Szerző Téma: Prius tuning és egyéb modifikációk, extra, nem gyári különlegességek.  (Megtekintve 355790 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Ácsi, nekem nincs is Priusom. De ha valaki megdobna eggyel, nem dobnám visza...
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Gyerekek!
Autóban nem K**vára mindegy, hogy mp3, vagy FM, vagy CD ?
Azt ne mond nekem, hogy 90-es tempónál te meg tudod állapítani, hogy CD vagy 365 kbps mp3 ?

Kocsiban nem azért hallgatok zenét, mert el akarok folyni... különben is a zenét figyelem, vagy a vezetéssel törődök ?
Ahhoz, hogy szóljon valami, bőven elég a 128-as mp3, az űbereli még az FM adást is (szerintem).

Naaa  ::) ... 128-as mp3 már olyan tompán, laposan szól, hogy azt még az én bot fülem is érzékeli (az eléggé menetzajos autómban is). 192-es alatt már jól észrevehetően xarul szól. Viszont pl. egy 256-os és a CD közötti különbséget már tényleg csak nagyon felhangosítva lehet hallom, és azt is inkább csak álló autóban.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Fulika

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
Alakul az mp3 lejátszó projekt. Igaz egy tervem (a kormányvezérlőről való track váltás) nem valósul meg, de egyébként lassan minden egyben van.
A végső megoldás (1.0 :) ), hogy egy duplakatt-al a mode gombra átkapcsol a rendszer a lejátszóra, és addig ott marad, amíg újra nem nyomok a mode-ra. A lejátszót a távirányítójával tudom vezérelni.
A 2.0 (trackchange from the wheel) majd egy alkalmasabb lejátszónál következhet, sajnos a mostani teljesen meghülyül, ha egy vezetékkel próbálok csatlakozni a gombjaira.
Itt tartok.

[a csatolmányt egy admin törölte]

Spider Papa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 42
Wow, csak így tovább! :D

Alakul az mp3 lejátszó projekt. Igaz egy tervem (a kormányvezérlőről való track váltás) nem valósul meg, de egyébként lassan minden egyben van.
A végső megoldás (1.0 :) ), hogy egy duplakatt-al a mode gombra átkapcsol a rendszer a lejátszóra, és addig ott marad, amíg újra nem nyomok a mode-ra. A lejátszót a távirányítójával tudom vezérelni.
A 2.0 (trackchange from the wheel) majd egy alkalmasabb lejátszónál következhet, sajnos a mostani teljesen meghülyül, ha egy vezetékkel próbálok csatlakozni a gombjaira.
Itt tartok.

Fulika

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
Wow, csak így tovább! :D

Alakul az mp3 lejátszó projekt. Igaz egy tervem (a kormányvezérlőről való track váltás) nem valósul meg, de egyébként lassan minden egyben van.
A végső megoldás (1.0 :) ), hogy egy duplakatt-al a mode gombra átkapcsol a rendszer a lejátszóra, és addig ott marad, amíg újra nem nyomok a mode-ra. A lejátszót a távirányítójával tudom vezérelni.
A 2.0 (trackchange from the wheel) majd egy alkalmasabb lejátszónál következhet, sajnos a mostani teljesen meghülyül, ha egy vezetékkel próbálok csatlakozni a gombjaira.
Itt tartok.
Naszóval, elkészült a végleges beépítés. Semmi előzetes tervem nem valósult meg végül, (van amelyik a kocsi miatt, másik meg a lejátszó miatt, persze én egyáltalán nem vagyok hibás  :whistling: ), kapott egy kis kapcsolót egyelőre a rendszer, viszont kellett egy előerősítőt építenem (az legalább szép lett, és jól is működik), mivel a lejátszó jele elég gyengének bizonyult a prius hangrendszeréhez.
Nekem úgy tűnik jobban szól, mint a saját CD játszója ugyanazon számnál, a mély dinamikusabb (bár a magas talán roszabb), bár ezt valszeg a lejátszó produkálja, mindenesetre öröm hallgatni, a kártya távirányítóval lehet vezérelni, RDS-en írja az épp játszott zene paramétereit, le tudok játszani anyagot SD-ről, USB-ről, lineinről, vagyis megérte a melót. Sajnos csak egy telóval készített fotóm van éppen róla, elnézést a képminőségért.

[a csatolmányt egy admin törölte]

zar116

  • Klubtag
  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 19
    • Transaxle
Milánóban lakik az Isten.
Benzint meg a Priussal spórolok.

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Prius másképp

[a csatolmányt egy admin törölte]
Konrád

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
hátulról

[a csatolmányt egy admin törölte]
Konrád

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Lyaly. Elég randa szegény...

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Nem vagyunk egyformák :) Nekem tetszik  :yes:

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Nekem elsősorban az üzenete nem tetszik, a Prius nem a tuningról szól, a környezettudatosság és a spórolás emblémája lett.
music     

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Nem vagyunk egyformák :) Nekem tetszik  :yes:

Bár ízlésekről nem vitatkozunk, de ez objektíve ronda. :)

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Én kérek elnézést  ::) Kivégzésemről gondoskodom  :hang:

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
De főnök! :)

Nekem ez tetszik. :)


zar116

  • Klubtag
  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 19
    • Transaxle
De főnök! :)

Nekem ez tetszik. :)



Tízezer dolcsiért nekem is tetszene...  :tt2:
Milánóban lakik az Isten.
Benzint meg a Priussal spórolok.