Szerző Téma: Prius tuning és egyéb modifikációk, extra, nem gyári különlegességek.  (Megtekintve 355781 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin

sompetike

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 276
Nekem már nagyon agresszív....

Prius-rá kipufogó.... :lol:

Hammer

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 564
+1

Már a Nascar-ba is elmenne, ezzel a kerékjárati ívvel és gumi felirattal  :D

benoe77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Egy kis tuning...

Visszaforgatta az üzemanyagon és a karbantartáson megspórolt pénzét? :)

VMikk

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 42
Üdv

Prius 3-ashoz:
Belső tér és rendszám ledesítéshez kell canbus-os led vagy a sima is elég?
Logót kivetítő ajtóvilágítás van valakinek? Milyen a fény lehet látni vele hova lép az ember normálisan néz ki?
Tolatólámpát is lehet cserélni ledesre?

Nappali menetfényt mit javasoltok?

Üdv
Mikk

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Nem can-buszos, Trotter mester full ledesített mindent, bár tolatólámpáról még nem hallottam, hogy cserélte volna valaki.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

octane

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
  • irresponsible wreck diver and thermik hunter
Üdv

Prius 3-ashoz:
Belső tér és rendszám ledesítéshez kell canbus-os led vagy a sima is elég?
Logót kivetítő ajtóvilágítás van valakinek? Milyen a fény lehet látni vele hova lép az ember normálisan néz ki?
Tolatólámpát is lehet cserélni ledesre?

Nappali menetfényt mit javasoltok?

Üdv

Mikk

Az E-bay/Aliexpress komplett szetteket kinál előrhető áron ledesítésre. Rendszámtáblához is van.
Bár szerintem érdemes körül nézni, mivel egyesek annyira erősek, hogy olyan fényt csinálnak a  kocsidban, mintha egy szoláriumban ülnél :))))
Gondolkodom tehát vagyok, s ha nem gondolkodom sokkal jobban vagyok.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Sziasztok! Hanyag módon átnéztem a fórumon, nehogy nyitott kapukat döngessek, de nem találtam a kérdésre választ. PriusI II vagy aurisII hybrid-re működik az utólagos
átalakítás zöld rednszámos plug-in verzióra, amit mondjuk az NKH is elfogadna stb? Találtam egy régi cikket egy plug-in-re átalakított PRiusI-ről, de semmi több....

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Sziasztok! Hanyag módon átnéztem a fórumon, nehogy nyitott kapukat döngessek, de nem találtam a kérdésre választ. PriusI II vagy aurisII hybrid-re működik az utólagos
átalakítás zöld rednszámos plug-in verzióra, amit mondjuk az NKH is elfogadna stb? Találtam egy régi cikket egy plug-in-re átalakított PRiusI-ről, de semmi több....

Pécsett van egy vállalkozás, ami most ezerrel reklámozza magát ebben a tárgykörben, csak nem jut eszembe a nevük, talán egy-két napja volt fent az FB-n.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Pécsett van egy vállalkozás, ami most ezerrel reklámozza magát ebben a tárgykörben, csak nem jut eszembe a nevük, talán egy-két napja volt fent az FB-n.
Lehet idővel populárisabb lesz a dolog... ha esetleg látod, légyszi írd már be ide... ha nem 1millia egy átalakítás, hanem 500 ezer, akkor megérheti szvsz.

flower78

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Valaki tett már hangszigetelőt az ajtókba? Ha kicsit erősebben csukom be, kong. Egyik népítéletben olvastam, hogy érdemes rá fordítani.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Lehet idővel populárisabb lesz a dolog... ha esetleg látod, légyszi írd már be ide... ha nem 1millia egy átalakítás, hanem 500 ezer, akkor megérheti szvsz.

Oké, én milliós nagyságrendre emlékszem.  Igaz, ők akármilyen belsőégésű motorral gyártott autót átalakítanak teljesen villanyosra. Plusz a plug-in -t is csinálják.  Ha jól emlékszem, akkor egy P2 volt feltéve.



Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

esi89

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 29
PII kipufogó
« Válasz #642 Dátum: 2016.05.15 11:25:06 »
Sziasztok!

A feleségemnek vagy egy 2006-os PII-je (eu-s). Sajna szétrohadt a hátsó kipufogó dob. Elvittem kipufogós szakihoz, azt mondta 40.000ft-ért van Bosal, de nem javasolja mert nem hosszú az élettartama. Most már elég öblös a hangja, jó lenne valamit csinálni vele.... Van esetleg valakinek valamilyen javaslata? Köszi előre is! Norbi

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Nekünk is cserélni kellett már pár éve. Valami 42 volt márkaszervizben (meg nem mondom, hogy munkadíjjal vagy anélkül).