Szerző Téma: 2008. őszi találkozó, 10.04.-10.05., Kiskőrös-Kecskemét  (Megtekintve 71844 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #60 Dátum: 2008.09.04 08:36:16 »
Így van, tavaly Ópusztaszeren voltunk. De sztem az a banda nem bánná, ha újra kilátogatnánk. Igaz, taby?
Möglássuk a vak is aszondta... aztán püff nekiment a villanyoszlop :1eye:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #61 Dátum: 2008.09.05 19:47:09 »
kis_andrás:

Na hari, de szóvá teszem: ne írjál légy szíves színessel, a fórum hagyományai szerint színessel (Mickey piros)Mickey főnix ír,  és zölddel a modik. A kiemelésre a vastagítást dőlt betűket, és a többi arzenált használjuk! Köszi a megértést.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #62 Dátum: 2008.09.06 09:03:03 »
 :excl: Időpontként célozzuk meg október első vagy második hétvégéjét.  :excl:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #63 Dátum: 2008.09.06 10:21:47 »
Addigra már otthon vagyok végleg.  :clap: :clap: :clap:
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #64 Dátum: 2008.09.06 12:18:14 »
kis_andrás:

Na hari, de szóvá teszem: ne írjál légy szíves színessel, a fórum hagyományai szerint színessel (Mickey piros)Mickey főnix ír,  és zölddel a modik. A kiemelésre a vastagítást dőlt betűket, és a többi arzenált használjuk! Köszi a megértést.


Ezer bocsánat, még új vagyok :surrender:
De azóta is aggaszt, hogy semmi ötlet, sőt még az időpont is csak körvonalakba... Saccra jó lenne tudni, mert szeretnék ott lenni, de munka miatt (mikorra ne vállaljak) jó lenne már tudni valamit... Picit aggaszt, hogy így ellaposodott ez a topic, és az a kevés komment sem túl konkrét :tt2:
kisa
born to ride

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #65 Dátum: 2008.09.06 12:27:32 »
Rém egyszerű, akkor fogunk pontosat tudni, ha valaki felteszi a kezét, hogy itt és ekkor elvállalja a rendezést.
Még várunkegy hetet, ha nem lesz senki, akkor vagy kijelölünk egy egynapos tali helyet, vagy idén nem lesz őszi tali.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #66 Dátum: 2008.09.07 09:18:42 »
Ezer bocsánat, még új vagyok :surrender:
Ugyanmár, semmi gond, mindenki volt új itt. Én örülök, hogy ilyen aktív tagja vagy a csapatnak!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #67 Dátum: 2008.09.07 09:19:54 »
Még várunkegy hetet, ha nem lesz senki, akkor vagy kijelölünk egy egynapos tali helyet, vagy idén nem lesz őszi tali.
Ezt ugye nem írtad komolyan??  :eek:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #68 Dátum: 2008.09.07 11:13:03 »
Még várunkegy hetet, ha nem lesz senki, akkor vagy kijelölünk egy egynapos tali helyet, vagy idén nem lesz őszi tali.
Ezt ugye nem írtad komolyan??  :eek:
Az egynapos talinak van már hagyománya, régen is - a kezdetekkor - ilyen őszi-tavaszi talik voltak.
Kinézünk egy szép helyet, nagy parkolóval, jó étteremmel, odavonulunk konvojban, beszélgetünk, mókázunk, esetleg lehet egy kis zenés kihangosítás, este meg hazavonulunk. Ennyi.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

TUZI

  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 143
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #69 Dátum: 2008.09.07 11:39:05 »
Idézetet írta: whis
Az egynapos talinak van már hagyománya, régen is - a kezdetekkor - ilyen őszi-tavaszi talik voltak.
Kinézünk egy szép helyet, nagy parkolóval, jó étteremmel, odavonulunk konvojban, beszélgetünk, mókázunk, esetleg lehet egy kis zenés kihangosítás, este meg hazavonulunk. Ennyi.

Hy.

