Szerző Téma: Yaris Verso  (Megtekintve 104418 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Fecos

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Yaris Verso
« Válasz #75 Dátum: 2015.08.06 21:47:12 »
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a Yaris Verso-nak hány km-nél milyen szervíz van előírva (140.000-től lenne érdekes)?
Lehet találni erről valami dokumentumot?

Ha jól tudom volt egy visszahívási kampány, akkor mit kellett javítani/cserélni?

Üdv: Fecos

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re:Yaris Verso
« Válasz #76 Dátum: 2015.08.07 10:21:35 »
ha megmondanád, melyik motor, az azért segítene, általában azt lehet mondani, hogy 15e/1 év az intervallum, és a "páros" szervizek, mint pl. a 150e-s, a nagyobbak.
music     

Fecos

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Yaris Verso
« Válasz #77 Dátum: 2015.08.24 11:57:54 »
Bocs, jogos, szóval 1.3 benzines.

Olyan kérdésem volna még, hogy a biztosíték tábla fedele ugyan az lehet mint a "sima" Yaris-ban? Meg van repedve és bontottat keresnék.

Bebi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Yaris Verso
« Válasz #78 Dátum: 2016.03.19 09:21:28 »
Sziasztok!

Váltógombot szeretnék venni. Azt szeretném kérdezni, hogy ugyanolyan kell a Yaris Verso-ba, mint a Yarisba?
Mert eBay-en találtam egyet és az jó a 99-05-ig gyártott Yarisokba. Kérdés, jó lesz-e az én 04-es Yaris Versomba?
Megnéztem és az enyém menetes.

Köszönöm a segítséget!

H. Evelin

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Yaris Verso
« Válasz #79 Dátum: 2016.04.12 19:31:03 »
Szaisztok!

Toyota Yaris Verso 1,4 D-4D autót vásárolnék, de a kipróbáltam, és kétségek merültek fel. A motortérben beindításnál valami zörög, a padlózat rezeg, az egész berezonál, főként motorféknél, és álló helyzetben is, illetve hátulról (mintha az autó aljától jönne) folyamatos zörgést lehet hallani. Nekem a motor is hangosnak tűnt menet közben, városi autózásánál, de lehet ez normális.
Szóval ezekkel a hibákkal kapcsolatban szeretnék véleményeket tanácsokat kapni, mert elbizonytalanodtam a megvételével.
NAGYON KÖSZÖNÖM!!!

fox888

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 228
Re:Yaris Verso
« Válasz #80 Dátum: 2016.04.20 22:30:03 »
Meg tudja mondani valaki, hogy a Toyoták első szélvédő mögötti tetőantennájának a dőlését hogyan lehet állítani???

laci 71

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Yaris Verso
« Válasz #81 Dátum: 2016.06.02 12:27:23 »
Sziasztok Yaris versohoz keresek kalaptarto rudat ! Vagy esetleg tanácsot hogy hogyan tudnám megcsinálni a rugos részét .
Előre is köszönöm a válaszokat !

Banderialis

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Yaris Verso
« Válasz #82 Dátum: 2016.06.19 20:05:48 »
Üdv Mindenkinek!

Nemrég jutottam hozzá egy Yaris Versohoz. A segítségetekre van szükségem kérek mindenkit aki tud segítsen abban hogy hogyan juthatnék hozzá egy kézikönyvhöz, manualhoz magyar vagy angol nyelven. Nagy segítség lenne.
Előre is köszönöm!

andras69

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1142
  • T22 Avensis 1.6 Vvt-i, BMW E46 320D
Re:Yaris Verso
« Válasz #83 Dátum: 2016.06.19 21:02:50 »
Üdv Mindenkinek!

Nemrég jutottam hozzá egy Yaris Versohoz. A segítségetekre van szükségem kérek mindenkit aki tud segítsen abban hogy hogyan juthatnék hozzá egy kézikönyvhöz, manualhoz magyar vagy angol nyelven. Nagy segítség lenne.
Előre is köszönöm!

Itt lehet próbálkozni: http://toyota.aitnet.org/
Jó autózást!
Unokáink úgy fognak nézni a belsőégésű motorra, mint mi a gőzgépre.

Banderialis

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Yaris Verso
« Válasz #84 Dátum: 2016.06.20 14:10:52 »
Itt lehet próbálkozni: http://toyota.aitnet.org/
Jó autózást!

Isten vaagy!  (nem találok hálásan leboruló szmájlit)

andras69

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1142
  • T22 Avensis 1.6 Vvt-i, BMW E46 320D
Re:Yaris Verso
« Válasz #85 Dátum: 2016.06.20 15:10:26 »
Az érdem a Toyotaclub fórumé! Ugyanis én is itt találtam korábban a linket!
 :yes:
Unokáink úgy fognak nézni a belsőégésű motorra, mint mi a gőzgépre.

Banderialis

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Yaris Verso
« Válasz #86 Dátum: 2016.07.02 08:51:20 »
Értem. Tök jó hogy itt sokmindent meg lehet találni. Viszont most hogy véégre volt időm tüzetesen átnézni rájöttem hogy amit arról a linkről le tudnék tölteni a y.v.-mhez túl sok az infó. Nekem az egyszerűbb User manual kellene. Ábrákkal, egyszerűbben, amit a boltban az új autónál a vásárló kezébe nyomnak. Ilyen van itt valakinek?
Ebben tud valaki segíteni?
Nagyon jól jönne. Előre is hálásan köszönöm.

feconike

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 109
Re:Yaris Verso
« Válasz #87 Dátum: 2016.07.04 19:38:03 »
Értem. Tök jó hogy itt sokmindent meg lehet találni. Viszont most hogy véégre volt időm tüzetesen átnézni rájöttem hogy amit arról a linkről le tudnék tölteni a y.v.-mhez túl sok az infó. Nekem az egyszerűbb User manual kellene. Ábrákkal, egyszerűbben, amit a boltban az új autónál a vásárló kezébe nyomnak. Ilyen van itt valakinek?
Ebben tud valaki segíteni?
Nagyon jól jönne. Előre is hálásan köszönöm.

Szia.

Küldj egy e-mail címet és átküldöm.
Üdv.Feri

Banderialis

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Yaris Verso
« Válasz #88 Dátum: 2016.07.04 23:11:03 »
 :clap:

santa.andras3@gmail.com

Nagyon köszi! Adósod vagyok!

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Re:Yaris Verso
« Válasz #89 Dátum: 2016.07.06 08:59:59 »
Sziasztok, hát az történt, hogy besült a bal oldali ablakemelő kapcsoló, szénné égett a nyáklap (Toyotákkal járok ezer éve ilyen még nem volt :censored:), hát újonnan nem vágnék bele, majdnem 200 rongy egy ilyen cucc, bontókban még nem találtam, mindenhol 6 vagy 7 lábas van, az enyém meg 13 lábas. Ráadásul az ablak lent maradt és manuálisan sem lehet felemelni, úgyhogy az autó áll a garázsban. A kérdésem az, hogy tudja valaki, hogy a sima Yarisos ablakemelő kapcsoló is jó hozzá? Vagy csak a Versos jó?