Szerző Téma: Prius tuning és egyéb modifikációk, extra, nem gyári különlegességek.  (Megtekintve 355792 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Ez nagyon tetszik. Csak még gyűjtenem kell rá...  :-)
http://stage-10-online.myshopify.com/collections/electronics/products/ess-electronic-shift-switch-for-2009-2013-toyota-prius-standard-and-plug-in-hybrid-models
Nekem nem jön be, a váltókar olyan igazi autós feeling, ilyet kb. a Citroentől tudnék elképzelni...
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Hát nekem akkor se kéne, ha ők fizetnének ennyit, hogy betehessék.  :D

DPeter

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Engem idegesít a váltókarban (inkább joystick), hogy előrefelé van a hátramenet, és hátrafelé az előre. Ennél legalább kevésbé üt ki ez. :-)  És ha már minden gombos, akkor a menetirány is lehet az.

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Azt hiszem minden automata váltón ilyen az irány (a merciben a kormányváltó biztosan: felfelé "R", lefelé "D")
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Így van. P R N D a standard sorrend, így R-hez előbbre vagy feljebb kell tolni a szelektort, mint D-hez.

DPeter

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Van valakinek tapasztalata index+DRL kombóval?
http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-For-2008-2014-Toyota-Prius-LED-DRL-LED-Daytime-Running-Light-turn-signal-light/32227446709.html

Van egy EU szabvány ami meghatározza a DRL lámpatesteket, de ez nem lámpatest...  ettől függetlenül félek, hogy idehaza belekötnek ebbe a DRL megoldásba.

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Biztos lehetsz benne, h belekötnek, mert nincsenek meg a lámpatesten a jelölések, és ez nekik elég is, mert onnantól a lámpatest nem arra van kitalálva (vetítés, nem jó a fókusz, stb).

Hammer

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 564
Megosztom hétvégi extra kiegészítő beszerelésemet, ugyanis sikeresen beszereltem egy gyári v utólagosan beszerelt gyári kihangosítót, nem igazán tudom minek nevezzem, ugyanis ez USA-ban kiegészítő, EU-ban nem kapható, de gyári extraként árult cucc. BluLogic márkájú és PT923-00111 típust szereltem be 2007-es Prius 2 Német SOL felszereltségű (nincs navi) ID=53812 fejegységhez. Képeket nem készítettem, a leírás alapján könnyen beszerelhető, a bekötés nincs ugyan benne, de a fejegységből kihúzott 3 csatlakozóból kettő megy a kábelkorbács 3 pár csatlakozója közül kettőbe, aztán a kimaradt 3. pedig megy a fejegységbe, így 4 csatlakozó lesz visszadugva a fejegység hátuljába. A mikrofon kábele elér a gyári felső térképvilágító egységbe, a kapcsoló pedig passzol a gyári kapcsoló helyre én a lámpa állítót átettem jobb oldalra és ennek a gombját balra, hogy látszódjon és kéken világít állandó jelleggel. A készülék tudása pedig a hozzá adott leírásban részletesen benne van. Tesztelve is lett, nevesebb Kínai androidos telóval szépen muzsikál, kezeli a fejegység némítást, mindkét első hangszórón szól, tisztán hallható és engem is tisztán hallanak, hangerőt pedig a hozzá adott gombbal állítható.
Ára 15-20 eft-tól indul felfele keresgélni kell hogy ilyen árat kifogjon az ember, gyári cucc létére nem vészes az sztem.

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
ebayröl vetted?
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Hammer

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 564
ebayröl vetted?
Igen konkrétan ezt ára összetett mert van "Import charges:" ez is, meg MO-ra több a posta, meg féltem a vámtól, én Németbe rendeltem.

sompetike

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 276
A következő projektem.....

Waresz

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 348
    • Robogóalkatrész.Hu
A következő projektem.....

Sok sikert! Nekem is hasonló lett beépítve, nem volt egyszerű, de meg lehet csinálni. Szét kell faragni az egész lököst...

sompetike

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 276
Hát elvileg befér a gyári köd lámpa helyére...
De sajna már csak augusztus végén tudom beszereltetni...

Waresz

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 348
    • Robogóalkatrész.Hu
Csak az átmérő stimmel, semmi más. Ha kell, itt a haver be tudja rakni neked is. 20000 az ára, amit kér a lökhárító átfaragásáért. Nem olcsó, cserébe igényesen dolgozik.  Helyileg hol vagy?

sompetike

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 276
Köszi.

Amugy Egerben élek....

Ha nem boldogulunk kereslek.