Szerző Téma: Camry Hibrid  (Megtekintve 396313 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #285 Dátum: 2014.10.15 11:27:21 »
Van belőle szürke szövetkárpitos is, csak sajnos az alapfelszereltségű változatokban.


Nekem is ilyen van, és ez inkább bézs és plüss mint szürke és szövet :) Még egyelőre ketten vagyunk, de ha jön a gyerek még nem tudom hogy oldom meg, mert elég kényes...

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Camry Hibrid
« Válasz #286 Dátum: 2014.10.15 11:40:18 »
Plüss az, természetesen.  :yes:

A hangsúly a bőrös vagy szövet-en (plüss, alcantara, félbőr, stb, stb) volt, nálam gyűjtőfogalmak.  :surrender:  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

nroczei

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
Re:Camry Hibrid
« Válasz #287 Dátum: 2014.10.15 12:41:01 »
Köszi a tippet! Holnap megyek a helyi Toyota szervizbe érdeklődni a felhozatalról, egyebekről... Ha nagyon lesz megfelelő példány, csak akkor mennék bele a behozatalba, mert az USA-ban lévő barátom bár prof. dr., de elméleti szakamber és ugye autóvásárlásnál ez számít legkevésbé.  :)

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Camry Hibrid
« Válasz #288 Dátum: 2014.10.15 12:43:58 »
Toyota kereskedés szerintem nem nagyon foglalkozik használt autók behozatalával, én elsősorban "nepperekre" értettem.  ;)
Pesten elég sok telepen találni valamilyen Hibrid autót, jóval nagyobb a választék a kereskedőkből is, mint Pécsen.
Lehet egyszer majd megérné feljönni, és körülnézni itt is.  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

nroczei

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
Re:Camry Hibrid
« Válasz #289 Dátum: 2014.10.15 13:03:08 »
Kicsit félrement a dolog. :D A helyben futó autókról érdeklődnék, hogy nincs-e esetleg v.melyik tulaj szándékában eladás. Ugyancsak érdekelnének a szervizesek tapasztalatai erről az autóról (pl. fokozott igénybevétel (havi 4-5000 km)).
Egyébként persze, sztem Bp. lesz a vége, olykor járok is arrafelé, szal megnézek majd párat (bár Pécsett is látok esélyt erre, mert a munkahelyem mellett majd mindig látok egy sötétkéket).

Már látom, nagyon nehéz lesz kivárni azt az egy évet!  :wacko: Csak hát most volt lakásvásárlás, és még fel kell újítani a konyhát, fürdőt... Szóval pénzmag, pénzmag, pénzmag... :cry:

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Camry Hibrid
« Válasz #290 Dátum: 2014.10.15 14:40:05 »
Már látom, nagyon nehéz lesz kivárni azt az egy évet!  :wacko: Csak hát most volt lakásvásárlás, és még fel kell újítani a konyhát, fürdőt... Szóval pénzmag, pénzmag, pénzmag... :cry:

Gondolj abba bele, hogy addig öregednek az autók, így elvileg majd "fiatalabb" is bele fog férni a keretbe, vagy nagyobb lesz a választék adott áron.  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

nroczei

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
Re:Camry Hibrid
« Válasz #291 Dátum: 2014.10.15 14:48:37 »
Igen így van, de jó lenne már a lovak közé csapni... :)

A fényezés egyébként mennyire lágy/kemény? Mennyire tűri a gépi mosást? A sötét színűn gondolom minden apró piszok meglátszik... Tényleg, kerültetek már jégesőbe? Nekem már 3-szor verte el úgy a jég az autóm, hogy huplis lett sajna. Majd hogy nem teniszlabda nagyságú darabok potyogtak az égből. :( A mellettem álló 18+ éves Passaton egy hupli lett a motorháztetőn. Nekem meg vagy 100 a SEAT-on.

Ami még jól jönne az az MP lejátszás. USB lenne a legjobb, de ha CD, az sem rossz. E területen mi az ábra?

...még hogy nem pörög a fórum..  :lol:

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Camry Hibrid
« Válasz #292 Dátum: 2014.10.15 14:53:11 »
Mp3-at biztosan lejátszik a rádiós egység, és szerintem már van benne usb is, bluetooth szintén.

Többiről nem tudok nyilatkozni, nincs TCH-m.  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #293 Dátum: 2014.10.15 14:58:54 »
A fényezés egyébként mennyire lágy/kemény? Mennyire tűri a gépi mosást?

Na ez az egy amivel nem vagyok kibékülve... Gépi mosást nem tudom, mert kézzel mosom, de kavicsok szépen lepattintják a festéket, egyik kocsimnál se tapasztaltam még ilyet eddig pedig volt pár. A motorháztetőt meg a lökhárítót már kellett fújni kissebb sérülés miatt, az a festék már nem pattog le, a gyári viszont igen, az első sárvédőkön, sőt még az ajtókon is látok 1-2-öt, pedig oda már "oldalasan" érkezik a kavics, és nem is járok különösebben rossz utakon... Másnál is hasonló a helyzet, vagy csak az enyém ilyen?

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Camry Hibrid
« Válasz #294 Dátum: 2014.10.15 15:00:10 »
Mp3-at biztosan lejátszik a rádiós egység, és szerintem már van benne usb is, bluetooth szintén.

Többiről nem tudok nyilatkozni, nincs TCH-m.  ;)

USB nincs az alap fejegységen, a navisat nem tudom...

gabesz2

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Camry Hibrid
« Válasz #295 Dátum: 2014.10.15 22:29:08 »
USB nincs az alap fejegységen, a navisat nem tudom...

Csatlakoznék a hozzászólásokhoz mint Camry Hybrid tulaj, ráadásul szintén Pécsről. A navis egység lejátszik mp3-at gond nélkül, szépen viszi az mp3-as dvdket, ha megfelelően van megírva.

nroczei

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
Re:Camry Hibrid
« Válasz #296 Dátum: 2014.10.15 22:52:42 »
Szia Gabesz!
Nagyon örülök, hogy írtál... Csak ha nem gond, az okt. 27-i héten megnézhetném az autód Pécsett? Nyilván érdekelnének az eddigi tapasztalataid is, kezdve a vételtől a használaton át a szervizelésig.
Nagyon köszi előre is!
Üdv: Norbi [Pécsről]

gabesz2

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Camry Hibrid
« Válasz #297 Dátum: 2014.10.15 22:57:14 »
Szia Gabesz!
Nagyon örülök, hogy írtál... Csak ha nem gond, az okt. 27-i héten megnézhetném az autód Pécsett? Nyilván érdekelnének az eddigi tapasztalataid is, kezdve a vételtől a használaton át a szervizelésig.
Nagyon köszi előre is!
Üdv: Norbi [Pécsről]

Szia!
Leegyeztethetjük....megdumáljuk akkor! Sok rosszat nem fogsz hallani...:)

nroczei

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
Re:Camry Hibrid
« Válasz #298 Dátum: 2014.10.15 23:02:29 »
Rendes vagy, köszi szépen!
Akkor az idő közeledtével kereslek majd priviben/e-mailen.
Üdv!

nroczei

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
Re:Camry Hibrid
« Válasz #299 Dátum: 2014.10.16 12:59:01 »
Nah, érdeklődtem a pécsi Toyotánál és nagyon segítőkészek, készségesek voltak. Azt mondták, h kiforrott konstrukció, és nincs gond vele. Olajcserére 15 ezer km-t mondtak, mint gyári előírás (0w20-asból). Elméletileg azért kell a kisebb viszkozitású olaj, mert sok esetben áll le-indul újra a benzin motor és ilyen esetekben (főleg, ha nem üzem meleg még a moci) jobban eljut ez a fajta olaj oda, ahová kell --- legalább is ezt mondták (logikusnak tűnik).
Ők elméletileg nem cserélnek cellát, csak teljes akku-pakkot. Egy Priuson közel fél millió volt, és egy nagyobb Lexuson 1,2 millió. Természetesen Ft-ban. Cellákat is lehet cserélni, egy ügyes kezű autóvillamossági szaki bizonyára meg tudja csinálni.

A saját autóm ma volt vizsgázni és a parkolóban állt is egy grafit szürke TCH (MAB-... rendszám). Szó szerint csorgott a nyálam...   :)