Szerző Téma: Camry Hibrid  (Megtekintve 390276 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #720 Dátum: 2016.11.04 10:17:26 »

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Camry Hibrid
« Válasz #721 Dátum: 2016.11.04 10:23:09 »
nagy vas...nem nagyon kapkodnak az ilyenekért...  honnan hoztad be??
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #722 Dátum: 2016.11.04 11:00:05 »
nagy vas...nem nagyon kapkodnak az ilyenekért...  honnan hoztad be??

A nagy az relatív, főleg ha alig eszik többet mint egy Yaris :D Természetesen amcsiból lett hozva.

csonakmotor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 92
Re:Camry Hibrid
« Válasz #723 Dátum: 2016.11.04 12:33:46 »
Csak nem a Wallis-os Camry? :P

De a leírás alapján legalább a futóművet rendbe rakták.
Eofg: Esetleg Dodót érdemes lenne elvinni a notebookjával, megnézetni az autót. Lehet valami banális.

csonakmotor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 92
Re:Camry Hibrid
« Válasz #724 Dátum: 2016.11.04 12:38:51 »
A nagy az relatív, főleg ha alig eszik többet mint egy Yaris :D Természetesen amcsiból lett hozva.

Attól, hogy nem igazán éhes, attól még nagy. :)

kb. 3 hónapja töröm a fejem, hogy valami kisebbre cseréljem; viszont ilyen relax-kapszulát nem nagyon találni sehol.
Kis-közepeseknek fel van adva a lecke, hogy pótolják a Camryt - nem nagyon megy.

Ha indiszkrét a kérdés, akkor bocs: Miért adod el?

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #725 Dátum: 2016.11.04 13:08:49 »
Attól, hogy nem igazán éhes, attól még nagy. :)

kb. 3 hónapja töröm a fejem, hogy valami kisebbre cseréljem; viszont ilyen relax-kapszulát nem nagyon találni sehol.
Kis-közepeseknek fel van adva a lecke, hogy pótolják a Camryt - nem nagyon megy.

Ha indiszkrét a kérdés, akkor bocs: Miért adod el?

Auris? Prius?

Csak azért adom el mert új házat vettünk, és kellene hozzá még pénz. De ha nem megy el normális árban, akkor marad, megoldjuk máshogy.

csonakmotor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 92
Re:Camry Hibrid
« Válasz #726 Dátum: 2016.11.04 13:44:55 »
Auris? Prius?

Auris, Prius, Yaris :)
Mindegyik benne van a pakliban - a Prius áll a legközelebb a megoldáshoz, viszont azt meg nagyon lopják. (Oké, persze a védelemről gondoskodni kell.)
Auris-Yaris, nem relaxációs kapszulák. Nincs meg bennük az a földöntúli nyugalom, ami a Camryban meg igen. (Ellenben lehet velük parkolni :o)

Csak azért adom el mert új házat vettünk, és kellene hozzá még pénz. De ha nem megy el normális árban, akkor marad, megoldjuk máshogy.

Normális ár.... amikor (nem régen) rákérdeztem, hogy mennyiért számolnák bele egy másik autóba, akkor pont a reális árának a 2/3-át mondták a nepperek. (-10-15% oké, élni kell valamiből, de a -30%-ért meg nem ugrottam az Auris cserére.) Felteszem téged sem hívogatnak naponta 20-25-en, hogy vinnék az autót :(

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #727 Dátum: 2016.11.04 15:02:39 »
Mennyivel kisebb egy Prius? Miért nem lehet parkolni a Camry-vel? :) Sosem volt vele bajom, igaz van benne tolatóradar.
Beszámoltatni sosem érdemes, nepperekkel meg főleg nem. Szerencsére csak SMS-eket küldözgetnek ezek, de amúgy is elhajtanám őket ha hívnának ;)

csonakmotor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 92
Re:Camry Hibrid
« Válasz #728 Dátum: 2016.11.04 15:42:31 »
Mennyivel kisebb egy Prius? Miért nem lehet parkolni a Camry-vel? :) Sosem volt vele bajom, igaz van benne tolatóradar.

