Szerző Téma: Camry Hibrid  (Megtekintve 390513 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Camry Hibrid
« Válasz #510 Dátum: 2016.05.12 18:42:13 »
Csak Fun, érdekesség: Budapest XIV - XVI. kerülete tele fekete 2008 körüli Camry Hibridekkel.
Érdekes, máshol alig látni - ezekben a kerületekben pedig van olyan, hogy 3 kollégával futok össze 10 percen belül.

Más: az létezik, hogy a benzinszint mutató nullán áll, kis sárga lámpa világít, a szerkezet azt mondja "cruising range: 0" és a 65 literes tankba 53 litert tudok beletenni? Majdnem 20% biztonsági tartalék van? :)
Jaja, simán lehet. Ez Toyota. Nálam is hasonlók az arányok.  Szokj hozzá! :)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

gabesz2

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Camry Hibrid
« Válasz #511 Dátum: 2016.05.13 22:23:53 »
Jaja, simán lehet. Ez Toyota. Nálam is hasonlók az arányok.  Szokj hozzá! :)

Sajnos tényleg nagyon pontatlan ilyen szempontból a mutató, nekem is már rég az legalsó skála alatt van és még mindig van benne vagy 8 liter....

gabesz2

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Camry Hibrid
« Válasz #512 Dátum: 2016.05.13 22:29:08 »
Navilex oldalán megjelent a navigációhoz a 2015-16-os frissítés....természetesen nem ingyenes. (ez nem a reklám helye)

Lmr

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Camry Hibrid
« Válasz #513 Dátum: 2016.05.15 10:51:30 »
Sziasztok,

bézs bőrös Camryben nem éreztek büdös szagot? az enyémben annyira erős volt, hogy az iszonyatosan izzasztós ülésből kiszállás után is éreztem a bőrömön...
el is adtam, mert egyszerűen nem tudtam elviselni...
persze azóta is vágyom egyre, de szigorúan plüss kárpittal
azok is büdösek?
Lmr

csonakmotor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 92
Re:Camry Hibrid
« Válasz #514 Dátum: 2016.05.17 13:32:51 »
bézs bőrös Camryben nem éreztek büdös szagot? az enyémben annyira erős volt, hogy az iszonyatosan izzasztós ülésből kiszállás után is éreztem a bőrömön...

Hello,

semmi extrát nem érzek. Bár nem beige a belsőm, hanem ash.
Van egy Camry szag/illat (kinekhogy), de nem a bőrből jön.

üdv,
csónakmotor
« Utoljára szerkesztve: 2016.05.17 13:35:20 írta csonakmotor »

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #515 Dátum: 2016.05.17 19:34:38 »
Sziasztok,

bézs bőrös Camryben nem éreztek büdös szagot?

Winklernek is ez volt a legnagyobb problémája a Camry tesztben: http://totalcar.hu/tesztek/2015/07/31/hasznalt_teszt_toyota_camry_2009/
Nekem plüssös és persze annak semmi szaga, bőrről nem tudok nyilatkozni.

Lmr

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Camry Hibrid
« Válasz #516 Dátum: 2016.05.17 20:43:53 »
Jó nektek...
azóta is hiányzik a rugózás meg az 5,5es fogyasztás...
de attól a szagtól egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni...
lehet meg kéne néznem a plüss aranyszínűt?

csonakmotor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 92
Re:Camry Hibrid
« Válasz #517 Dátum: 2016.05.18 10:29:45 »
Jó nektek...
azóta is hiányzik a rugózás meg az 5,5es fogyasztás...
de attól a szagtól egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni...
lehet meg kéne néznem a plüss aranyszínűt?

Prius?
Én most ilyenben gondolkodom inkább. 5.5-ös fogyasztást kb. sehogy nem tudok összehozni (életszerű körülmények között). Inkább 6.5l.
A bőröm ugyan nem büdös pl, viszont borzasztó állapotban van a fenekem alatt - az előző tulaj kipucoltatta valami szakemberrel, ment a festés is egy jó részen, illetve nem a kedvencem.
A kövi. autóm szerintem Prius lesz, plüssel, szövettel - egyszer, majd.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Camry Hibrid
« Válasz #518 Dátum: 2016.05.18 19:02:02 »
Nekem csak egyszer és utoljára volt bőrös autóm, hiába volt benne ülésfűtés.  Nyáron beleizzadsz, télen belefagysz, közben lévő időben, meg csúszkálsz. :yes: :D  Rövid gatya kizárva, mert hozzáragadsz.  Telebőr volt a miénk.

