Szerző Téma: Prius tuning és egyéb modifikációk, extra, nem gyári különlegességek.  (Megtekintve 355824 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Szerk: Hol vásároltad és mennyiért?
eBay-en, 18ezerért.

Nézz meg egy mini 0806 videóját. Szvsz sokkal jobb.
Én a színei miatt szerettem bele. Napos időben, és mikor nem ilyen szürke, szar idő van, brutál szépek a színei. Meg a minősége is jobb még így is egy hasonló árkategóriájúnál. Ha megállok, vagy nagyon lassan megyek, szépen kitisztul, akkor kifogástalan. Sajna a mozgást viszont kicsit mossa az algoritmus, de ez szinte mindegyiknél ilyen.

Szóval ez sem szebb, mint ez. Sőt szerintem kb pont ugyanolyan mosott az is menet közben. Nekem enyémban még az tetszik, h tükörhöz berakva úgy néz ki, mint egy gyári tartozék kamera (pl táblafelismerő v ilyesmi)
« Utoljára szerkesztve: 2015.12.09 12:05:46 írta zezoka »

Waresz

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 348
    • Robogóalkatrész.Hu
Idézet
Nekem enyémban még az tetszik, h tükörhöz berakva úgy néz ki, mint egy gyári tartozék kamera (pl táblafelismerő v ilyesmi)
Pont ezért szimpatikus nekem is...

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Pont ezért szimpatikus nekem is...
Ha normális kültéri fény esik az ablakra (tehát nem garázsban vagyok), akkor a benti árnyékosabb háttér, meg az ablak fekete pöttyözésébe, meg a fekete visszapillantóba beleveszik a kamera. Épp a lencse rész vehető észre normál fények között (ha épp nem csillog az ablak). Szóval alig bírtam elfényképezni úgy, h látszódjon is valami, azért nem kinti kép van, és nem távolabbi.
« Utoljára szerkesztve: 2015.12.10 10:04:43 írta zezoka »

fredmoro

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Navilex.hu tudja a megoldást,nem kell semmit sem elvágni,egyben meglesz a térkép frissítés is...
15000 volt a2015-2016os térkép, keleti és nyugati Európa lemezzel. Házhoz jött az illető, be is uzemelte, 5perc alatt kész volt. Nagyon jó a térkép, kis faluban 2014 végén kapott házszám is működik benne. Lehet írni mozgás közben is. És még a TMC is működik. :)

Gabes3

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 65
Sziasztok!
Olvastam, hogy a prémium P3-ban van adaptív tempomat. Ezt P2-be is be lehet utólag szerelni? Jó lenne ilyen a kocsimba, nekem nagyon tetszik.
Köszi a válaszokat.

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Sziasztok!
Olvastam, hogy a prémium P3-ban van adaptív tempomat. Ezt P2-be is be lehet utólag szerelni? Jó lenne ilyen a kocsimba, nekem nagyon tetszik.
Köszi a válaszokat.
Na nem mindegyikben, az enyémben sem volt... Radaros verzió, nem egyszerű beépíteni SZVSZ.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Sziasztok!
Olvastam, hogy a prémium P3-ban van adaptív tempomat. Ezt P2-be is be lehet utólag szerelni? Jó lenne ilyen a kocsimba, nekem nagyon tetszik.
Köszi a válaszokat.
NEm hallottam még róla hogy valakinek sikerült volna. Annak külön ECU-ja van a radarral ami az embléma mögött van ezért más az embléma is, illetve azzal együtt járt a sávelhagyás figyelő amihez meg szenzor kell a szélvédő mögé. Még P3-hoz is hétszámjegyű összeg és bontottan nem lehet találni.

sompetike

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 276
Gyári lemezzel?

Igy van... De én már visszajáró vagyok,most van egy full EU navim ami magyarul beszél is

Gabes3

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 65
Beépítettem az A118C autós kamerát! Képek videó és tapasztalat az indexes fórumban!
Szia!
Mit csinál, és mi a wdr, és a gsensor?
Nagy Napsütésben, sötét a talajfeletti kép, kb. a kocsi közepéig, feljebb már szép világos.
Állítanom kellene valamit a beállításokban.
Vannak új tapasztalataid? Köszi

Lupus70

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Osram drl 401-et szereltem fel, ami nagyon jól működik,de a beépítéssel egyidőben komolyan romlott a rádió vétel minősége, konkrétan serceg minden csatorna.
A gyújtás + az ablakmosó szivattyúról van levéve a tiltás a helyzetjelzőről.
Van valakinek ötlete? :helpsmilie:

NeverGreen

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 160
Osram drl 401-et szereltem fel, ami nagyon jól működik,de a beépítéssel egyidőben komolyan romlott a rádió vétel minősége, konkrétan serceg minden csatorna.
A gyújtás + az ablakmosó szivattyúról van levéve a tiltás a helyzetjelzőről.
Van valakinek ötlete? :helpsmilie:
Pontosan ugyanezt tapasztaltam én is... De sajnos nem találtam megoldást.
Hallgass CD-t!  [emoji1]
- Minden nap elmúlik valami rossz! -

octane

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
  • irresponsible wreck diver and thermik hunter
Sziasztok!
Valamilyen nem zavaró, de működőképes autós telefontartót keresek P3-ba. Az autómban van navi is, de szívesen használnék néha waze-t is.
Ki milyet használ?
Esetleg ezt ismeritek?
https://www.youtube.com/watch?v=riY6FN2kyAM
Gondolkodom tehát vagyok, s ha nem gondolkodom sokkal jobban vagyok.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Sziasztok!
Valamilyen nem zavaró, de működőképes autós telefontartót keresek P3-ba. Az autómban van navi is, de szívesen használnék néha waze-t is.
Ki milyet használ?
Esetleg ezt ismeritek?
https://www.youtube.com/watch?v=riY6FN2kyAM
Kicsit tamáskodom a telefon (NCF) ilyentén direkt mágneses térnek való kitételének.  Huhh, de magyaros mondat.  :D
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

sompetike

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 276
Egy kis tuning...

sompetike

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 276