Szerző Téma: Prius tuning és egyéb modifikációk, extra, nem gyári különlegességek.  (Megtekintve 356009 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Hátha valakit érdekel a kulcs/távirányító védelme.
Nekem évek óta ebben van a PII kulcsa! :)

Thomas800

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Hátha valakit érdekel a kulcs/távirányító védelme.
Rendeltem egy ilyet: http://www.ebay.com/itm/181529587276?_trksid=p2059210.m2749.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
Meg is érkezett kb 10 nap alatt, elméletileg P3-hoz jó, de P2-re is simán rámegy. Jó tapintású, puha szilikon, ajánlom.

http://www.aliexpress.com/store/product/Silicone-Remote-Control-Car-Key-Case-Key-cover-for-Toyota-Camry-Highlander-Crown-Land-cruiser/107398_1409666344.html

Picit olcsóbban.

satu777

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Sziasztok!
2005-ös P2-ben (EU), ki lehet valahogy kapcsolni a tolatásnál a csipogást? A nyomkodós módszer csak USA modelleken működik, ezen nem.

Teszterrel sem lehet kikapcsolni, úgyhogy maradt a csipogó megkeresése a műszerfal alatt, és megetetése egy kis gyurmával. Így pont olyan hangerővel szól, hogy még hallható, pl. bent marad a kulcs esetén, és a tolató radar csipogását sem zavarja.

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

solya2000

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
    • groteszk.hu

Thomas800

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Vigyázat, a P2 távnak máshol vannak a gombjai, mint a P3-nak. Ez P3-ra való.

Jogos! Az esetleges P3 tulajokra gondolva linkeltem be ezt.

solya2000

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
    • groteszk.hu
Jogos! Az esetleges P3 tulajokra gondolva linkeltem be ezt.
Én is P2-vel használom, nem zavaró hogy máshol vannak a jelölések, mivel az egész gumi. Amúgy is kulcsnélküli az autó :) A cél az volt hogy így nem sérül ha zsebben kulcsok mellet tartom.

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Valakinek van tapasztalata esetleg ilyen beépítésével?
http://www.aliexpress.com/item/New-Version-VW-Auto-Headlight-Light-Sensor-Switch-For-Fit-Accord-Civic-F-RV-C-RV/32288694824.html?s=p
A light sensort rohadtul nem használom, mert csak este kapcsol fel, illetve nappal is ... aluljáróban :| Én viszont szeretek mindig látszódni, főleg ha kötelező is városon kívül.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

solya2000

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
    • groteszk.hu

A light sensort rohadtul nem használom, mert csak este kapcsol fel, illetve nappal is ... aluljáróban :| Én viszont szeretek mindig látszódni, főleg ha kötelező is városon kívül.
A nagypali menetfény ezért van már benne nekem is. Viszont francia előző családi kombimban nagyon megszerettem az autofényt...
Neked amúgy már nem ledes/xenonos fényszóród van? ;)

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
De, ledes. Marhajól világít!
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

solya2000

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
    • groteszk.hu
De, ledes. Marhajól világít!
Azt én is égetném éjjel-nappal :)
Amúgy miről ismerhető fel a LED-es fényszóró? Sajnos mobile-n nincs külön keresés erre, csak xenonra. Az ilyen három lencsés, mosós fényszórók már mind ledesek?
( link )

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Azt én is égetném éjjel-nappal :)
Amúgy miről ismerhető fel a LED-es fényszóró? Sajnos mobile-n nincs külön keresés erre, csak xenonra. Az ilyen három lencsés, mosós fényszórók már mind ledesek?
( link )
Olyan hogy xenon, nem létezik. A LED-es három lencséss. A sima halogén egy. A LED-esen van fényszórómosó.

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
A light sensort rohadtul nem használom, mert csak este kapcsol fel, illetve nappal is ... aluljáróban
De ha az embernek van ledes nappali menetfény is az autóban (akár utólag is), akkor jó, mert soha nem kell kapcsolgatni.

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Valahol itt a fórumon már belinkeltem a ledes fényszórót, de egyszerű: xenonos (gyári) P3 nincs.

http://s37.photobucket.com/user/mugenef8/media/Prius/Day1/685.jpg.html
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Prius 2-re eladó ez a 4db Borbet (nem replika, eredeti) alufelni, amit a Németországból behozott néhai Priusunkhoz kapott a tulaj. Teljesen újak voltak akkor, kb. 7 hónapig voltak az autón /50-es gumival, ez volt a nyári szettjük, amíg lába nem kélt a Priusnak a téli lemezfelniken. Kisebb karcok-horzsolások akadnak rajtuk, de semmi komoly, nem ütnek, nem voltak görgőzve, szépen futnak és jól állnak a Prius alatt Irányár 70.000 (kis mértékben alkuképes)