Talán a texil-bőr kombináció még elmegy.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #519 Dátum: 2016.05.18 19:56:51 »
Prius?

Prius csúnya, nem megy olyan jól, és hangosabb is. Na meg elég sok a panasz a zörgésekre meg a felhasznált anyagok minőségére is.

Lmr

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Camry Hibrid
« Válasz #520 Dátum: 2016.05.18 21:40:43 »
Prius?
Én most ilyenben gondolkodom inkább. 5.5-ös fogyasztást kb. sehogy nem tudok összehozni (életszerű körülmények között). Inkább 6.5l.
A bőröm ugyan nem büdös pl, viszont borzasztó állapotban van a fenekem alatt - az előző tulaj kipucoltatta valami szakemberrel, ment a festés is egy jó részen, illetve nem a kedvencem.
A kövi. autóm szerintem Prius lesz, plüssel, szövettel - egyszer, majd.

volt nálam egy Prius3 tesztelni. meglepően nagy hely volt benne, de az elejét egy padkánál sikerült koccolni, és rázott... azzal 4,5lt nem volt nehéz összehozni...
nekem nem tetszett hogy kompromisszum nélküli alacsonyfogyasztó autó, a kényelem oltárán nagyon sok dolog fel lett áldozva. sok utánaolvasás után meg egy autós újságíró osztálytárs javaslatára megnéztük egy Camryt. azonnal szerelem. rugózik! bézs bőr belső, magyarított, tolatókamera, jbl hifi...
de aztán jöttek a negatívumok, ez is leért többször, aztán az istállószag, és sehogysem jött ki
úgyhogy lett upgrade RX400Hra... :wub:

ami, nem rugózik olyan jól, többet fogyaszt 8,1 volt a rekord, most 8,9 az átlag
de cserébe nem ért le az alja még sehol  :clap:



Lmr

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Camry Hibrid
« Válasz #521 Dátum: 2016.05.18 21:43:05 »
Nekem csak egyszer és utoljára volt bőrös autóm, hiába volt benne ülésfűtés.  Nyáron beleizzadsz, télen belefagysz, közben lévő időben, meg csúszkálsz. :yes: :D  Rövid gatya kizárva, mert hozzáragadsz.  Telebőr volt a miénk.

Talán a texil-bőr kombináció még elmegy.

az RXben nagyon finom a bőr, perforált, de ápolni kell

csonakmotor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 92
Re:Camry Hibrid
« Válasz #522 Dátum: 2016.05.19 14:53:13 »
az RXben nagyon finom a bőr, perforált, de ápolni kell

Apropó.
Valakinek szépen, normálisan, normális áron dolgozó bőrös ismerőse van esetleg?
A kormányra is ráférne némi rendbetétel (fém óraszíj...), meg a vezetőoldali ülés rettenet ronda.

de aztán jöttek a negatívumok, ez is leért többször, aztán az istállószag, és sehogysem jött ki
úgyhogy lett upgrade RX400Hra... :wub:

ami, nem rugózik olyan jól, többet fogyaszt 8,1 volt a rekord, most 8,9 az átlag
de cserébe nem ért le az alja még sehol  :clap:

Valahol mindig kell valami kompromisszumot kötni. :)
Szeretem a Camry-t, a szag nem zavar - de az alja leér. És picit sokallom a fogyasztást. (A magyarításon még gondolkodom...)

Csezo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Camry Hibrid
« Válasz #523 Dátum: 2016.05.21 18:38:59 »
Kinéztünk egy egész jó kis Camry-t,ugyan nem hybrid,de ez a karosszéria.Amivel vannak azért problémák:a hátulja törve volt ,megcsinálták,de nem szépen,a műanyag küszöbrészek repedtek itt-ott,stb.Ha jó áron sikerülne megvenni,és gazdaságosan lehetne javítani,akkor egész jó autónk lenne,mert a többi része szerintem rendben van(szerviz még nem látta,de megvétel előtt mindenképpen elvinném átnézetni).Van esetleg valakinek kasztnis ismerőse aki megbízható véleményt tudna mondani róla ?

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #524 Dátum: 2016.05.21 19:02:19 »

Szeretem a Camry-t, a szag nem zavar - de az alja leér. És picit sokallom a fogyasztást. (A magyarításon még gondolkodom...)

Sokallod? Mennyit kéne egyen egy 190LE-s 8.2 alatt 100-ra gyorsuló automata benzines (hibrid)? ;)