Szerző Téma: Camry Hibrid  (Megtekintve 390309 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Majestic

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Camry Hibrid
« Dátum: 2008.08.06 08:40:06 »
Keresek Toyota Camry Hibrid 2008-as modelhez (nagy navi) magyar térképet. Ha tud valaki valamilyen megoldást, kérem írjon a majestict@hotmail.com címre. Egyébként minen érdekel ezzel a modellel kapcsolatban, illetve én is szívesen válaszolokkérdésekre.
« Utoljára szerkesztve: 2008.08.06 22:51:33 írta Palaczk »
Prius 2011

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Camry Hibrid
« Válasz #1 Dátum: 2008.08.06 22:53:48 »
A topik címét átírtam "Toyota Camry Hibrid 2008-2009"-ről "Camry Hibrid"-re. Az stimmel, hogy a hibrid Camry megérdemel egy saját topikot  :yes: ... de nem szükséges ezt konkrét évjáratra korlátozni. A Toyota meg fölösleges eléje, lévén ez itt a Toyota Fórum ;) ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Camry Hibrid
« Válasz #2 Dátum: 2008.08.14 19:50:27 »
Térképet a Toyota márkakereskedésekben lehet beszerezni, bár állítólag jön majd valamikor egy nagyobb lefedettséggel rendelkező változat is, én azt mindenképpen megvárnám.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Majestic

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re: Camry Hibrid
« Válasz #3 Dátum: 2008.08.15 08:42:07 »
Térképet a Toyota márkakereskedésekben lehet beszerezni, bár állítólag jön majd valamikor egy nagyobb lefedettséggel rendelkező változat is, én azt mindenképpen megvárnám.

Voltam a Toyotaba. A 4 db. DVD térkép ára 40.000+ÁFA. Jelenleg a térkép (magyar) lefedettsége kb. 27%. Oktober-novemberben jelenik meg az új térkép csomag, mely már 50%-os lesz (állítólag).
Prius 2011

camryV6

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Camry Hibrid
« Válasz #4 Dátum: 2008.09.05 10:03:26 »
Keresek Toyota Camry Hibrid 2008-as modelhez (nagy navi) magyar térképet. Ha tud valaki valamilyen megoldást, kérem írjon a majestict@hotmail.com címre. Egyébként minen érdekel ezzel a modellel kapcsolatban, illetve én is szívesen válaszolokkérdésekre.

Szia!

Javasolni tudom, hogy csináld azt amit Én. 50E nem adtam érte, de az ebay-en van fent térkép. Én onnan rendeltem és fizettem érte 19Ft-ot. Annyit szerintem megér.
Vagy....
ha tudsz egy hozzárértő személyt, aki átbújja a DVD-t, hogy lehessen másolni, akkor tudok segíteni.

A Hybrid-del kapcsolatban. Kintről hozattad? Mi a véleményed róla? Esetleg egyszer bevállanál egy postutast egy körre? Szívesen megnézném.

üdv

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: Camry Hibrid
« Válasz #5 Dátum: 2008.09.05 15:26:20 »
Keresek Toyota Camry Hibrid 2008-as modelhez (nagy navi) magyar térképet. Ha tud valaki valamilyen megoldást, kérem írjon a majestict@hotmail.com címre. Egyébként minen érdekel ezzel a modellel kapcsolatban, illetve én is szívesen válaszolokkérdésekre.

Nem biztos, hogy az itthon vett térkép fog menni egy amerikai kocsiban - a DVD régiókódok még ezen a szinten is bezavarhatnak.

Majestic

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re: Camry Hibrid
« Válasz #6 Dátum: 2008.09.05 16:38:27 »
Keresek Toyota Camry Hibrid 2008-as modelhez (nagy navi) magyar térképet. Ha tud valaki valamilyen megoldást, kérem írjon a majestict@hotmail.com címre. Egyébként minen érdekel ezzel a modellel kapcsolatban, illetve én is szívesen válaszolokkérdésekre.

Nem biztos, hogy az itthon vett térkép fog menni egy amerikai kocsiban - a DVD régiókódok még ezen a szinten is bezavarhatnak.

Biztos, hogy menni fog, mert a Toyota szalonban (Frey) kipróbáltam és ment :)
Prius 2011

Majestic

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re: Camry Hibrid
« Válasz #7 Dátum: 2008.09.05 16:49:43 »
Keresek Toyota Camry Hibrid 2008-as modelhez (nagy navi) magyar térképet. Ha tud valaki valamilyen megoldást, kérem írjon a majestict@hotmail.com címre. Egyébként minen érdekel ezzel a modellel kapcsolatban, illetve én is szívesen válaszolokkérdésekre.

Szia!

Javasolni tudom, hogy csináld azt amit Én. 50E nem adtam érte, de az ebay-en van fent térkép. Én onnan rendeltem és fizettem érte 19Ft-ot. Annyit szerintem megér.
Vagy....
ha tudsz egy hozzárértő személyt, aki átbújja a DVD-t, hogy lehessen másolni, akkor tudok segíteni.

A Hybrid-del kapcsolatban. Kintről hozattad? Mi a véleményed róla? Esetleg egyszer bevállanál egy postutast egy körre? Szívesen megnézném.

üdv

Találtam a neten egy leírást, ami szerint lehet másolni és le is van írva, hogy hogyan... Egyenlőre azonban megvárom a legközelebbi térképfrissítést és akkor vagy megveszem, vagy lemásolom valakiéről valami ellenszolgáltatás fejében.

A kocsival kapcsolatban pedig: hát egyszerűen csak szuperlativuszokban tudok beszélni róla. Volt már egypár kocsim (Honda Legend 2 db, Honda Accord 2 db, Merci - Sport Edition, stb, de ez a kocsi.... hát ez elképesztő! Gyors mint a villám (8,0 mp 0-100-ra, lemértem :)), elképesztően csöndes, nagyon kényelmes és szinte nem fogyaszt! A Kerepesin járok be dolgozni minden nap és 6.0/100 a fogyasztása (igaz nagyon kell vigyázni a gázzal)! 280 kilóméteren kipróbáltam országúton 140-es folyamatos tempóban, akkor 6,8 volt a fogyasztás! Ez elképesztő. Szóval nagyon jó a véleményem. Mivel itthoni kereskedötől vettem, de amerikából lett hozva nincs rá garancia, de nagyon bízok a Toyotában, hogy nem fog elromlani :)
Prius 2011

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Camry Hibrid
« Válasz #8 Dátum: 2008.09.06 13:05:00 »
Pont idevágó kép, hibrid Camry magyar térképpel:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Majestic

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re: Camry Hibrid
« Válasz #9 Dátum: 2008.09.06 15:36:46 »
Pont idevágó kép, hibrid Camry magyar térképpel:


Hali!

Ez már az új (tehát a minimum 50%-os lefedettségű), vagy még a 27%-os? Azt elmondanád, hogy pl. Budapest mennyire részletes és pontos?
Prius 2011

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Camry Hibrid
« Válasz #10 Dátum: 2008.09.06 18:07:47 »
Még nincs új térkép, az csak úgy október magasságban jön és tudomásom szerint 44%-os lesz.
A Budapest jelenleg 100%-os, a 27%-os térképen.
Ha minden igaz, az idén gyártott autók, már nem régiófüggőek, azaz a navi is mehet rajta. De ezt csak pletykálni hallottam, dem 100%-os az info.

Majestic

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re: Camry Hibrid
« Válasz #11 Dátum: 2008.09.06 18:10:58 »
Még nincs új térkép, az csak úgy október magasságban jön és tudomásom szerint 44%-os lesz.
A Budapest jelenleg 100%-os, a 27%-os térképen.
Ha minden igaz, az idén gyártott autók, már nem régiófüggőek, azaz a navi is mehet rajta. De ezt csak pletykálni hallottam, dem 100%-os az info.

Óóóóó, ez érdekes... És azt nem tudod, hogy lehetne olcsóbban hozzájutni egy ilyen 4 db-os DVD csomaghoz (esetleg ÁFA nélkül, vagy másóltan)?
Prius 2011

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Camry Hibrid
« Válasz #12 Dátum: 2008.09.06 18:20:14 »
Megkérsz valakit, hogy másolja le. Azt ingyen is össze lehet hozni.
Nézz be pl. az Avensis topicba, ott találsz olyat, akinek navis a kocsija. Biztosan össze tudjátok hozni....

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Camry Hibrid
« Válasz #13 Dátum: 2008.09.13 17:37:35 »
Találtam a neten egy leírást, ami szerint lehet másolni és le is van írva, hogy hogyan... Egyenlőre azonban megvárom a legközelebbi térképfrissítést és akkor vagy megveszem, vagy lemásolom valakiéről valami ellenszolgáltatás fejében.
Ez a forrás jó lenne, ha majd kéznél lenne  ::) :whistling:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Camry Hibrid
« Válasz #14 Dátum: 2008.09.15 22:27:46 »
Pont idevágó kép, hibrid Camry magyar térképpel:

Hűűű, az a "Plasmacluster" felirat  :sorcerer: ... Látszik, hogy elsősorban amerikaiaknak csinálták ezt a kocsit  :whistling:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )