Szerző Téma: Camry Hibrid  (Megtekintve 390444 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Toppy

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Camry Hibrid
« Válasz #765 Dátum: 2017.01.01 19:56:27 »
Szia Lajos
Beszéltünk telefonon. Köszönöm az infokat. Megvettem a Wallis-os masinát. Az adrenalin szintem a pénzemmel fordított arányosságban áll. Remélem találok Pesten valakit aki érdemben tudja lokalizálni esetleg javítani a CHECK HYBRID SYSTEM, és VSC hibát.  Szívesen fogadnék ötleteket tanácsokat a többiektöl is. Az elözményekben találtam egy bagatel problémát de nem az a gond. DC DC invertert vetten hozzá a gond azóta is ugyan az.
Az TCH még kéreti magát...... remélem nem sokáig
Így is boldoggá tett.

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #766 Dátum: 2017.01.02 11:51:11 »
Szia Lajos
Beszéltünk telefonon. Köszönöm az infokat. Megvettem a Wallis-os masinát. Az adrenalin szintem a pénzemmel fordított arányosságban áll. Remélem találok Pesten valakit aki érdemben tudja lokalizálni esetleg javítani a CHECK HYBRID SYSTEM, és VSC hibát.  Szívesen fogadnék ötleteket tanácsokat a többiektöl is. Az elözményekben találtam egy bagatel problémát de nem az a gond. DC DC invertert vetten hozzá a gond azóta is ugyan az.
Az TCH még kéreti magát...... remélem nem sokáig
Így is boldoggá tett.

Bátor vagy... már én is majdnem elmentem megnézni, de nem hiányzott a plusz stressz :) Kíváncsi leszek mi lesz a vége. Nem volt árvizes?

szutorlajos

  • Vendég
Re:Camry Hibrid
« Válasz #767 Dátum: 2017.01.02 13:48:12 »
Én is mondtam neki de ezek szerint szereti a kihívásokat!Mindenesetre sok szerencsét hozzá,értesíts minket
hogy mire jutottál!

csonakmotor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 92
Re:Camry Hibrid
« Válasz #768 Dátum: 2017.01.02 19:49:13 »
BÉK! hmm.. ahogy nézem, most hogy elvitte a topictárs a wallisost, a Camry-k átlagára szépen visszakúszott a hahun. :)

csonakmotor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 92
Re:Camry Hibrid
« Válasz #769 Dátum: 2017.01.02 19:53:58 »
Remélem találok Pesten valakit aki érdemben tudja lokalizálni esetleg javítani a CHECK HYBRID SYSTEM, és VSC hibát.  Szívesen fogadnék ötleteket tanácsokat a többiektöl is. Az elözményekben találtam egy bagatel problémát de nem az a gond. DC DC invertert vetten hozzá a gond azóta is ugyan az.

Arról nincs infód, hogy az előző tulaj/wallis miket néztek már át?
Esetleg banális jellegű, pl. kábelezési probléma, kontakthiba?

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #770 Dátum: 2017.01.03 09:55:56 »
BÉK! hmm.. ahogy nézem, most hogy elvitte a topictárs a wallisost, a Camry-k átlagára szépen visszakúszott a hahun. :)

Vagy csak azok maradtak amiket nem tudnak eladni a túl magas ár miatt :)

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #771 Dátum: 2017.01.03 14:47:16 »
Remélem találok Pesten valakit aki érdemben tudja lokalizálni esetleg javítani a CHECK HYBRID SYSTEM, és VSC hibát.  Szívesen fogadnék ötleteket tanácsokat a többiektöl is. Az elözményekben találtam egy bagatel problémát de nem az a gond. DC DC invertert vetten hozzá a gond azóta is ugyan az.

Egyébként milyen hibakódok vannak?

szutorlajos

  • Vendég
Re:Camry Hibrid
« Válasz #772 Dátum: 2017.01.03 14:57:16 »
Nekem KPM-nél azt mondták hogy az enyém szervíz módban kiírta a VSC hibát ami szerintük az ABS vagy az akkupakk
hibáját jelzi. De nekem egyikkel sincs gondom.

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #773 Dátum: 2017.01.07 21:13:46 »
Azért a hibakód ennél többet mond, de úgy látom már nem tudjuk meg, lehet szegény már darabokra szedte a gépet :S

csonakmotor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 92
Re:Camry Hibrid
« Válasz #774 Dátum: 2017.01.09 22:17:30 »
Azért a hibakód ennél többet mond, de úgy látom már nem tudjuk meg, lehet szegény már darabokra szedte a gépet :S

OFF Beleöntött egy kanna benzint és egy Denso iridium gyerta segítségével meggyújtotta. ON

Kár, mert érdekelt volna mi van vele.

Kis dicsekvés: szombat hajnalban a nagyonminuszban kicsit be voltam csokizva, hogy hogy fog indulni a szerkezet, ill. a fagyállók bírták-e az éjjelt. Pöcc-gilingalang-ready-röff.
Mégiscsak egy Toyota :)
(Kicsi furcsaság: kicsit minuszokban - nem a nagyban, de a benzinmotor hidegben első indulásakor kb. fél másodpercig jobban zörgött, mint szokott. Aztán ez elmúlt.)
« Utoljára szerkesztve: 2017.01.09 22:33:40 írta csonakmotor »

szutorlajos

  • Vendég
Re:Camry Hibrid
« Válasz #775 Dátum: 2017.01.10 18:02:44 »
Én most télen jöttem rá ha a fűtést automatán használom és mellé bekapcsolom az eco-t lényegesen kevesebbet eszik az autóm városban!

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #776 Dátum: 2017.01.10 19:47:39 »
Én most télen jöttem rá ha a fűtést automatán használom és mellé bekapcsolom az eco-t lényegesen kevesebbet eszik az autóm városban!

Persze, mert jobban engedi visszahűlni a hűtővizet, ergo többször fogsz tisztán elektromosan menni

szutorlajos

  • Vendég
Re:Camry Hibrid
« Válasz #777 Dátum: 2017.01.11 15:28:50 »
Értem én most már de erre 2 év után jöttem rá :clap:

gabesz2

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Camry Hibrid
« Válasz #778 Dátum: 2017.01.12 18:19:47 »
Persze, mert jobban engedi visszahűlni a hűtővizet, ergo többször fogsz tisztán elektromosan menni

Nyáron is többször állítja le a motort, "kíméletesebben" használja a klímát olyankor.

szutorlajos

  • Vendég
Re:Camry Hibrid
« Válasz #779 Dátum: 2017.01.12 18:55:04 »
Akkor nyáron majd kipróbálom,ősszel úgy is el kell adnom.