10 centivel keskenyebb, és vagy 30 centivel rövidebb.
A parkolással nem technikailag van gond, van kamerám, meg a tükröket is kicseréltettem európaira :)
Nem büdöspesten laksz :)
Gond. pl. az ikea jellegű smart-ra méretezett parkolóival van. Ha nehezen is, de beállsz, akkor kilóg előre-hátra. Oké. Esetleg még ki tudod magad lapjával hajtogatni, de gyerekülésből a kölköket kivenni nem lehet.
Belváros, párhozamos parkolás: beállsz, vagy nagyon belógsz a járdára (büntetnek, gyalogosokat akadályozod), vagy nem fér el a troli :o
Ilyen jellegű gondjaim vannak - ez alapján mondjuk a Yaris/Aygo lenne a nyertes.

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #729 Dátum: 2016.11.04 17:15:40 »
10 centivel keskenyebb, és vagy 30 centivel rövidebb.
A parkolással nem technikailag van gond, van kamerám, meg a tükröket is kicseréltettem európaira :)
Nem büdöspesten laksz :)
Gond. pl. az ikea jellegű smart-ra méretezett parkolóival van. Ha nehezen is, de beállsz, akkor kilóg előre-hátra. Oké. Esetleg még ki tudod magad lapjával hajtogatni, de gyerekülésből a kölköket kivenni nem lehet.
Belváros, párhozamos parkolás: beállsz, vagy nagyon belógsz a járdára (büntetnek, gyalogosokat akadályozod), vagy nem fér el a troli :o
Ilyen jellegű gondjaim vannak - ez alapján mondjuk a Yaris/Aygo lenne a nyertes.

Járok én is sokat Pesten, de eleve utálom az ilyen zsúfolt helyeket, ha véletlenül arra megyek, akkor meg ott parkolok ahol már kb senki hogy ne húzzák meg a kocsit :)
Belvárosban egy elektromos robogó kell ;)

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Camry Hibrid
« Válasz #730 Dátum: 2016.11.04 21:36:16 »
Néhány parkolóhelyről már az Avensis is kilóg, pedig ez csak 4630 mm hosszú. A szűkre méretezett bevásárlóközpontok parkolói meg egyenesen rémálom, én is inkább a lehető legmesszebbre próbálok megállni, illetve ha nincs utasom, akkor mivel engem nem izgat a gyaloglás, oda állok, ahova már gyakorlatilag senki.  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

nroczei

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
Re:Camry Hibrid
« Válasz #731 Dátum: 2016.11.06 21:28:49 »
Továbbra is eladó a Camry-m: http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/camry/toyota_camry_2.4_hybrid_automata-10729400

Gyönyörű autó!
Ha lenne rá zsém, már itt állna a ház előtt --- épp házvásárlásban vagyok, szal...
Sok sikert az eladáshoz, de tényleg nem elkótyavetyélni!  :no:

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #732 Dátum: 2016.11.08 09:47:14 »
Gyönyörű autó!
Ha lenne rá zsém, már itt állna a ház előtt --- épp házvásárlásban vagyok, szal...
Sok sikert az eladáshoz, de tényleg nem elkótyavetyélni!  :no:

Hát igen, hasonló cipőben járunk. Merre veszel?

jordan9

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
  • Photographer
    • http://www.htphoto.hu
Re:Camry Hibrid
« Válasz #733 Dátum: 2016.11.09 15:30:28 »
Sziasztok. Dodó elérhetőségét el lehetne kérni lenne egy camry amit elvinnék hozzá, hogy átnézze? Köszönöm

csonakmotor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 92
Re:Camry Hibrid
« Válasz #734 Dátum: 2016.11.09 16:59:43 »
Sziasztok. Dodó elérhetőségét el lehetne kérni lenne egy camry amit elvinnék hozzá, hogy átnézze? Köszönöm

Szerintem el lehet kérni. Pl.: http://prius-szerviz.hu/