Na én meg igazán friss húsvagyok, nem is igen érzem a jogot, hogy bele vauzzak. Viszont azt azért megjegyzem, hogy egy egynapos talinak nincs olyan hangulata mint egy töbnaposnak. Azért egy esti grillezős, vagy rossz idő esetén zárt helységben táncolos (mondom én aki nagyon ritkán táncol):-))  illetve megkockáztatom hogy megszóltok:-) ,italozos beszélgetésnek egész más a filingje. Azért az ember nyugottabban áll a dolgokhoz ha tudja este nem kel esetleg több száz Km-ert még levezetni e.:-)))

Persze könnyű a partvonal mellől bekiabálni, én csak törpölök, de a tali szervezést nem vállalnám semmi pénzért.:-((((

TUZI

TUZI
« Utoljára szerkesztve: 2008.09.07 16:24:33 írta whis »
TUZI

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #70 Dátum: 2008.09.07 12:15:09 »
Még várunkegy hetet, ha nem lesz senki, akkor vagy kijelölünk egy egynapos tali helyet, vagy idén nem lesz őszi tali.
Ezt ugye nem írtad komolyan??  :eek:
Az egynapos talinak van már hagyománya, régen is - a kezdetekkor - ilyen őszi-tavaszi talik voltak.
Kinézünk egy szép helyet, nagy parkolóval, jó étteremmel, odavonulunk konvojban, beszélgetünk, mókázunk, esetleg lehet egy kis zenés kihangosítás, este meg hazavonulunk. Ennyi.

Én a kiemeltre írtam... :sweatdrop:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #71 Dátum: 2008.09.07 12:15:47 »
Persze könnyű a partvonal mellől bekiabálni, én csak törpölök, de a tali szervezést nem vállalnám semmi pénzért.:-((((
TUZI

Pedig van nagy-nagy tapasztalatod benne... :ph34r:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #72 Dátum: 2008.09.07 16:36:06 »
Na nézzük csak!

Fentebb említett hozzászólásomat komolyra fordítva kézfeltartásnak minősítem azt!

Tudok felajánlani:
   1. akár tájvédelmi körzetben szoc. üdülőkölcsönzést, sütögetéssel, csónakázással, bóklászással a természet lágy ölén, másnap jó étterembe ebédelős, majd kirándulós hétvégét.
   2. Ugyanezt hódmezővásárhelyi szállással....
   3. Szeged és környéke... Akár kirándulással Ópuszaszerre, Vadaspark, fürdőprogramok (termál, éjszakai, szauna, stb. )

Továbbá igény esetén felveszem a kapcsolatot a TMax-al, esetleges nyílt hétvége reményébe, tesztvezetés, alkudozás, stb...
Instant autós programokat közös megegyezéssel kitalálva lehetőségeimhez képest intézem a megvalósítást!
   
Paintball, Airsoft, Wakeboard, Quadkölcsönzés lehetőség adott, ha valaki szeretne....
City rallival idő hiányába most nem tudunk szolgálni! :cool2:
ez csak egy ötlet, igényfelmérés...

Aki olvassa az legyen oly' kedves írni egy véleményt, akár igen, akár nem!  :ph34r:

Dátumot a vezetőségre bízom!

üdv. kisa.
kisa
born to ride

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #73 Dátum: 2008.09.07 17:02:09 »
Na nézzük csak!

Fentebb említett hozzászólásomat komolyra fordítva kézfeltartásnak minősítem azt!

Tudok felajánlani:
   1. akár tájvédelmi körzetben szoc. üdülőkölcsönzést, sütögetéssel, csónakázással, bóklászással a természet lágy ölén, másnap jó étterembe ebédelős, majd kirándulós hétvégét.
   2. Ugyanezt hódmezővásárhelyi szállással....
   3. Szeged és környéke... Akár kirándulással Ópuszaszerre, Vadaspark, fürdőprogramok (termál, éjszakai, szauna, stb. )

Továbbá igény esetén felveszem a kapcsolatot a TMax-al, esetleges nyílt hétvége reményébe, tesztvezetés, alkudozás, stb...
Instant autós programokat közös megegyezéssel kitalálva lehetőségeimhez képest intézem a megvalósítást!
   
Paintball, Airsoft, Wakeboard, Quadkölcsönzés lehetőség adott, ha valaki szeretne....
City rallival idő hiányába most nem tudunk szolgálni! :cool2:
ez csak egy ötlet, igényfelmérés...

Aki olvassa az legyen oly' kedves írni egy véleményt, akár igen, akár nem!  :ph34r:

Dátumot a vezetőségre bízom!

üdv. kisa.
Bevállt a csapat, kitűnő szervezőkészséggel. Én támogatom (csak tudjak elmenni rá  ::)) :flowers: :flowers: :flowers:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #74 Dátum: 2008.09.07 17:35:50 »
Ez mind olyan program, melyen szívesen részt vennénk. Konkretizáljunk szerintem. :1eye:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.