Típusok - TOYOTA > Yaris

Yaris Verso

<< < (2/33) > >>

Trotter66:
Ezért miért kellett új topicot nyitni??
Van az Általánosban utólagos kütyü topic.

Ennek ellenére azért örülök, hogy ilyen gyorsan a várt válasz megérkezett. Lezárható a topic? ( csak azért kérdem, mert akkor nem emelgetem át a megfelelő helyre)

Szilvi:

--- Idézetet írta: Trotter66 - 2008.07.18 11:57:36 ---Ezért miért kellett új topicot nyitni??
Van az Általánosban utólagos kütyü topic.

Ennek ellenére azért örülök, hogy ilyen gyorsan a várt válasz megérkezett. Lezárható a topic? ( csak azért kérdem, mert akkor nem emelgetem át a megfelelő helyre)

--- Idézet vége ---

Mi lenne, ha nem zárnánk le a topikot, csak átírnánk a címét Yaris Versora szimplán? Megérdemelne egy külön topikot szerintem.

Trotter66:

--- Idézetet írta: Szilvi - 2008.07.18 12:46:34 ---Mi lenne, ha nem zárnánk le a topikot, csak átírnánk a címét Yaris Versora szimplán? Megérdemelne egy külön topikot szerintem.

--- Idézet vége ---

Abszolút igazad van!  :clap: :clap: :clap: :clap::clap: :clap::clap: :clap::clap: :clap:
Megvettem!

Attis:
Mostanában én is be vagyok sózva egy Verso-ért csak a 5.-ömet nem akarják kihuzni :no:

LacBp:
Sziasztok!


Ha beleszólhatok, akkor maradjon ez a topic.
Mert a verso az nem yaris, teljesen. Bár nagyban hasonlít hozzá. De bármit beszerezni hozzá nem túl egyszerű.
Pl ha már itt tartunk van egy tévedésből vásárolt kormány keresztem, vagy minek hívják, ami kormánykereket köti össze a kormányművel. 3000 pénz. ennyiért vettem én is.
Ezenkívűl 1 pár fekete-szürke első ajtókárpitom szép állapotban 2003-as
és egy Verso VAN műszeregységem 110.000km-rel (olcsóbb, mint visszatekertetni)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése