Típusok - TOYOTA > Camry

Camry Hibrid

(1/224) > >>

Majestic:
Keresek Toyota Camry Hibrid 2008-as modelhez (nagy navi) magyar térképet. Ha tud valaki valamilyen megoldást, kérem írjon a majestict@hotmail.com címre. Egyébként minen érdekel ezzel a modellel kapcsolatban, illetve én is szívesen válaszolokkérdésekre.

Palaczk:
A topik címét átírtam "Toyota Camry Hibrid 2008-2009"-ről "Camry Hibrid"-re. Az stimmel, hogy a hibrid Camry megérdemel egy saját topikot  :yes: ... de nem szükséges ezt konkrét évjáratra korlátozni. A Toyota meg fölösleges eléje, lévén ez itt a Toyota Fórum ;) ...

Xtrem:
Térképet a Toyota márkakereskedésekben lehet beszerezni, bár állítólag jön majd valamikor egy nagyobb lefedettséggel rendelkező változat is, én azt mindenképpen megvárnám.

Majestic:

--- Idézetet írta: Xtrem - 2008.08.14 19:50:27 ---Térképet a Toyota márkakereskedésekben lehet beszerezni, bár állítólag jön majd valamikor egy nagyobb lefedettséggel rendelkező változat is, én azt mindenképpen megvárnám.

--- Idézet vége ---

Voltam a Toyotaba. A 4 db. DVD térkép ára 40.000+ÁFA. Jelenleg a térkép (magyar) lefedettsége kb. 27%. Oktober-novemberben jelenik meg az új térkép csomag, mely már 50%-os lesz (állítólag).

camryV6:

--- Idézetet írta: Majestic - 2008.08.06 08:40:06 ---Keresek Toyota Camry Hibrid 2008-as modelhez (nagy navi) magyar térképet. Ha tud valaki valamilyen megoldást, kérem írjon a majestict@hotmail.com címre. Egyébként minen érdekel ezzel a modellel kapcsolatban, illetve én is szívesen válaszolokkérdésekre.

--- Idézet vége ---

Szia!

Javasolni tudom, hogy csináld azt amit Én. 50E nem adtam érte, de az ebay-en van fent térkép. Én onnan rendeltem és fizettem érte 19Ft-ot. Annyit szerintem megér.
Vagy....
ha tudsz egy hozzárértő személyt, aki átbújja a DVD-t, hogy lehessen másolni, akkor tudok segíteni.

A Hybrid-del kapcsolatban. Kintről hozattad? Mi a véleményed róla? Esetleg egyszer bevállanál egy postutast egy körre? Szívesen megnézném.

üdv

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése