCar.

Nagyjából ennyi.


Köszönöm!

aircom

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
Re:Camry Hibrid
« Válasz #920 Dátum: 2017.11.04 13:49:28 »
Sziasztok!

6 éve voltam utoljára itt, most 8éves az autóm (50.000 mérfölddel), hiba nélkül, csak az olajat cserélgetem benne  :clap:

Remélem tudtok segíteni, hogy a gyári DRL-t, ami fél fényerővel pislogtatja a HB3 izzókat a reflektorban, hol lehet letiltani, hogy egy "kevésbé ciki" LED DRL-t tudjak berakni a lökhárítóba???

A tompítottba raktam 7. generációs H11 LEDeket -- és hát nagyon durván lenyomta mindenben a halogént (és a xenont is).

Köszi, üdv!

gabesz2

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Camry Hibrid
« Válasz #921 Dátum: 2017.11.04 23:16:17 »
Techstream-el lehet letiltani.


Sziasztok!

6 éve voltam utoljára itt, most 8éves az autóm (50.000 mérfölddel), hiba nélkül, csak az olajat cserélgetem benne  :clap:

Remélem tudtok segíteni, hogy a gyári DRL-t, ami fél fényerővel pislogtatja a HB3 izzókat a reflektorban, hol lehet letiltani, hogy egy "kevésbé ciki" LED DRL-t tudjak berakni a lökhárítóba???

A tompítottba raktam 7. generációs H11 LEDeket -- és hát nagyon durván lenyomta mindenben a halogént (és a xenont is).

Köszi, üdv!

aircom

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
Re:Camry Hibrid
« Válasz #922 Dátum: 2017.11.05 07:09:35 »
Köszi!
Van egy MINI-VCI J2534 USB "kábelem". Még anno kaptam hozzá egy tört techstream-et. Nagy nehezen XP alatt működött valahogy, de win10 alatt nem tudom a kábelt sem működésre bírni...
Esetleg kifejtenéd kicsit mélyebben a megoldást?
 :helpsmilie:
Találtam egy videót https://www.youtube.com/watch?v=FEY9lAK9SYA, ez közelebb vihet a megoldáshoz?
« Utoljára szerkesztve: 2017.11.05 07:17:06 írta aircom »

gabesz2

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Camry Hibrid
« Válasz #923 Dátum: 2017.11.05 19:55:58 »
A gond, hogy régi a driver, és nem működik az új Op. rendszerrel. Kell egy új driver, van 32 és 64 bites rendszerhez is.
Itt egy leirás és driver: http://www.toyota-4runner.org/general-discussions/150824-solution-mini-vci-toyota-tis-techstream-8-x-windows-7-8-64-bit.html
Itt leírja hogy kell telepíteni az új drivert. Techstream-be meg miután rákapcsolódtál a kocsira a customize menüben tudod átállítani.
Itt egy videó, bár ez egy Lexus de a lényeg ugyanaz, a menün belül a light menüpont alatt tudod kikapcsolni. https://www.youtube.com/watch?v=qdIZlXwJnHs


Köszi!
Van egy MINI-VCI J2534 USB "kábelem". Még anno kaptam hozzá egy tört techstream-et. Nagy nehezen XP alatt működött valahogy, de win10 alatt nem tudom a kábelt sem működésre bírni...
Esetleg kifejtenéd kicsit mélyebben a megoldást?
 :helpsmilie:
Találtam egy videót https://www.youtube.com/watch?v=FEY9lAK9SYA, ez közelebb vihet a megoldáshoz?

aircom

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
Re:Camry Hibrid
« Válasz #924 Dátum: 2017.11.05 21:43:20 »
Sajnos a Win10/64bit HOME verzióban ez a megoldás nem működik sehogy sem.
Egészen máshol van minden. Egyszerűen nem tudtam a VCI drivert telepíteni, mert "setup ended prematurely because of an error"  :no:
Ma egész nap amerikai fórumokat olvastam, próbáltam minden javaslatot, de nem jelenik meg az ikonja sem a telepítés után.
Szerzek egy  régi XP-s laptopot és felrakom arra, az jó lesz  :surrender:
Kösz a videót, szuper!!
Aztán már "csak" egy normális LED DRL-t kell keresnem, ami passzol a nem létező ködlámpa helyére.

gabesz2

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Camry Hibrid
« Válasz #925 Dátum: 2017.11.05 22:11:14 »
Egy picit más leirás, a 4. pont a registry módosításához a .reg file elvileg az előző posztba linkelt driverbe megtalálható, azt csak egyszerűen futtasd le, vagy ha ez szimpibb ezen leírás alapján készítsd el a .reg file-t.
http://www.toyotanation.com/forum/8-general-discussion/1002554-techstream-windows-8-1-64-bit-2.html


Sajnos a Win10/64bit HOME verzióban ez a megoldás nem működik sehogy sem.
Egészen máshol van minden. Egyszerűen nem tudtam a VCI drivert telepíteni, mert "setup ended prematurely because of an error"  :no:
Ma egész nap amerikai fórumokat olvastam, próbáltam minden javaslatot, de nem jelenik meg az ikonja sem a telepítés után.
Szerzek egy  régi XP-s laptopot és felrakom arra, az jó lesz  :surrender:
Kösz a videót, szuper!!
Aztán már "csak" egy normális LED DRL-t kell keresnem, ami passzol a nem létező ködlámpa helyére.

aircom

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
Re:Camry Hibrid
« Válasz #926 Dátum: 2017.11.07 08:35:02 »
Sajnos a win10/64bit alatt NÁLAM semmi sem segített.
XP-s laptoppal egyből sikerült a kábelt működésre bírni, de a "CUSTOMIZE..." menüpont nem jön elő.
A techstream a következő üzenettel indul: "GTSAPI_TGD.exe Entry Point Not Found"
Lehet, hogy nem jó a kábelem ehhez a funkcióhoz?
Lefuttattam a CABLE CHECK UTILITY-t, ami a kábel "K" és "L" funkcióját pirossal jelöli  :nono:
Valószínűleg rendelhetek egy másik kábelt, mert nézem az ebay-en, hogy több féle létezik és az enyémen kevesebb az alkatrész  :whistling:  "FAKE"-ként jelzik  :)
Esetleg kölcsönbe egy kábel valakinek lenne itt Nagyatád/Nagykanizsa/Kaposvár környékén?

gabesz2

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Camry Hibrid
« Válasz #927 Dátum: 2017.11.07 09:28:30 »
Ha Pécs fele jársz megbeszélhetjük...és egyből ki is kapcsolhatjuk!

Sajnos a win10/64bit alatt NÁLAM semmi sem segített.
XP-s laptoppal egyből sikerült a kábelt működésre bírni, de a "CUSTOMIZE..." menüpont nem jön elő.
A techstream a következő üzenettel indul: "GTSAPI_TGD.exe Entry Point Not Found"
Lehet, hogy nem jó a kábelem ehhez a funkcióhoz?
Lefuttattam a CABLE CHECK UTILITY-t, ami a kábel "K" és "L" funkcióját pirossal jelöli  :nono:
Valószínűleg rendelhetek egy másik kábelt, mert nézem az ebay-en, hogy több féle létezik és az enyémen kevesebb az alkatrész  :whistling:  "FAKE"-ként jelzik  :)
Esetleg kölcsönbe egy kábel valakinek lenne itt Nagyatád/Nagykanizsa/Kaposvár környékén?

aircom

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
Re:Camry Hibrid
« Válasz #928 Dátum: 2017.11.07 09:43:42 »
Köszi (mindent), élek a lehetőséggel ha arra járok, előtte írok majd.

MMVF

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Camry Hibrid
« Válasz #929 Dátum: 2017.11.10 16:19:30 »
Sziasztok!
Nemsokára tervezem egy 2009-es camry hibrid beszerzését. Nézegettem, hogy mostanság milyenek vannak a piacon, nagyjából egyforma járgányok vannak abban az árkategóriában, amit meg tudok fizetni. A kérdésem az volna, hogy van-e valami, amire kiemelten fontos figyelnem vásárlás előtt? A hibrid akkuk jól bírják? Itthon van olyan szakember, aki a camry-k metrikus rendszerre történő átállásítását végzi? Köszönöm a segítségeteket!