Szerző Téma: 2008. őszi találkozó, 10.04.-10.05., Kiskőrös-Kecskemét  (Megtekintve 72385 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #15 Dátum: 2008.07.22 15:07:30 »
Sztem ez a kérdés nem tali téma, van toyotaclub topic, ott kéne kérdezni, de már a kakucsi témában is volt szó arról, hogy csináltatni kellene. Ott folytassuk plz. :)
Csináltatunk klubbos popókat???  :eek: Nőit vagy férfit?  :1eye:
 :clap:
Amit a toronyból fotóztál, az tökéletes, csak  a klubblogót kell rátetoválni :D  :clap:
Na elég legyen fiúk, ne tessék szétoffolni a topikot. Erre nyissatok másikat.  :offtopic: :tt2:
Szilvi 62

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #16 Dátum: 2008.07.22 20:39:57 »
Sztem ez a kérdés nem tali téma, van toyotaclub topic, ott kéne kérdezni, de már a kakucsi témában is volt szó arról, hogy csináltatni kellene. Ott folytassuk plz. :)
Csináltatunk klubbos popókat???  :eek: Nőit vagy férfit?  :1eye:
 :clap:


Amit a toronyból fotóztál, az tökéletes, csak  a klubblogót kell rátetoválni :D  :clap:
Szóval nektek is feltűnt... :D
Gabe 254.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #17 Dátum: 2008.07.23 07:20:49 »
Nos, innen kezdve, ami nem idetartozik törlöm.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #18 Dátum: 2008.08.09 00:53:11 »
Továbbá én szavaznék Pécs környékére is, ha valaki tud vállalni arrafelé szervezkedést ::)

Pécsen már voltunk egyszer, de gondolom ez nem kizáró tényező.

Pécsen már voltatok - kétszer... ;)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #19 Dátum: 2008.08.09 01:05:23 »
Továbbá én szavaznék Pécs környékére is, ha valaki tud vállalni arrafelé szervezkedést ::)

Pécsen már voltunk egyszer, de gondolom ez nem kizáró tényező.

Pécsen már voltatok - kétszer... ;)


Bocsánatot kérek, mint zöldfülű újfiú :tt2:
Akkor a Mátrára vagy a Bükkre szavazok... Kivenni 1-2 kulcsos házat, tüzetrakni... bográcsozni-sütögetni... Mondjuk azt egy kevésbé autóorientált találkozónak tudnám elképzelni, de annak is megvan a varázsa... De persze ha időm engedi, minden megoldás érdekel  ::)
kisa
born to ride

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #20 Dátum: 2008.08.09 07:37:47 »
::) :tt2:
Továbbá én szavaznék Pécs környékére is, ha valaki tud vállalni arrafelé szervezkedést ::)

Pécsen már voltunk egyszer, de gondolom ez nem kizáró tényező.

Pécsen már voltatok - kétszer... ;)
Én mennék Pécsre ::) :flowers: :flowers: :flowers:
De szinte bárhova, csak időm és pénzem engedje :1eye:
« Utoljára szerkesztve: 2008.08.09 07:40:33 írta taby »

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #21 Dátum: 2008.08.09 09:03:23 »
Menjünk Ausztriába...

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #22 Dátum: 2008.08.09 14:00:52 »
Ha már Ausztria felmerült, akkor megemlíteném Németországban a hartkircheni Toyota múzeumot... Tavasszal jártam ott, és a 60as évektől a 90es évek elejéig nagyon széles választékban megtalálhatók Toyoták... Sok ritkaság, kivétel nélkül mind nagyon keveset futottak, gyakorlatilag gyári állapotúak... A múzeum magánkézben van, a passaui Toyota&Lexus szalon tulajdonosának a gyűjteménye! Tartozik még a múzeumhoz egy Toyota étterem, és egy kis "Toyota" panzió. Mi Pockingban (kellemes,tiszta és hangulatos nagyközség) találtunk egy nagyon kellemes panziót, reggelivel volt 30€/fő/éj a szállás...
Ha valakit érdekel esetleg: www.toyotamuseum.de
« Utoljára szerkesztve: 2008.08.09 14:04:15 írta kis_andras »
kisa
born to ride

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #23 Dátum: 2008.08.09 14:07:56 »
Ha már Ausztria felmerült, akkor megemlíteném Németországban a hartkircheni Toyota múzeumot... Tavasszal jártam ott, és a 60as évektől a 90es évek elejéig nagyon széles választékban megtalálhatók Toyoták... Sok ritkaság, kivétel nélkül mind nagyon keveset futottak, gyakorlatilag gyári állapotúak... A múzeum magánkézben van, a passaui Toyota&Lexus szalon tulajdonosának a gyűjteménye! Tartozik még a múzeumhoz egy Toyota étterem, és egy kis "Toyota" panzió. Mi Pockingban (kellemes,tiszta és hangulatos nagyközség) találtunk egy nagyon kellemes panziót, reggelivel volt 30€/fő/éj a szállás...
Ha valakit érdekel esetleg: www.toyotamuseum.de

Mondjuk engem érdekelne elvileg a dolog, habár elég messze van.
Misi! Ausztriában hol? Esetleg az ottani - helyi - klubosokkal egy összejövetel???? Csak hangosan gondolkodom!  :flowers:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #24 Dátum: 2008.08.09 15:41:25 »
Ha már Ausztria felmerült, akkor megemlíteném Németországban a hartkircheni Toyota múzeumot... Tavasszal jártam ott, és a 60as évektől a 90es évek elejéig nagyon széles választékban megtalálhatók Toyoták... Sok ritkaság, kivétel nélkül mind nagyon keveset futottak, gyakorlatilag gyári állapotúak... A múzeum magánkézben van, a passaui Toyota&Lexus szalon tulajdonosának a gyűjteménye! Tartozik még a múzeumhoz egy Toyota étterem, és egy kis "Toyota" panzió. Mi Pockingban (kellemes,tiszta és hangulatos nagyközség) találtunk egy nagyon kellemes panziót, reggelivel volt 30€/fő/éj a szállás...
Ha valakit érdekel esetleg: www.toyotamuseum.de

Mondjuk engem érdekelne elvileg a dolog, habár elég messze van.
Misi! Ausztriában hol? Esetleg az ottani - helyi - klubosokkal egy összejövetel???? Csak hangosan gondolkodom!  :flowers:
Sprichst du deutsch? Denn ich kann nie sprechen die Deutsche sprache. :tt2: :flowers:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #25 Dátum: 2008.08.09 19:34:41 »
Sprichst du deutsch? Denn ich kann nie sprechen die Deutsche sprache. :tt2: :flowers:
Ez igaz, de majd you speak in english. Jól írtam???? :sweatdrop: :tt2: :tt2: :tt2: :tt2:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Geri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 234
  • 4 Wheel Driver
    • Barri-Papagájok
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #26 Dátum: 2008.08.09 21:39:11 »
Ha már Ausztria felmerült, akkor megemlíteném Németországban a hartkircheni Toyota múzeumot... Tavasszal jártam ott, és a 60as évektől a 90es évek elejéig nagyon széles választékban megtalálhatók Toyoták... Sok ritkaság, kivétel nélkül mind nagyon keveset futottak, gyakorlatilag gyári állapotúak... A múzeum magánkézben van, a passaui Toyota&Lexus szalon tulajdonosának a gyűjteménye! Tartozik még a múzeumhoz egy Toyota étterem, és egy kis "Toyota" panzió. Mi Pockingban (kellemes,tiszta és hangulatos nagyközség) találtunk egy nagyon kellemes panziót, reggelivel volt 30€/fő/éj a szállás...
Ha valakit érdekel esetleg: www.toyotamuseum.de

Engem/minket komolyan érdekelne ez a pocking-hartkirchen toyota túra, szóval: :yes:
Szalkai Gergely
One Team One Aim
'83 Restaurálás alatt...
'03 Camry
65

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #27 Dátum: 2008.08.09 21:53:02 »
Ha már Ausztria felmerült, akkor megemlíteném Németországban a hartkircheni Toyota múzeumot... Tavasszal jártam ott, és a 60as évektől a 90es évek elejéig nagyon széles választékban megtalálhatók Toyoták... Sok ritkaság, kivétel nélkül mind nagyon keveset futottak, gyakorlatilag gyári állapotúak... A múzeum magánkézben van, a passaui Toyota&Lexus szalon tulajdonosának a gyűjteménye! Tartozik még a múzeumhoz egy Toyota étterem, és egy kis "Toyota" panzió. Mi Pockingban (kellemes,tiszta és hangulatos nagyközség) találtunk egy nagyon kellemes panziót, reggelivel volt 30€/fő/éj a szállás...
Ha valakit érdekel esetleg: www.toyotamuseum.de

Engem/minket komolyan érdekelne ez a pocking-hartkirchen toyota túra, szóval: :yes:

Egy ilyenbe én is beneveznék, de valami egyterűvel kéne menni, hogy öten beférjünk emberi módon, plusz a csomagjainknak is legyen hely, nomeg ugye ötfelé oszoljon az útiköltség. Már régóta gondolkodom ezen. Az üzemanyag oda-vissza kijönne durván egy ötvenesből, plusz a két éjszakai szállás, kerekítve nagyságrendileg egy húszas lenne fejenként az akció. Nekem ennyit megérne, de ehhez tényleg az kell, hogy öten menjünk.

Alternatíva lehetne egy kisbusz kibérlése, ez esetben mehetnénk akár kb. tízen is (sőt akkor kellene is ennyien legyünk, hogy ne szálljon el az egy főre eső költség), de így sem kerülne fejenként kevesebbe (mert ugye még adódna a bérleti díj is), viszont mindenki hozhatná akár a párját is.

Szóval ez egy jó ötlet  :yes: ... De egy biztos: szezonális talinak ez a helyszín túl messze van, túl drága.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Geri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 234
  • 4 Wheel Driver
    • Barri-Papagájok
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #28 Dátum: 2008.08.09 21:54:11 »
Szalkai Gergely
One Team One Aim
'83 Restaurálás alatt...
'03 Camry
65

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: 2008. őszi találkozó
« Válasz #29 Dátum: 2008.08.09 22:05:42 »
::) :tt2:Pécsen már voltatok - kétszer... ;)
Én mennék Pécsre ::) :flowers: :flowers: :flowers:
De szinte bárhova, csak időm és pénzem engedje :1eye:

Nézd, nekem ugyan semmi bajom nem lenne vele, ha házhoz jönne megint a tali ;) ... De azt már most tudom, hogy októberben előreláthatólag kétszer is megyek Erdélybe, ergo a hónap fennmaradó időszakában igen sűrű lesz a műszakbeosztásom, ebből adódóan nem vagyok biztos benne, hogy meg tudnám-e oldani a szervezést, még akkor sem, ha ebbe SzzS Mester esetleg ismét be tudna segíteni.

Pedig Villánykövesden van egy nagyon jó kis csárda, ami klassz helyszín lehetne az esti eszemiszomra, és szállást is tudnék organizálni (a múltkoritól eltérő helyen), 7350/egyágyas illetve 9500/kétágyas áron.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )